אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
 
הרצאה לעובדים בדקה התשעים
 
מרצה מעולה יחבר בין הרגש לשכל וישאיר חותם וטעם של עוד..טיפ שלבו הרצאה משעשעת בתחילת היום שתיתן "זריקת מרץ" או בסוף היום כדי שהעובדים/ות המנהלים/ות והלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים.. אם אתם מחפשים הרצאות לעובדים בדקה התשעים הגעתם לכתובת הנכונה.
 
בנימה אישית - ביום שבו בני נולד הוזמנתי לתת הרצאה על שפת גוף למדרכי ריקודי עם. לעזוב את אשתי עם צירי לידה לטובת הרצאה היה משול "להזדכות" על מערכת היחסים שלנו במקרה הטוב.. הפתרון היה למצוא מרצה מחליפה וכך היה.
 
אם "נתקעתם" בדקה התשעים קחו נשימה ארוכה, הצטיידו במלאי של אופטימיות ויש סיכוי שתמצאו הרצאה / סדנה / מופע אפילו יותר טוב ממה שאמור היה להיות בפועל.
 
 
הרצאות לימי כיף
הרצאות לימי כיף נועדו להכניס את העובדים/ות לחדוות שמחה ויצירה. אם הפעילות מתחברת לצרכים האישיים של העובד/ת ברוב המקרים העובדים/ות יחזרו חזרה טובה על כך שהארגון משקיע בהם גם ברמה האישית. הרצאה יכולה להיות תלוית נושא : גרפולוגיה, הומור, צבא, פוליטיקה, מגזר וכן ללכת לכיוונים הקשורים לתחום העבודה כמו ניהול זמן נכון.
 
 
הרצאות ליום גיבוש
הרצאות לימי גיבוש כקונספט נועד להיטיב עם העובדים בדומה ליום כיף אך גם לגרום להם להתלכד, להכיר האחד את השני (שלו במסגרת הסקייפ או שיחת ווידאו בסמארט פון), לגרום לתחושה של גאוות יחידה. כדאי לקחת מרצים לימי גיבוש שבאים מעולם עבודת צוות, תקשורת בין אישית או לבחור סדנה שתתמקד בתחרויות בין צוותים וכו..
 
 
הרצאות לכנסים ואירועים
כנס לקוחות או כנסים עסקיים נועדו להציג את המוצרים החדשים של החברה. כחלק מתמהיל האירוע מכניסים גם הרצאה שצריכה לתת ערך מוסף ללקוחות. ניתן להזמין מרצים לאירועים כמו הרצאה על שפת גוף, תדמית בעסקים, גרפולוגיה, או לערוך להם סדנה אימפרוביזציה כובשת ומצחיקה.
 
 
הרצאות לנופש עובדים
אם החלטתם לערוך טיול לעובדים ערכו מפגש של תאום ציפיות עם חברת הטיולים. בדרך כלל חברת הטיולים תמצא מדריך/ה מחליף/ה במקרה של תקלה. בזמן הטיול אפשר להחליט על מקום מסוים שבו תיערך פעילות מגבשת בחוץ כדוגמת סדנת יוגה צחוק. בערב ניתן לקבל הרצאות בתחום הזוגיות. השתדלו לא להזמין הרצאה על מקומות אקזוטיים בחו"ל. גם ככה העובדים/ות כבר "גמורים" מהיום הראשון (ועוד להוסיף שמן למדורה).
 
 
אירועי רווחה - הרצאות להעלאת מוטיבציה
התגמול הערכי לעיתים גדול יותר מהתגמול החומרי. ערב צוות, ערב חברה, אירוע פרידה, מסיבת סיום פרויקט, פעילות תחילת שנה כל אלה עם אירועי רווחה אשר תורמים ברמה החברתית לקבוצה. הרצאות מאוד תלויות בצוות, מה נערך בעבר, אופי העובדים/ות וכו. ניתן לקבל הרצאות בתחום המיסטיקה, שוקולד, משחקי פרידה וגיבוש, באולינג, קריוקי ועוד.
 
 
הרצאות בבתי מלון למנהלים ועובדים
כאשר קבוצת עובדים מקבלת נופש בבית מלון יש צורך למלא בתוכן את הערב. ניתן להזמין מרצה לבית מלון שיעשיר את העובדים בתכנים מרתקים וחדשים. ניתן להזמין מפעיל לבתי מלון או מנחה סדנאות בכדי ליצור סדנא משחררת, משעשעת, מחברת ומעצימה לעובדים. 
 
 
רעיונות להרצאות לימי כיף וגיבוש
 
1.הרצאות על אופטימיות – כיצד להפוך את הלימון ללימונדה. הנחייה דרך דמיון מודרך.
 
2.הרצאות על אינטליגנציה רגשית – סגנונות האינטליגנציה הרגשית, גברים ונשים.
 
3.הרצאות על אסרטיביות – כיצד להגיד "לא" ולהישאר בחיים.
 
4.הרצאה על גרפולוגיה – טיפים מסקרנים על סוד האותיות והציורים בשילוב העובדים.
 
5.הרצאות על גישור ומשא ומתן – הדרך להגיע לשוויון דרך מציאת צרכים משותפים.
 
6.הרצאות על לחץ ושחיקה – המשחק והצחוק ככלי לשחרור והפגת מתחים
 
7.הרצאות על מנהיגות – מיהו המנהיג, ההבדלים בסגנונות מנהיגות, המנהל והמנהיג.
 
8.הרצאה על מיחזור – הפרדת פסלות, קומפוס, חוק הפיקדון, צריכה נבונה.
 
9.הרצאה על ניהול זמן – רשימת לוח הזמנים צריכה להיעשות ברגע שמגיעים לעבודה
 
10.הרצאה על נזקי עישון ועור – אם אתם רוצים לבריאים יותר ומאושרים פחות באירוע.
 
11.הרצאות על עבודת צוות – עבודת הצוות בין בני זוג ובין העובדים/ות.
 
12.הרצאה על פיתוח מצוינות – לצאת מהגבולות שאנו מגדירים לעצמנו, סיפורים מהחיים.
 
13.הרצאה על שפת גוף – תחרות שפת הגוף שבין גברים לנשים, עמידה מול קהל, תדמית.
 
14.הרצאה על שיפור זיכרון – כל הדרכים שבהם ניתן לשפר ולשמור על הזיכרון שלנו.
 
15.הרצאה על תקשורת בין אישית – נתינת משוב, יצירת אמפטיה, משחקי קירבה.
 
16.סדנת אימפרוביזציה – חדשנות ויצירתיות דרך משחקי תפקידים, פנטומימה וג'יבריש.
 
17.סדנת יוגה צחוק – משחקים והפעלות שנועדו לשחרור והורדת קלוריות.
 
18.סדנת משחקי ילדות – המשחקים שליוו אותנו בילדות, משיכת חבל, ג'ולות, תופסת..
 
19.סדנת פיתוח צוותים – תחרות בין קבוצות להבנת המושג שיתוף פעולה וסינרגיה.
 
20.סדנה משולבת - בחרו שלושה תכנים שישולבו בסדנה אחת. 
 
אפלטון טען כי כדי שהנפש תפגוש את עצמה היא צריכה לפגוש נפש תאומה.
 
מרצה טוב הוא גם מורה לחיים שייתן ערך מוסף וחומר למחשבה לצוות עובדים. 
 
בחרו הרצאה שתתאים למטרה ולקונספט של האירוע והתקשרו לשריין תאריך 03-5590868 או לנייד 050-5711160 יובל בן בסט
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.