אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

כאשר צריכים להפיק מסיבת חברה לעובדים הדבר הדברים החשובים הם פעילות מגוונת ומעניינת, קוקטייל עשיר, אוכל טעים, אנרגיה חיובית. הסוד של הצלחת מסיבות ואירועים הוא הארגון לפני והביצוע בפועל. בכדי להפיק אירוע נוצץ ולא שיגרתי לפניכם מספר רעיונות המתמקדות בארגון ובביצוע. 

אירגון האירוע צעד אחרי צעד
א. בחרו שלושה תאריכים על סמך הסתכלות בלוח שנה העברי וביומן האישי שלכם.
ב. שתפו את ההנהלה והעובדים וקבעו תאריך שיתאים לרוב העובדים והמנהלים.
ג. בדקו מהו הסכום שמוקצב לטובת האירוע והאם יש ניסיון בארגון אירועים קודמים.
ד.אפינו את העובדים על פי מגזר, השתייכות דתית, נשואים/ות, רווקים/ות וגילאים.
ה.רשמו מהם המטרות והתוצאות המצופות שלכם ושל העובדים מהאירוע.
ו. מיקום האירוע יקבע בהתאם לגודל התקציב, ניתן לערוך אירועים כאלה באחת מהמקומות הבאים: בית פרטי, ווילה מושכרת, מסעדה, מועדון / פאב, אולם אירועים, אולם קולנוע, פארק ציבורי, יאכטה
ז- במידה והחלטתם לערוך ברביקיו הממוצע הוא שלוש מאות גרם מנת בשר לאדם. אם החלטתם שכל אחד יכין דבר ערכו רשימה מסודרת מבעוד מועד.
ח- שבוע לפני יש לעדכן את העובדים לגבי התארים וביום האירוע יש לשלוח הודעת SMS בציון כתובת מדויקת.
 
פעילות חברתית ואטרקציות הטובות ביותר מוצגות כאן לבחירתכם :
 
1.סדנת גרפולוגיה – אירוע שופע בהומור שבו מדברים על הכול, ההבדלים בין גברים לנשים, זוגיות, יצרים, שאיפות, רושם ראשוני וכל זאת דרך האותיות המילים והציורים.
 
2. סדנת שפת גוף ומשחקי גיבוש – רושם ראשוני, צבעים, שפת גוף בין המינים, סימנים לעצבנות וחוסר יושר, משחקי זוגות וקבוצות לחיזוק התקשורת.
 
3.סדנת יוגה צחוק- אומרים כי חיוך מזויף בעייתי אבל לצחוק יש סימוכין על כך שהוא תורם לבריאות, ולכן נערוך מעגלי צחוק על פי שיטת היוגה צחוק, נערוך תחרויות כיסאות ומשחקי כריות כשהמטרה לצחוק כמה שיותר.
 
4.סדנת אימפרוביזציה – פנטומימה, ג'יבריש, משחקי אסוציאציה, אלתור, תיפוף גוף, משחקי חיבור לגוף ולנפש.
 
5. סדנה משולבת – סדנה שבה ניתן לשלב בין יוגה צחוק, גרפולוגיה, תדמית ושפת גוף ואימפרוביזציה. * ניתן לשלב גם משחק קלפים להעלאת המודעות העצמית.
 
להזמנות פעילות גיבוש ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
משרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (ניתן להתקשר לנייד עד 22:00 )  
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.