אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
מוטיבציה בהשראת ג'ודו
אחד מחסמי המוטיבציה החזקים ביותר הם המקומות שבו אנו מוותרים לעצמנו כי אנחנו צעירים מידי או זקנים מידי. זה רק קול פנימי החושש שלא תצליחו אז זכרו. גם אם לא הצלחתם הפעם הזאת תצליחו בפעם הבאה. הדוגמא הטובה ביותר הייתה בלרוץ המיליון. זוג שסיים ראשון במשימה אחת יכול לצאת אחרון במשימה הבאה.
06/03
2017
יום גיבוש לפרה ולסוס – הנפקת סנאפצט
חיפוש לפי קטגוריות:
פעילות גיבוש לעובדים
מאז שסנפאצ'ט הונפקה בבורסה מחירה זינק ל- שלושים ואחת מיליארד דולר וזה קרה תוך יומיים. כאשר חברה הולכת להנפקה בבורסה שמצליחה' יום גיבוש לעובדים הוא אחד מהדרכים לחגוג את האירוע ומצד שני לתת את כל האינפורמציה הדרושה.
14/03
2017
סדנה ליום גיבוש – הבלתי אפשר קיים בחלום כדי להגשימו
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנאות מוטיבציה
סדנה ליום גיבוש היא הדרך לעודד את העובדים/ות לקנות מעשים שאין להם מחיר, להטמיע כי אף אחד לא יכול ללכת בדרך העסקית במקומם. לשחרר, לחבר ולגבש כדי ליצר קשרי חברות חדשים וטובים יותר.
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.