אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
אחת משמורות הטבע הייחודיות בצפון הים התיכון נמצאת בישראל ושמה "שמורת ראש הנקרה". יום כיף לעובדים בצפון יכול להתחיל או להסתיים במצוק הגבוה אל מול הנוף המשגע ולהפוך את את החוויה לתוצאה פרקטית בעבודה.
 
ימי כיף לעובדים בצפון הים התיכון
 
ישנם הרבה מאוד מקומות ומסלולים לטיולים לעובדים/ות. בדרך כלל החוויה המשותפת של ההליכה יחד "בהשראת הנוף", הסיפור הההיסטורי של המקום אמורים לקדם גיבוש בצוות. עם מעט יצירתיות ניתן לעשות חיבור בין הסיפור ההיסטורי, הגיאוגרפי, הגאולוגי, החקלאי של המקום לבין תכנים של שיתוף פעולה, יצירתיות, ניהול משא ומתן. גיבוש וחיבור בעבודה. לפניך שלושה רעיונות:
 
יום כיף לעובדים בצפון
 
שמורת ראש הנקרה ושיתוף פעולה בעבודה
אין הרבה מקומות בארץ שאתה יכול לעלות עובדים/ות על רכבל וליהנות מהנוף של הים התיכון הפרוס למטה. אבל זה רק "קצה הנקרה". דמיינו כיצד העובדים/ות נכנסים לתוך נקרה (מנהרה) החצובה בסלע כשהים פורץ לתוכה לפעמים בליטוף ולפעמים בעוצמה.
 
השילוב בין מי הים והמים המלוחים לבין הסלע יוצר את הנקרה שהיא כל כך ייחודית. מכאן ניתן לעשות "העתקה"  ולהתמקד בנושא של שיתוף פעולה וניהול קונפליקטים בצוות עובדים:
 
1.כמו ששיתוף פעולה בטבע יוצר מראה כל כך מרהיב גם שיתוף פעולה בעבודה יכול להביא לתוצאות מופלאות בחברה. כי בסופו של דבר התוצאה הסופית צריכה להיות שהשלם גדול מסך חלקיו.
(שאלו את העובדים/ות איזה עבודת צוות זכורה לכם לטובה)
 
2.כשיש קונפליקטים לא צריך להיבהל מהם וגם אם יש קונפליקט / מאבק על דרך מקצועית וחברתית ובסופו של דבר אפשר להגיע להסכמה והצוות יהפוך למגובש יותר ויגיע ליעד ולמטרה התשלום "בקונפליקט" שווה את זה. (שאלו את העובדים/ות איזה קונפליקט הצלחתם לפתור בזכות יצירתיות).
 
יום גיבוש במעלות תרשיחא
 
סדנת ניהול משא ומתן בשוק מעולות תרשיחא
ביום שבת בישוב מעלות תרשחיא מתקיים שוק לאורך הרחוב. הוא צבעוני מאוד, מוכרים בו פירות וירקות לצד בגדים, מתנות. זאת אטרקציה לעובדים ללכת ברחוב וליהנות מהמראות והטעמים.
 
ניתן יום קודם או באותו בוקר לעשות סדנה בניהול משא ומתן או גישור ואז להגיע לשוק ולנהל משא ומתן עם טכניקות שנלמדו קודם. החל מרכישת אמון מול המוכר/ת דרך ניהול משא ומתן הוגן ועד סיומו.
 
אפשר לבחון את השירות מהרגע שהאננס נקנה ועד מסירתו. איזה "בסטיונר" אמר תודה "שקינתם אצלי" ומי שלקח את הכסף ומיד עבר ללקוח הבאה. (ניתן לבקש מהעובדים/ות לרשום איזה ערכים שקשורים לשירות בארגון נמצאו גם בשוק).
 
*כיוון שהשוק פתוח ביום שבת במידה ויש עובדים/ות דתים/דתיות או חרדים/יות הוא לא מתאים וניתן להעתיק אותו לרחוב השוק בעכו "לבאזר" שפתוח במשך כל ימי השבוע עד 18:0.
 
נופש בצפון מדינת אביב
 
סדנת יצירתיות ומדינת אכזיב
אלי ואביבי ז"ל ורינה הקימו את "מדינת אביב" בשנת 1971. עוד לפני כן בנה אלי אביב את ביתו בטכניקה מיוחדת שהבסיס מאבן והקומות עשויות עץ. הקמת "מדינת אביב" באה כמחאה על בניית הגן הלאומי הסמוך. ניתן להגיע לספר את סיפור המקום ולעשות סדנה לפיתוח יצירתיות לעובדים/ות. הצגת שתיים עד שלוש תאוריות בתחום היצירתיות והעובדים/ות יצטרכו להחליט איזה מהם מתאימים לסיפור המקום. 
 
כמו שאומרים כי כלב מעורב יש לו יתרונות של גנים והוא סובל מפחות מחלות כך יום כיף לעובדים שישלב חוויות לצד ידע פרקטי יכול להפוך למגבש ואיכותי הרבה יותר.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.