אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

כל אחד במהלך חייו נמצא במצב של התלבטות כזה או אחרת. ההתלבטות יכולה להתבטא בחשיבה על מקצוע חדש, בזוגיות, בחירת דרך חדשה בחיים ועוד.
גרפולוגיה מתוארת כראי של הנפש, על פיה ניתן לגלות את מה שכבר ידוע ומה שאנו לא מודעים לו.
 
אבחון גרפולוגי מפי גרפולוג יכול לתת את הכיוון החדש, ודרך נוספת להתבוננות וגיבוש החלטה.
לדוגמא היום ידעו על מנהלים ועובדים בתחום ההיי טיק שעשו הסבה מקצועית ועברו לתחום ההוראה. דרך אבחון גרפולוגי ניתן לבדוק מה מניע את האדם, מהם הצרכים שלו, האם הוא זקוק לאינטראקציה חברתית או להיות עצמאי וללכת יותר על פי דרכו בלי להיות כבול למסגרת מסוימת.
 
גרפולוג מתמקד בארבע גורמים עיקריים, מבנה האישיות, תהליכי חשיבה, תקשורת עם הזולת, התאמה מקצועית.
 
מבנה האישיות  – ביטחון עצמי, סגנון אישיותי, התמודדות, השפעת העבר ועוד.
 
תהליכי חשיבה –  יסודי, מאלתר, המקצר, פרקטי, סגנון קבלת החלטות.
 
תקשורת עם הזולת – מוחצנות לצד מופנמות, רצון בקשר או הימנעות, הכרה חברתית.
 
התאמה מקצועית – בהתאם לפרמטרים שנבדקו נגלה מהו הכיוון המקצועי שיכול להתאים.
 
את האבחון הגרפולוגי יש לעשות על מצע של דפים חלקים ובעט כדורי. יש צורך לדעת מהי שפת האם. האם האדם כותב ביד ימין או שמאל, האם יש בעיות כגון לקויות למידה (דיסלקציה, דיסגרפיה) ועוד.
 
רבים שואלים האם ניתן לערוך פגישה עם גרפולוג והתשובה היא כמובן חיובית. בהחלט ניתן לערוך פגישה שבו יוצגו הממצאים בצורה אישית. רצוי לאחר שנערך אבחון גרפולוגי. חשוב לזכור כי גרפולוג הוא לא פסיכולוג או מאמן. גרפולוג הוא מאבחן ויחד אם זאת במידה ויש לו סוג של אינטואיציה לגבי שאלה מסוימת שנשאלה הוא יכול לשתף ולתת עצה בהתאם לאבחון, אך הדבר לא מחליף טיפול והתיעצות עם פסיכולוג/ית, פסכיאטר/ית, או בעל מקצוע כמנטור/ית  או מאמן/ת אישית.
 
לגרפולוגיה יש מספר "כובעים" ובתוכם, אבחון זיופים וחתימות, פענוח ציורי ילדים, אבחון תעסוקתי, אבחון אישיותי, אבחון בריאותי.
 
לקבלת פרטים עבור אבחון גרפולוגי ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
במשרד 03-5590868 או ישירת לנייד 050-5711160. 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.