אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
10/08
2016
מוטיבציה בהשראת ג'ודו
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנאות מוטיבציה
אחד מחסמי המוטיבציה החזקים ביותר הם המקומות שבו אנו מוותרים לעצמנו כי אנחנו צעירים מידי או זקנים מידי. זה רק קול פנימי החושש שלא תצליחו אז זכרו. גם אם לא הצלחתם הפעם הזאת תצליחו בפעם הבאה. הדוגמא הטובה ביותר הייתה בלרוץ המיליון. זוג שסיים ראשון במשימה אחת יכול לצאת אחרון במשימה הבאה.
25/08
2016
מוטיבציה חדשנות ויצירתיות בעיתון - דב יודקובסקי
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנאות מוטיבציה
על מוטיבציה, חדשנות, יצירתיות והשראה שחתום עליו דב יודקובסקי שבאצבעותיו ובאמצעות רוח גבית מצד ההנהלה הצליח להביא את עיתון ידיעות להיות "העיתון של המדינה". כשמדברים על מוטיבציה וחדשנות הוא דמות מרתקת להשראה. בסרט דוקומנטרי של YES VOD בבימוי של של גלעד טוקסלי נפרסים תולדות חייו של איש מיוחד זה שאני לא הכרתי עד רגע זה. דב היה ניצול שואה שנולד בשנת 1923 ואומץ על ידי יהודה מוזס שהיה להם קשר משפחתי. משנת 1953 – 1989 היה העורך בפועל של העיתון ידיעות אחרונות.
04/09
2016
מוטיבציה בזמן משבר – בין דוד פולק להרב קלהר
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנאות מוטיבציה
מוטיבציה בזמן משבר. דוד פולק מנכ"ל חב' חלל נשאל מה עשה אחרי שטס מעל אתר השיגור של עמוס 6 וראה את הענן השחור. תשובתו הייתה כי בהתחלה הוא חשב שמישהו נדפק ואז הוא הבין "שמי" שנדפק זה הפרויקט שלו. הומר ובמיוחד הומור עצמי היא אחת מהדרכים המועלות שניתן להתגבר ולהמשיך הלאה.
12/09
2016
מתי מוטיבצית יתר מזיקה – מורן סמואל וטל בין חיים
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנאות מוטיבציה
"נתתי כל מה שיכולתי" כך אמרה מורן סמואל החותרת בתחרות הפראלימפיים שזכתה במדליית ארד בחתירה. על מוטיבציה מקדמת - מרחיקה והקשר לכדורגלן טל בן חיים. שחקן שעולה לתחרות על מגרש ספורט ובעולם העסקים צריך לתת את כל מה שיש לו. בכדורגל יש אמרה שצריך "להשאיר הכל על הדשא". מנהיג ומאמן צריכים לדעת כיצד לווסת את המוטיבציה של השחקנים/יות בכדי שכל אחד יגיע לרמה הגבוה ביותר עד לניצחון.
06/10
2016
במקום סדנאות גיבוש לעובדים ולעובדות - תריצו להם מניות
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנאות מוטיבציה
במחקר שנערך על 57 אלף חברות בעולם נמצא שעובדים אשר החזיקו מניות של החברה תרמו להגדלת הרווחים ב-% 4 לעומת חברות שבהם העובדים לא החזיקו מניות. סדנאות גיבוש לעובדים/ צוותים זאת דרך לגרום לשחרור מהמתחים בעבודה ומצד שני זאת הזדמנות ליצור חיבור חברתי טוב יותר בין העובדים/ות למנהל/ת ובכך לייצר שיתופי פעולה עתידים טובים יותר.
14/03
2017
סדנה ליום גיבוש – הבלתי אפשר קיים בחלום כדי להגשימו
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנאות מוטיבציה
סדנה ליום גיבוש היא הדרך לעודד את העובדים/ות לקנות מעשים שאין להם מחיר, להטמיע כי אף אחד לא יכול ללכת בדרך העסקית במקומם. לשחרר, לחבר ולגבש כדי ליצר קשרי חברות חדשים וטובים יותר.
19/11
2017
גיבוש עובדים? - המנכ"ל כבר לא צריך לדאוג לכך
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנאות מוטיבציה
חברת קריספ "פתרה" את המנכ"ל שלה. העובדים והעובדות מתנהלים ללא מנהל על. ישנם חברות נוספות שהחליטו לבטל את ההיררכיה ולשטח את החברה. זהו טרנד חדש שעדין נמצא בחיתוליו אבל מאוד מעניין לתת לו את החשיבות הנכונה. אין ספק שיש בו לו מעט יתרונות לצד חסרונות.
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.