אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
פעילות קבוצתית לצוות עובדים צריכה להיות אטרקטיבית ומהנה אך עליה להתאים לצרכים ולציפיות של העובדים וראש הצוות. בואו לבחור הפעלה נכונה לצוותים שלכם.
 
להכניס שמחה לצוות 
אנטוניו דמאסיו חוקר למדעי המוח מאוניברסיטת איובה שבדרום קליפורניה מצא כי ברגעים משמחים התיאום הפיזיולוגי בגוף הוא מיטבי ולכן מצב של שמחה עוזר לשאת את העול ביתר קלות, במצבים של לחץ בעבודה והוא מגביר את התחושה הטובה, החיות והפריחה האישית .
בחירת פעילות קבוצתית נכונה לצד משחקים חברתיים מהנים וסדנאות איכותיות, יכולים להכניס שמחה וצחוק לחיי הצוות ולו לשעה קלה.
 
בחירת פעילות קבוצתית נכונה לצוות
 
ניתוח של אפיון העובדים, ציפיות, תוצאות רצויות, סוג הצוות, סוג האירוע. כל אלה יוכלו לעזור לכם לבחור את הפעילות המתאימה ביותר עבור הצוות שלכם.
א.אפיון העובדים – יעשה על פי מגזר, גיל, נשים מול גברים, סטאטוס, עמדה בעבודה.
ב.ציפיות העובדים – מה העובדים היו רוצים שיהיה באירוע, מה כבר נעשה בעבר.
ג.ציפיות של ראש צוות– יש לכתוב מה הציפיות והתוצאות הרצויות מבחינתך מהאירוע.
ד.סוג הצוות – האם הצוות חדש, וותיק או מעורב. האם הוא הומוגני או הטרוגני. 
ה.סוג האירוע - ערבי צוות, ימי כיף, יום גיבוש, כנסים, יום עיון, פעילות פרידה..
 
סגנונות של פעילות קבוצתית לצוות עובדים - ערבי גיבוש, ימי כיף ופעילות פרידה
 
1.סדנת גרפולוגיהפעילות מהנה ומצחיקה שתשלהב את הצוות דרך כתיבה, שרבוט, חתימות, וציור מפי גרפולוג ומנחה קבוצות. ההפעלה מתאימה יותר לצוות וותיק או מעורב.
2.סדנת אימפרוביזציה פעילויות מגוונת דרך משחקי תיאטרון, אלתור, פנטומימה, פעילות במרחב ודיבור בג'יבריש. יכולה להתאים לרוב סוגי הצוותים בתנאי שעורכים התאמות נכונות
3.סדנת יוגה צחוק – מטרת הפעילות היא להכניס צחוק ואושר לחיים דרך משחקים מגוונים, תחרויות צחוק במעגלים מתאים לסוגי צוותים מגוונים ובתנאי שמכניסים התאמות נכונות.
4.סדנת שפת גוףפעילות שתתמקד בחיזוק הקשר ובתקשורת שבין העובדים.
משחקי גיבוש, שפת גוף בעולם העסקים, תדמית, שפת גוף שבין גברים לנשים.
5.סדנה משולבתפעילות שבה ניתן לשלב בין גרפולוגיה, אימפרוביזציה, יוגה צחוק ומשחקי גיבוש על פי שפת הגוף. מתאימה לאירועים כמו ערבי צוות וימי כיף לעובדים.
 
סגנון של פעילות המתאימה לסדנת פיתוח צוות
 
סדנת עבודת צוות – תתמקד בבעיות שמונעות מהצוות להגיע לרמת ביצוע גבוה.
הסדנה עורכת מספר שעות ועלולה להתפרס על מספר מפגשים.
הנושאים שמלווים את הסדנה הם : תקשורת בין אישית, שינוי נורמות עבודה ודפוסי התנהגות, חשובה יצירתית, מנהיגות בצוות, התנעה לעבודת צוות משותפת.
 
סגנונות של פעילות מתאימה לכנסים וימי עיון 
.
הרצאות העשרה – פיתוח מצוינות ומנהיגות, ניהול זמן, הנעת עובדים, התמודדות מול לחץ ושחיקה, אקטואליה ועוד..
 
לקבלת רעיונות ובחירת פעילות לעובדים ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (עד 22:00).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.