אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

יום כיף לעובדים – הדרך שלך לבלוט ולהתקדם בחברה

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
חזור...
3/8
2016
יום כיף לעובדים – הדרך שלך לבלוט ולהתקדם בחברה
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנאות לעובדים
כשפגשתי את ח"כ בצלאל סמוטריץ  אמרתי לו שהוא לא התכונן מספיק לתוכנית "גב האומה." שבוע לאחר מכן הופיע שר האוצר משה כחלון והיה מצוין. אנשים אפקטיביים נמדדים בעקביות וביכולות להיות מוכנים במסגרת השליטה על חייהם המקצועיים והפרטיים.
 
כפי שמבחני מיון תעסוקה נועדה לבדוק התאמה מקצועית וחברתית. יום כיף לעובדים הוא המקום שבו ניתן יהיה להתבלט ולגלות לחברים/ות בעבודה דברים שלא יודעים עליך ברמה האישית והמקצועית ולהעצים את האיכויות שלכם מול עובדים/ות ומנהלים/ות. 
 
חברת הפקה עורכת יום כיף לעובדים, אחת מהדברים שמנהלת ההפקה עושה הוא בירור צרכים מול איש/ת הקשר בחברה. יחד הם יבנו קונספט לאירוע שכולל מקום, כיבוד, והפעילות החברתית.
 
יש מקרים שבהם התרבות הארגונית בחברה משתפת את העובדים/ות בבחירת התכנים ליום כיף במיוחד כמדובר על מעט עובדים/ות. (בין עשר לשלושים איש) וזאת כבר הזדמנות לתרום מניסיונכם לטובת הצלחת האירוע. לאחר שנקבעים התכנים מחלקת משאבי אנוש או הרווחה שולחות במייל או בווטס אפ את סדר היום. במקרה שזאת אמורה להיות הפתעה נסו לברר דרך קשרים אישים מה בתוכנית והתכוננו בהתאם.
 
התכוננו ליום כיף כפי שמתכוננים לראיון עבודה בחברה. ידוע שבחודשי הקיץ יולי אוגוסט יש מעט  משרות לחיפוש עבודה לאומת חודשים כמו נובמבר – מרץ. כמו שמי שמחפש/ת עבודה חשוב לעדכן  את "נאום המעלית" .. לדוגמא " שלום שכן :-)  מכיר אנשים בתחום הפיננסים ? אני מחפש/ת עבודה בתחום". כך חשוב להתכונן נכון ליום כיף.
 
אם אתם חדשים, חשוב מאוד שביום כיף תעבדו מאוד על יצירת תדמית חיובית ושיכירו אתכם כמה שיותר אנשים. אם אתם מחפשים את התפקיד הבאה בעבודה חשפו צדדים שלא מכירים בכם. זה יכול להיות משהו מהילדות שעוד לא חשפתם.
 
לפניכם סדרת רעיונות איך להיות אפקטיבים/יות ביום כיף לעובדים:
 
1.קוד לבוש - כמו לראיון עבודה שמתלבשים בלבוש הולם כך התלבשו בלבוש הולם ליום כיף. זכרו שנעלים יפות ואיכותיות עושות את ההבדל גם אם הגעתם עם שרוול. בכלל אם לקנות נעלי הליכה לטיולים עשו זאת לפני האירוע. בררו כיצד החברים/ות שלכם מתכוננים להתלבש ולהגיע. 
 
2.הפגיזו בטיול – יש לכם טיול בנחל שניר לאורך הלגונות והטיילת באצבע הגליל או בריכת צאנן בערוץ נחל גוברין לימדו את המסלול  עד הרמה שכדי להגיע לבריכה אפשר לרשום ב WAZE  "צומת נחושה". למדו פרטים היסטוריים על האזור והשתתפו באופן פעיל כשיש שיחה על המקום. יהיו בין הראשונים והתנדבו לעזור יותר.
 
