אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

כל אחד במהלך חייו נמצא במצב של התלבטות כזה או אחרת. ההתלבטות יכולה להתבטא בחשיבה על מקצוע חדש, בזוגיות, בחירת דרך חדשה בחיים ועוד.
גרפולוגיה מתוארת כראי של הנפש, על פיה ניתן לגלות את מה שכבר ידוע ומה שאנו לא מודעים לו.
 
אבחון גרפולוגי מפי גרפולוג יכול לתת את הכיוון החדש, ודרך נוספת להתבוננות וגיבוש החלטה.
לדוגמא היום ידעו על מנהלים ועובדים בתחום ההיי טיק שעשו הסבה מקצועית ועברו לתחום ההוראה. דרך אבחון גרפולוגי ניתן לבדוק מה מניע את האדם, מהם הצרכים שלו, האם הוא זקוק לאינטראקציה חברתית או להיות עצמאי וללכת יותר על פי דרכו בלי להיות כבול למסגרת מסוימת.
 
גרפולוג מתמקד בארבע גורמים עיקריים, מבנה האישיות, תהליכי חשיבה, תקשורת עם הזולת, התאמה מקצועית.
 
מבנה האישיות  – ביטחון עצמי, סגנון אישיותי, התמודדות, השפעת העבר ועוד.
 
תהליכי חשיבה –  יסודי, מאלתר, המקצר, פרקטי, סגנון קבלת החלטות.
 
תקשורת עם הזולת – מוחצנות לצד מופנמות, רצון בקשר או הימנעות, הכרה חברתית.
 
התאמה מקצועית – בהתאם לפרמטרים שנבדקו נגלה מהו הכיוון המקצועי שיכול להתאים.
 
את האבחון הגרפולוגי יש לעשות על מצע של דפים חלקים ובעט כדורי. יש צורך לדעת מהי שפת האם. האם האדם כותב ביד ימין או שמאל, האם יש בעיות כגון לקויות למידה (דיסלקציה, דיסגרפיה) ועוד.
 
רבים שואלים האם ניתן לערוך פגישה עם גרפולוג והתשובה היא כמובן חיובית. בהחלט ניתן לערוך פגישה שבו יוצגו הממצאים בצורה אישית. רצוי לאחר שנערך אבחון גרפולוגי. חשוב לזכור כי גרפולוג הוא לא פסיכולוג או מאמן. גרפולוג הוא מאבחן ויחד אם זאת במידה ויש לו סוג של אינטואיציה לגבי שאלה מסוימת שנשאלה הוא יכול לשתף ולתת עצה בהתאם לאבחון, אך הדבר לא מחליף טיפול והתיעצות עם פסיכולוג/ית, פסכיאטר/ית, או בעל מקצוע כמנטור/ית  או מאמן/ת אישית.
 
לגרפולוגיה יש מספר "כובעים" ובתוכם, אבחון זיופים וחתימות, פענוח ציורי ילדים, אבחון תעסוקתי, אבחון אישיותי, אבחון בריאותי.
 
לקבלת פרטים עבור אבחון גרפולוגי ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
במשרד 03-5590868 או ישירת לנייד 050-5711160. 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.