אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
                                   
החלטות לגבי עיסוק מקצועי מגיעות מעט אחרי הצבא כשצריך לבחור באיזה מסלול כדאי ללמוד או לעבוד, במהלך הקריירה כשאנו רוצים להחליף עבודה או לעשות שינוי וכאשר יוצאים לפנסיה ומתחילים לחשוב על עיסוק בשעות הפנאי.
 
הגרפולוגיה היא כלי שבו ניתן לקבל ייעוץ לגבי התאמה מקצועית  וכיוון תעסוקתי חדש.
הגרפולוגיה ברוב המקרים לא תמצא דברים אשר אנשים לא יודעים על עצמם אלא תמצא את אותם דברים שאנשים לא מודעים אליהם.
דוגמא לכך היא אדם אשר שנים עבד בתור מנהל חשבונות אבל ויחד אם היה בו סקרנות אינטלקטואלית ויכולת מילולית מאוד גבוהה לאחר קרוב לעשר שנים במקצוע כמנהל חשבונות בכיר הוא בחר לעזוב את המקצוע וללמוד עריכת דין בתחום אזרחי. במקרה הזה באופן מודע הוא בחר לשנות את עיסוקו, יתרונה של הגרפולוגיה בהעלאת יכולות ותכונות אופי שהאדם לא תמיד מודע אליהם.
 
בחירת מקצוע היא גם עניין של צורך. כל אחד צריך משכורת גבוהה בכדי להתקיים בכבוד. אבל יש אנשים שמה שמניע אותם זה הצורך בשליטה, אחרים הצורך שלהם הוא בכבוד ושיעריכו אותם, יש אנשים שהצורך שלהם הוא בנתינה, אחרים רוצים להטביע את חותמם האומנותי. הגרפולוגיה נעזרת בסולם הצרכים של מאסלו בכדי לקבוע מה מניע ו ומה הצורך של האדם.
 
בחירת מקצוע יכול להיעשות בגין גורמים חברתיים ואילוצים, הורים שרוצים שהבת או הבן ימשיכו את העסק שלהם, אילוצים יכולים לנבוע מהפתעות כמו הגדלת משפחה ואז הרבה פעמים בוחרים לעבוד במקום שבו השכר טוב אבל הכישורים לא מנוצלים. ובמידה ונשארים תקופה ארוכה אז ייתכן מצב שבו יום אחד מגיע ואת/ה מתחילים לשאול את עצמכם "מה אני עושה בעבודה הזאת בכלל".
 
דרך גרפולוגיה ניתן לראות את הפוטנציאל של האדם, באיזה דברים הוא טוב, מה היכולות שלו. בעידן שבו יותר ויותר בוחנים את החוזקות ראוי שכל אדם יהיה מודע לדברים שבהם הוא חזק.
 
אבחון גרפולוגי תעסוקתי בודק ארבע פרמטרים :
1.סגנונות חשיבה, מופשט, יסודי, מהיר, איטי, שיטתי, פרקטי ועוד.
2.סגנון אישיות – ביטחון עצמי, מה מניע את האדם, צרכים, יצרים ועוד.
3.כישורים חברתיים – אינטליגנציה חברתית, מופנמות, מוחצנות ועוד.
4.כישורים תעסוקתיים – מהם הכישורים ואיזה מקצועות כדי לאדם לעסוק בהם.
 
לקבלת מידע נוסף אודות אבחונים תעסוקתיים ניתן ליצור קשר במספרים הבאים :
טלפון במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.