אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר


על פי תפיסתו של פיטר דרוקר "אבי תורת הניהול המודרני"  חשובה בכך שהיא מתגמלת את העובדים. הוא טוען כי אם הוטל על מנהלים להוציא מיזם אל הפועל עליהם לגלות אחראיות מינימלית בשלושה תחומים עיקרים:

1.לבחור בצורה נכונה את הצוות.

2.לדעת כיצד לתת משוב או ביקורת לצוות

3.להעניק תגמול לצוות.

הדרך שבה העובדים יחושו כי החברה מתגמלת אותם עוברת דרך 
ערב צוות.
ניתן לבחור בין מספר הפעלות חברתיות כגון:

סדנת גרפולוגיה - כל אחד מחברי הצוות חותם ואז בוחרים את החתימה המושכת ביותר ומפענחים אותה.ייצרים כפי שמשתקפים על פי
גרפולוגיה אותיות, מילים, והשורות. 

סדנת יוגה צחוק - הפעלות ומשחקים שיעשות טוב לעובדים, דרך הבטן נשחרר את כל המתחים, נצחק ונהנה מפעילות הכוללת פנטומימה ואילתור.

סדנה לפיתוח עבודת צוות - תחרות בין צוותים, חלוקה לקבוצות ועשיית מגוון תחרויות, כתיבת התובנות, ההתמקדות בתהליכי עבודה ורוח הצוות ובסופה גם העלאת התפוקה.

הרצאה שפת גוף - תפקיד רושם ראשוני בפגישה עסקית או דייט, סימנים לעצבנות וחוסר יושר, שיקוף הלקוח, עמידה מול קהל, העובדים עולים "לבמה" ומספרים על אירוע מצחיק שהיה קשור בעבודה כך שניתן לערוך משוב על שפת הגוף. נוסיף פיקנטיות בדמות "שפת גוף בין גברים ונשים".

סדנת צחוק משולבת הבדלים בין גברים לנשים  על פי שפת הגוף, כתב יד ויוגה צחוק

הנאה והכיף שבאירוע כזה יהיו עונג לעובדים ויעניק לך ייתרון יחסי כראש צוות 

 
לקבלת רעיונות עבור סדנה משולבת משולבת ניתן ליצור קשר בדרכים הבאות : 
טלפון במשרד 03-5590868 או לנייד 050-5711160 עד 22:00 בלילה
 והכי הכי חשוב....  ב ה צ ל ח ה  !!!!!
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.