אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

כאשר צריכים להפיק מסיבת חברה לעובדים הדבר הדברים החשובים הם פעילות מגוונת ומעניינת, קוקטייל עשיר, אוכל טעים, אנרגיה חיובית. הסוד של הצלחת מסיבות ואירועים הוא הארגון לפני והביצוע בפועל. בכדי להפיק אירוע נוצץ ולא שיגרתי לפניכם מספר רעיונות המתמקדות בארגון ובביצוע. 

אירגון האירוע צעד אחרי צעד
א. בחרו שלושה תאריכים על סמך הסתכלות בלוח שנה העברי וביומן האישי שלכם.
ב. שתפו את ההנהלה והעובדים וקבעו תאריך שיתאים לרוב העובדים והמנהלים.
ג. בדקו מהו הסכום שמוקצב לטובת האירוע והאם יש ניסיון בארגון אירועים קודמים.
ד.אפינו את העובדים על פי מגזר, השתייכות דתית, נשואים/ות, רווקים/ות וגילאים.
ה.רשמו מהם המטרות והתוצאות המצופות שלכם ושל העובדים מהאירוע.
ו. מיקום האירוע יקבע בהתאם לגודל התקציב, ניתן לערוך אירועים כאלה באחת מהמקומות הבאים: בית פרטי, ווילה מושכרת, מסעדה, מועדון / פאב, אולם אירועים, אולם קולנוע, פארק ציבורי, יאכטה
ז- במידה והחלטתם לערוך ברביקיו הממוצע הוא שלוש מאות גרם מנת בשר לאדם. אם החלטתם שכל אחד יכין דבר ערכו רשימה מסודרת מבעוד מועד.
ח- שבוע לפני יש לעדכן את העובדים לגבי התארים וביום האירוע יש לשלוח הודעת SMS בציון כתובת מדויקת.
 
פעילות חברתית ואטרקציות הטובות ביותר מוצגות כאן לבחירתכם :
 
1.סדנת גרפולוגיה – אירוע שופע בהומור שבו מדברים על הכול, ההבדלים בין גברים לנשים, זוגיות, יצרים, שאיפות, רושם ראשוני וכל זאת דרך האותיות המילים והציורים.
 
2. סדנת שפת גוף ומשחקי גיבוש – רושם ראשוני, צבעים, שפת גוף בין המינים, סימנים לעצבנות וחוסר יושר, משחקי זוגות וקבוצות לחיזוק התקשורת.
 
3.סדנת יוגה צחוק- אומרים כי חיוך מזויף בעייתי אבל לצחוק יש סימוכין על כך שהוא תורם לבריאות, ולכן נערוך מעגלי צחוק על פי שיטת היוגה צחוק, נערוך תחרויות כיסאות ומשחקי כריות כשהמטרה לצחוק כמה שיותר.
 
4.סדנת אימפרוביזציה – פנטומימה, ג'יבריש, משחקי אסוציאציה, אלתור, תיפוף גוף, משחקי חיבור לגוף ולנפש.
 
5. סדנה משולבת – סדנה שבה ניתן לשלב בין יוגה צחוק, גרפולוגיה, תדמית ושפת גוף ואימפרוביזציה. * ניתן לשלב גם משחק קלפים להעלאת המודעות העצמית.
 
להזמנות פעילות גיבוש ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
משרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (ניתן להתקשר לנייד עד 22:00 )  
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.