3.שלב ההצגה העצמית - במידה ואתם חדשים זה הזמן שלכם לפרוץ קדימה ולהציג את עצמכם. שמרו על קשר עין רציף, הכינו הצגה עצמית שתכלול מהיכן הגעתם, סטטוס, ומה אתם אוהבים בימי כיף.  נסו למצוא כמה שיותר נקודת משותפות אם אנשים שאיתרתם שהם חשובים לקידומכם ושאיתם אתם באינטראקציה רבה בעבודה.
 
4.דינמיקה הקבוצתית – ישנם סדנאות ODT  המתקיימות בחוץ. זה יכול להיות ממשחקי חשיבה ועבודת צוות כמו לרוץ למיליון ועד סדנאות צחוק ושפת גוף. לכן ברגע שאתם יודעים מה היא הפעילות התקשרו אל מנחה קבוצה שעושה פעילות דומה ובקשו טיפים שאותם תיישמו במשחק עצמו. למשל אחד המשחקים הידועים הוא "הסיבוב". מחלקים לשתי קבוצות. כאשר הידיים משולבות  והפנים פנימה. המטרה שכל אחת ואחד יסתובב כשפנים מופנות לבחוץ בלי לעזוב ידיים . הפתרון שאחד מהעובדים/ות הם המובילים/ות וכולם אחריהם  מעל לידיים של עוד 2 עובדים/ות.
 
5.סדנאות ליום כיף -  אחת מהסדנאות המשחררות ליום כיף היא סדנת צחוק או סדנת יוגה צחוק. כאן נדרשת פתיחות וזרימה כי המשחקים וההפעלות הם מעולם האימפרוביזציה תיאטרון. אם אתם ממש לא מתחברים צפו ביוטויוב ובדקו איזה הפעלה כן תשתפו פעולה. יותר מזה סביר שבאזור מגורכם יש מעגל צחוק שאפשר לבוא אפילו בלי תשלום. לכו ותחוו  ותפתיעו את ההקולגות שלכם לעבודה. סדנאות אימפרוביזציה או סדנאות תיפוף אפשר למצוא אותם ביוטויוב. למדו מושגים בסיסיים והפתיעו.
 
6.חדרי מילוט – אכן מהטרנדים החזקים שנכנסו בשנת 2015. לוקחים קבוצה של 5 עובדים/ות ומכניסים אותם לחדר שיש בו אווירה מסוימת. זה יכול להיות "בית כלא" ואתם מקבלים כתב חידה לפתור אותה. אז אם ידוע לכם היכן זה יתקיים עשו חיפוש ובדקו מי היה שם ואולי תקבלי רמזים שיעזרו לכם להוביל.
 
7.חדרי קריוקי –  גם זה קורה במיוחד כאשר מדובר על יום כיף שממשיך עד הלילה. תמורת 300 ₪ תוכלו להיפגש עם מורה לפיתוח קול שיחד איתכם תבחר לכם שיר שתתאמנו עליו. ותוכלי להפתיע בקול זימרה שמזייף במינימום. 
 
8.יאללה סעו – אם ארגנו לכם נסיעה יהיה זה ג'יפ, טרקטורון, נסיעה בסגווי בקשו מחבר/ה לנסוע על כלי תחבורה דומה ותוכלו להדגים מיומנות יותר גבוה.
 
9.יום כיף אבל בחו"ל – גם טיול שהחברה מוציאה לרומניה או להונגריה (בדרך כלל לדר המנהלים/ות) היא הזדמנות מעולה לקדם את עצמכם. זה ההזדמנות להפוך בעצמכם למדריכי/ות טיולים.
 
10.זכרו ! גם אם הפעם לא התכוננתם מספיק תמיד תהיה לכם הזדמנות לעשות זאת בעבודה הזאת או הבאה לטובה... השליטה היא בידיים שלכם. יום כיף לעובדים הוא צורך הן של ההנהלה והן של העובדים/ות.
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.