אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
מהו ערב גיבוש ישראלי מבחינתך? ווילה עם בריכת שחיה או פעילות בחדר בריחה? ערבי צוות חברה הם חלק חשוב בקידום שיתוף פעולה חברתי לא רשמי בין עובדים/ות למנהל/ת ומשם יכולים לצאת רעיונות פורצי גבולות.
 
ערב גיבוש בלונגון
 
ההבדלים בין ערב גיבוש באנגליה לישראל
בטיול שערכתי בלונדון נוכחתי לדעת כיצד עובדים/ות אחרי יום עבודה נפגשים בגינה ציבורית פופולארית בלונדון בשם סוהו או בפאב שכונתי לשתיית כוס בירה. אין ספק שהתרבות בלונדון קצת שונה מזאת הישראלית אבל המכנה המשותף הוא שיש צורך חברתי לצאת לאחר יום עבודה שוחק.  
 
באנגליה ערב גיבוש מיד לאחר העבודה מוסדר תרבותית ברמה הארצית לאומת זאת בישראל ערב צוות הוא אירוע שייתכן שלא יהיה מוסדר כחלק מתרבות ארגונית פנימית או יעשה בצורה ספונטנית אם מישהו מהארגון לא יעשה זאת אחד מהעובדים/ות יכול לקחת על עצמו. בחלק מהמקרים הוא יהיה לאחר שעות העבודה אבל הרבה פעמים זה יהיה בלילה במסעדה / מועדון או בבית של אחד מהעובדים/ות או מנהלים/ות.  בישראל נהוג להביא מפעם לפעם מרצה / מפעיל / אומן לערב גיבוש. או להזמין הרצאה / מופע לאירוע. לגבי אנגליה אני מאמין שזה שונה.
 
כיוון שלתרבות הארגונית יש תפקיד משמעותי כשעושים ערב גיבוש בין אם מדובר בחברה קטנה או לחברה גדולה. כאשר יש איוש של מנהל/ת משאבי אנוש או מנהל/ת רווחה בישראל עליהם מוטלת החובה לעודד מפגשים חברתיים לאחר שעות העבודה כדי ליצור ערך של משפחתיות. עידוד ערך משפחתיות בעבודה הוא כלי משמעותי להשאיר את העובדים מרוצים ושלא יתפתו לעבור למקום אחר.
 
 
ההבדלים בין פעילות גיבוש בזמן העבודה לאחריה
יש ערך רב גם ליציאה משותפת לארוחת צהרים. כאשר מתיישבים באותה שולחן נוצר מצב חברתי שברוב המקרים הוא פחות פורמאלי אבל כן מתקשר לעבודה. תלוי בנושא השיחה. אם יש משהו שהוא בוער מקצועית אז זה יעלה. בניגוד לכך ערבי צוות יש יותר שליטה שיתמקדו בנושאים אחרים. כמו למשל ההזמנה של סדנת צחוק לעובדים שתביא אותם לרגעים ואפיזודות משעשעות. או חדר בריחה שם הם יעבדו על היכולת שלהם לעבוד בשיתוף פעולה כדי לצאת מהחדר. אפשר לעשות אירוע בערב שבו כל אחד/ת יביאו חפץ שמאחוריו סיפור אישי מיוחד. זה ההבדל בין פעילות גיבוש לא מודעות שתתבצע בשעות העבודה או ארוחות צהרים לבין אירוע בערב עם משמעות שונה.
 
 
אז איך עושים ערב גיבוש אנגלי בסטייל ישראלי
תיהיו יצירתיים. ככול שתהיו יותר יצירתיים זה יורגש. 
 
מתחילים - מוצאים פארק / גינה קרובה לשבת אחרי העבודה. אפשר להביא מחצלות. שתיה קרה ונשנושים. נותנים לצוות עובדים/ות לשבת בצורה ספונטנית. תוחמים מראש חצי שעה. 
 
ממשיכים לפאב - הולכים לפאב הקרוב עומדים בחוץ ומזמינים שתייה לכולם. היופי הוא שיש קבוצה של עובדים/ות שעומדים, מדברים ושותים. זמן עשרים דקות. הזמינו מראש מקום בבר אנגלי / אירי ובדקו אם באותו יום חוגגים אירוע מסורתי לממלכה.
 
תפריט למסעדה-  כשמראש מזמינים מקום בחדר פרטי. האוכל שמזוהה עם אנגליה הוא צ'יפס & פיש למרות שאני לא מאמין שהמלכה אליזבט אוכלת אותו אבל כדאי להזמין אותו כדי ליצור חוויה קולינרית והייתרון הנוסף שאפשר ללכת למסעדה חלבית. בקשו מראש הגשה חופשית של: תה, עוגיות, בירה.אפשר ברקע להשמיע את קווין או ביטלס לחובבים מושבעים.
 
אווירה - אם יש משחק כדורגל אנגלי טוב זאת הזדמנות מצוינות לראות משחק שיחשב כערב גיבוש. ניתן לקשט את החדר בתמונות של משפחת המלוכה, לונדון וכו.. פשוט להוציא תמונות מגוגל. 
 
להשתמש בהומר בריטי - אתרו את זה שיש לו בדיחות הכי לא מצחיקות מבין העובדים/ות ולהיפך זה בהחלט יכול לשפר את האווירה.  אם יש מישהו שחובב את אנגליה תנו לו שייתן טיפים היכן כדי להגיע כשהחברה תממן טיול לאנגליה. 
 
אהה והכי חשוב תנו מתנה למי שכותב/ת ביד שמאל הרי באנגליה עדין נוהגים בצד שמאל. ואם ממש אתם רוצים ללכת עם זה עד הסוף 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.