אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
זרקו אבן קטנה מכל מקום בירושלים והיא תנחת על 2000 שנות
היסטוריה. ימי כיף בירושלים לעובדים יעניקו להם פרספקטיבה חדשה על החיים. טיול בשכונת נחלאות או בעיר העתיקה, מסעדות במגוון טעמים במזרח ובמערב העיר, טיולי סגוואי לאורך הטיילת בארמון הנציב ועוד מגוון אטרקציות מחכים לגיבוש עובדים.
 
 
למה כדאי להתחיל "בשכונת נחלאות" ימי כיף בירושלים?
כי זאת הייתה השכונה השישית שנבנתה ע"י אנשי "הישוב הישן" שיצאו מהחומות כשהחדשות יותר ניבנו בתחילת המאה העשרים עלי די בני/ות עדות המזרח. בדיוק כמו שלמשק הישראלי לקח זמן לצאת ובהדרגה ממשבר הקורונה. התחלת סיור בנחלאות שתתמקד בהתחדשות הישוב היהודי בארץ ישראל, העמידה בפני אתגרים חדשים, מנהיגים שצמחו בתקופה ההיא יכולים לתת השראה מצד אחד ומצד שני הזדמנות להכיר את "סיפור ירושלים" מנקודת מבט שונה. ימי כיף בירושלים הם טריגר לחזרה "לשגרה של שינוי".
 
 
השכונה התחילה להיבנות עוד בתקופה העותומנית. לשכונה הראשונה שנבנתה קראו "אבן ישראל" בשעת 1875. בטיול בשכונות ניתן יהיה להבחין באדריכלות ייחודית כמו למשל שירותים שנמצאים מחוץ לבית, חצר הגדולה עם שערים שהיו ננעלים בלילות וסיפקו הגנה לתושבים/ות, סמטאות הצרות הבנויות כמו שתי- וערב, בורות המים השכונתיים, פרפרי ברזל על הקירות שנועד לחיזוק המבנה בזמן רעידת אדמה, נבחין בפסיפס אנושי מרתק של אנשים, ליטאים, חובשי כיפות סרוגות, סטודנטיות וסטודנטים הולכים עם שק קניות לבית המושכר, עולה מדבר באנגלית או צרפתית  ניתן להגיע אליה מהתחנה המרכזית  וכמובן אל בנייני האומה במידה והשכרתם אולם לכנס.
 
 
טיול בירושלים בשכונת נחלאות
שכונת אוהל משה בו נולד הנשיא יצחק נבון ז"ל, בית היתומים הספרדי, הבוסתן הספרדי,  מגדל השעון ברחוב יפו 92,  שכונת סוכת שלום שגר בה תקופה מחיה השפה העברית אליעזר בן יהודה, בית הכנסת הגורל ברחוב אבולפיה 31, שכונת משכנות ישראל, שכונת מזכרת משה, שכונת זכרון טוביה, בית אריה רבי לוין שהיה גדול התומכים באסירי המחתרות בתקופת המנדט, בית הכנסת חסד ורחמים, שכונת בית יעקב, בחנוכה אחת מהאטרקציות היא לראות את החנוכיות המאירות מתוך הבתים וכמובן טיול בשוק מחנה יהודה והקשר למשפחת בנאי.
שוק מכנה יהודה הוא כל כך פופולרי לא רק בימי בחירות. הדוכנים הנפלאים לצד מסעדות הקטנות שהופכות את המקום לכל כך ססגוני. הסיפור של משפחת בנאי ואיך כשהיו שואלים את הסבתא רבה איך היא מרגישה אז היא הייתה עונה לפי השעה.
 
 
טיול בירושלים ליום כיף ניתן לעשות בגבעת התחמושת, מתחם התחנה שיחסית חדש, ארמון, הנציב, גן הפעמון, שכונת מונטיפיורי (אם סיפור על יין טוב), השכונה הגרמנית, טיול בעיר העתיקה בחומה הדרומית או הצפונית, הרובע היהודי, הכותל המערבי, טיול בויה דלורוזה, שער האריות המפורסם, כנסיית אלכסנדר, כנסית הקבר, שער יפו, שער שכם, כנסית הניה ועד הר הבית.
 
 
קונספט לטיולים בירושלים   – לירושלים פנים רבות לה. ואם אם תעשו 10 ימי כיף בירושלים עדין לא ניתן להגיע לכל סיפוריה, שיריה ופרנסיה. מה שחשוב לבחור סיור בירושלים שדרגת הקושי תהיה מותאמת לעובדים/ות, מנהלים/ות.
 
 
 
 
סדנאות ODT בירושלים לימי כיף
 
ימי כיף בירושלים צריכים לחבר בין העובדים/ות- המנהלים/ות. ניתן לעשות זאת לא רק על אכילה בחומוסיות הכי טובת בהר הבית אלא גם במספר הפארקים ברחבי העיר.
 
הראשון שבהם הוא יער ירושלים שבו נמצא גן ארכאולוגי של מצפה כרם. פארק סן סימון שברחוב שי עגנון, גן הוורדים הצמודה לכנסת ואם כבר גן הוורדים כדאי לבדוק לעשות סיור מודרך בכנסת. גן הפעמון, גת שמנים, הגן הבוטני בהר הצופים, גן וואל לוורדים, וכמובן גן סאקר בכניסה לעיר.
 
