אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
ימי גיבוש ביבנה
 
פעילות לעובדים לצד סיורים באתרים היסטוריים, סדנאות לצוות עובדים מטריפות ומחברות, ימי גיבוש כיף ביבנה בגלל המיקום הפנטסטי שלה, ההשראה שהיא נותנת בתחום של מנהיגות. הרי הסנדרין הגדול הוקם לאחר חורבנה של ירושלים והיא הייתה לעיר השניה בחשיבותה לאחר ירושלים ובמשך עשרות שנים זאת הביאה את החידושים בתחום הרוחני, התרבותי, המשפטי ,היהודי ההלכתי כמו תפילת 18, הברכה על המינים.
 
ימי גיבוש ביבנה
 
5 אטרקציות לעובדים בעיר יבנה
1.מוזיאון מקראור ללימודי המקרא שבו מוצגים דגמים מעולם הדומם, הצומח והחי מתקופת המקרא.  בתאום מראש ימים א-ה  בין 9:00-12:30 הפעילות יכולה להתקיים בצורת דו שיח / הרצאה / סיור/ דיון.  טלפון 08-9333304
 
2.גלריית הסדנה לאומנות – הגלריה מתמקדת באומנות פלסטית לצד תערוכות של אומנים מהישוב ומהארץ.  שדרות דואני 25 יסנה טלפונים 08-9435512 או 08-9422458 מייל roni@barak.net.il
 
3.מרכז תרבות לעולי אתיופיה ע"ש בני רייך. לפרטים גדעון ג'מבר 08-9330407 ימים א-ה 8:00-14:00 ובימים א' ב' ה' 18:00-20:30
 
4.הקתדרה העממית יבנה – שבה אפשר לבדוק השכרת חדר כדי לערוך סדנאות והרצאות לעובדים  טלפון 08-9438506 רחוב אבוחצרה 10 יבנה.
 
5.כותר יבנה –  טיפ להפקת ימי גיבוש לקבוצה קטנה ביבנה שווה לבדוק הרצאות "בכותר יבנה" לדוגמא ב-23.9 תופיע יעד ארד בהרצאה על "מצוינות בספורט ובעסקים" במתנ"ס יבנה בעלות של 35 ש"ח 08-9333303 כתובת דואני 6 יבנה
 
 
סיורים / טיולים לימי גיבוש וכיף לעובדים בעיר יבנה
טיול לצוות עובדים יכול להתחיל בגשר הממלוכי שעל נחל סורק, המינרה הממלוכי מהמאה ה-14, כתובת ההקדשה שעל המינרה, בית הקשתות ממזרח לתל יבנה. קבר רבן גמליאל (הסמל של העיר), כיפת אולם הקבר ומאפיינים ממלוכים במרפסת שמעל לכניסה.
 
סדנת לניהול קונפליקטים ומשא ומתן לצוות עובדים
מאז יבנה הקדומה ולאורך הדורות  העיר מסמלת פלורליזם וסובלנות. הסיפור הוא שבימי הרומאים כשקיימו מצור על העיר ירושלים ביקש רבן יוחנן בן זכאי, יחד עם רבי יהושע ורבי אלעזר להפוך את יבנה למרכז לימודי דתי. סדנה לניהול קונפליקטים או משא ומתן על רקע ההיסטוריה של העיר תאיר בצורה חדשה את התחום ותיתן לעובדים/ות כלים להתמודדות מול משא ומתן עם האישה או הבעל או הילדים ומול לקוחות וספקים.
 
הופעה / מופע ליום גיבוש ביבנה
נהוג להזמין הופעות / מופע לימי כיף וגיבוש כדי להגדיל את ערך המוסף לאירוע. לקביעת שעה יש תפקיד חשוב בהצלחת ההרצאה. לפניך רעיון להרצאה  
מופע "הפי גרפולוגי" שבו עובדים/ות מתופפים, משרבטים, כותבים וצוחקים על תכונות אופי "מאתגרות" במיוחד. מופע עוצמתי רווי בהעצמה, וחיבור דרך חתימות וכתבי היד.
 
סדנאות לימי גיבוש ביבנה
סדנאות לימי כיף נועדו להכניס טוויסט חדש ליום. המטרה להפעיל את צוות העובדים כדי שיצאו עם תובנות לחיזוק שיתוף הפעולה לצד ידע מעצים לשינוי.
 
סדנאות עבודת צוות – חיזוק שיתוף הפעולה ועבודת הצוות יחד. המקום של העובד/ת בצוות.
 
סדנת צחוק – שתפיל את העובדים/ות בצחוק מתגלגל. מעולה כנגד לחץ ושחיקה.

מרצה / הרצאה ליום גיבוש ביבנה
הרצאה תקשורת בין אישית ביבנה – מעולה לחיזוק הקשר בין העובדים/ות . טיפים לשכנעו, עצות לקריאת סגנונות תקשורת ועוד..
 
ימי גיבוש ביבנה הם דרך מצוינת לגבש בין צוות עובדים, לגרום לו להיות מוערך. כמובן שאם החברה נמצאת באזור תעשיה של יבנה זאת הזדמנות שלכם לגרום לעובדים/ות להכיר את העיר שהם נמצאים שם הרבה מאוד שעות במהלך השבוע.
 
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.