אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
       
כמה עצות פרקטיות רגע לפני הראיון האישי . . . 

תזכורת : תקשורת בין אישית מורכבת משלושה רבדים :
 
55% דרך שפת הגוף (הבעות הפנים, ידיים, רגליים וכו..)
38% טון הדיבור (גבוהה, נמוך מונטוני, מתלהב וכו..)
7%    מילים ודרכי הדיבור (סגנון דיבור,אוצר מילים, מילים גבוהות, שימוש בסלנג, וכו...)
לכן 90 השניות הראשונות הם החשובות ביותר.
 
כאשר אתם באים לראיון עבודה ואפילו לאבחון על פי גרפולוגיה שימו לב לדברים הבאים !!
 
  1. לבוש - התלבש/י בהתאם לסוג הפגישה, אם ניתן לבדוק עם האדם שהזמין אתכם לראיון באיזה סגנון לבוש משתמשים במשרד עשו זאת. (נעלי אנשי עסקים יכולים לעיתים לעשות את ההבדל).
 
  1. ריח טוב – חשוב מאוד לצאת עם ריח טוב והרגשה רעננה (בושם, ספידסטיק יעשו את העבודה).
 
  1. חפצים – במידה ואתם ומגיעים עם תיק ובתוכו מחשב נייד או תיק מסמכים קחו אותה ביד שמאל כשאתם נכנסים . (כך תוכלו ללחוץ את היד ביד ימין במידה ולא הספקתם להניח את התיק ).
 
  1. תחילת הראיון – המראיין צריך לבוא וללחוץ את היד ולהציע לשבת. לחיצת היד צריכה להעשות עם פרק כף (לתת את כל כף היד ), להשתדל לא ללחוץ חזק מידי או חלש מידי, ניתן לשחרר חיוך קל בזמן לחיצת היד.
 
  1. הזיזו את הכיסא ושבו במרחק קצר מהשולחן (כך יהיה לכם מקום לזוז). התיישבו עם כל ישבנכם על הכיסא אחרת זה יראה שאתם ממהרים או רוצים .... לברוח....
 
  1. אל תסרבו למשקה אבל תסתכלו אם יש מקום להניח אותו כך שלא יפריע.
 
  1. שפת הגוף בזמן הראיון – יש להסתכל באיזה אופן מדבר המראיין/ת עם השימוש הוא בקול נמוך ורגוע הנמיכו את קולכם בהתאמה, ניתן להיראות מתוחים, המראיין/ת מצפים לכך. זה מראה שאתם מכבדים את הסיטואציה. תסתכלו על הבעות הפנים של המראיין/ת על הצורה שבה הם משתמשים ביידים ונסו לשקף את שפת גופם.
לקבלת ייעוץ אודות שפת גוף, גרפולוגיה התקשרו לטלפונים הבאים :
משרד 03-5590868 או במקרים דחופים 050-5711160
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.