פעילות גיבוש בפארק יכולה לנוע בין סדנאות לעבודת צוות, סדנה בתקשורת בין אישית ואפילו סדנת גרפולוגיה. אם הצורך הוא במשהו יותר משחרר ניתן להזמין סדנת יוגה צחוק.  אופציה שניה היא לפני שמגיעים לירושלים לעצור פארק קנדה, פארק בן שמן ולעשות שם סדנה בטבע.
 
 
אטרקציות לימי כיף בירושלים
 
1.ביקור ביד ושם כי ההיסטוריה היהודית של השואה לא מסתכמת רק ביום השואה.
 
2.מוזיאון ישראל- אחד מהמוזיאונים היפים ביותר בארץ וכדאי לבדוק איזה תערוכה יש בזמן שתגיעו.
 
3.גן החיות התנכי – לראות את החיות שהיו פעם פזורות מהרי השומרון וכמעט עד החרמון.
 
4.קניות בממילא – אחד המקומות שניתן לעשות בהם קניות וליהנות מהנוף של העיר העתיקה
 
5.מוזיאון מגדל דוד – באמת פאר יצירה ארכיטקטונית.
 
6.כנסית פטרוס אין גליקנטו –  הכנסיה בהר ציון שהוקמה במאה העשרים.
 
7.מנהרות הכותל – שנחפרו בשנות התשעים והיום מספרים את סיפורה של ירושלים מלמטה
 
8.הגן הארכיאולוגי בירושלים  שמספר את ימיה של ירושלים בזמן הבית השני. כולל שרידים ואבני כותל
 
9.אקווריום ישראל – אחד המקומות היפים והקרים ולכן מתאים לכל עונת השנה מביא חווית כאילו אתם במצפה התת מימי בברצלונה או באילת.
 
10.חיזיון לילי במוזיאון דוד – ערב גיבוש בירושלים מושלם לחברה עם חוויה אור קולית בלתי רגילה.
 
11.טרמינל קפה ואירועים – אחד מהמקומות המבוקשים בלילות בירושלים.
 
12.זאפה ירושלים – מקום בו תוכלו לקחת את העובדים למופע. יש לבדוק איזה מופע יתקיים.
 
 
ימי כיף בירושלים בבתי מלון
עשרות מלונות פזורים ברחבי ירושלים ממזרח למערב ומצפון לדרום. ימי כיף בירושלים בחורף מצריכים התארגנות לגבי הרצאות, סדנאות, הופעות לעובדים / למנהלים. לכן בדקו עד כמה אנשים חדר ההרצאות / סדנאות / ההופעות יכול להכיל על פי הביטוח.
 
 
הופעה / מופע לעובדים בירושלים ליום כיף
בחירת מופע ליום כיף בירושלים צריך להיות מותאם לסגנון הקהל ולטעמם. בחירת אומן לעובדים בירושלים צריך לעשות תוך תיאום ציפיות.
 
מופע גרפולוגי – הופעה משחררת, מעצימה ומחברת דרך סיפור כתב היד. לצד שרבוטים, ציורים העובדים/ות, המנהלים/ות יחוו סוג אחר של הכרות עם סיפור החיים שלהם כפי שמשתקף בכתב היד.
 
 
 
הרצאה / הרצאות לימי כיף בירושלים
זאת לא בעיה לבחור הרצאה מרתקת לעובדים, זה כן מאתגר למצוא הרצאה שתתעניין ותסחף את כלל העובדים/ות או המנהלים/ות. לכן חשוב לעשות חשיבה קבוצתית. ככול שיש שונות גדולה יותר בצוות או בחברה חשוב לתת לה גם ייצוג ולשאול. פשוט לשאול ולשתף.
 
הרצאה בתקשורת בין אישית- לאחר משבר הקורונה הנושא של שפת הגוף הפך להיות קריטי. שפת העיניים. תקשורת בין אישית בין העובדים. בהרצאה ניתן לקבל טיפים החל ממכירות או שירות ועד לשפת גוף בין המינים. התוכן צריך להיות מותאם לקהל היעד.
 
 
 
סדנה לימי כיף לעובדים/ות
המטרה של סדנאות לימי כיף היא ליצור שינוי או חוויה רגשית בין העובדים/ות ובין מנהלים/ות. ישנם מבחר סדנאות שיכולות להתאים הכל מניהול זמן אחרי עידן הקורונה, דרך לחץ ושחיקה, עבודת צוות, תקשורת בין אישית, שיפור זיכרון, גרפולוגיה. 
 
מפעיל ליום כיף בירושלים צריך לקבל כמה שיותר מידע על החברה כדי להגיע למקסימום ביכולת להעביר את המסרים בסדנה.
 
הופעות / הרצאות / סדנאות מרחוק בזום בירושלים
כבר מזמן לא טרנד. אחד מהדברים המיוחדים בזכות משבר הקורונה שאפשר לתת לעובדים/ות להיכנס לחדר בבית מלון, ללחוץ על קישור בזום ולהצטרף למופע עם אומן, מרצה עם הרצאה מרתקת, מפעיל סדנאות לעובדים בזום כאשר כל עובד/ת צפונים במיטה במלון.
 
יתרון חשוב לגבי הגעה.מי שלא יכול/ה להגיע מכל סיבה אל יום כיף בירושלים יוכל/ה להצטרף מכל מקום בארץ ובעולם דרך אפליקציות זום... 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.