אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
01/02
2017
כך נראה כתב יד של סוכן/ת מכירות אולטימטיבי
חיפוש לפי קטגוריות:
גרפולוג - יה !!
איך לשפר את הסיכוי להיות אנשי/ות מכירות יותר טובים דרך כתב היד. לפניך כתבי יד של סוכן/ת מכירות אשר עובדים עשר שנים ומעלה בתחום. תפקידי המכירה הם דרך פגישות פנים אל מול פנים וגם טלפוניות. קבלו הצצה נדירה אל כתב ידם עם אבחון גרפולוגי שכולל טיפים גרפולוגים ועצות מעולמם המקצועי.
03/02
2017
ההבדל בין יום כיף לעובדים של אפל ולעובדים של טבע בפברואר
חיפוש לפי קטגוריות:
פעילות גיבוש לעובדים
חברת אפל הצליחה ברבעון הרביעי של שנת 2016 להכרות את החזית ברווח של 3.3%. ההפסד של טבע במשפט קופקסון גרם לירידה של עשרות אחוזים במניה. כיצד יום גיבוש לעובדים יראה לאור הנתונים שהתפרסמו.
12/02
2017
רעיון למשחקים למסיבת רווקות
חיפוש לפי קטגוריות:
מסיבת ואירועים
שילוב משחקים למסיבת רווקות הוא רעיון מעולה. כי אחת מהדרכים הנפוצות להפוך את מסיבת הרווקות לאירוע משעשע, מצחיק, חוויתי ומכיל הוא לבחור משחקי חברה מקפיצים, מחברים ומשעשעים בכדי להפוך את האווירה למיוחדת יותר לצד
13/02
2017
האם כדאי להקדים יום כיף לעובדים בשל הצלחה חודשית
חיפוש לפי קטגוריות:
פעילות גיבוש לעובדים
הערכות כי חברת אנאליסט אי.אמ.אס השיגה את התשואה הגבוה ביותר מבין קרנות ההשתלמות לינואר 2017 מעלה את השאלה האם צריך להקדים יום כיף לעובדים בעקבות הצלחה של חודש מסוים.
13/02
2017
היכן היית רוצה לחגוג את מסיבת הרווקות ?
חיפוש לפי קטגוריות:
מסיבת ואירועים
בסקר שנערך על 200 נשים הן נשאלו היכן הן היו רוצות לחגוג מסיבת רווקות. שתי התשובות שעליהן היו צריכות לענות הן מסיבה בבית או מסיבה בחוץ. התוצאה הייתה מפתיעה שכן ההשערה הייתה שיהיה איזון בין הרצון לחגוג בבית לבין הרצון לחגוג. באחוזים ההשערה הייתה שיהיה חמישים אחוז לכן ולכן לבית ומחוץ לבית.
21/02
2017
סדנאות לימי כיף ופעילות רווחה
חיפוש לפי קטגוריות:
פעילות גיבוש לעובדים
סדנאות לימי כיף ופעילות רווחה בזמן חגיגת רבעון. מתווה הריבית יכולה לגרום לפניקס להרוויח מילונים ברבעון הרביעי. עקום הריבית, החסרת סיכון בטווח הארוך יעודד שחרור עתודות שלא היו ברבעונים הראשונים והאמצעים של השנה. הקלות ההון בדרישות של סלניגר יעזרו לחברה לחלוק דיבידנדים כך שניתן לשער שחלק המרווחים יופנו לטובת פעילות רווחה לעובדים.
22/02
2017
הסקר שמצא באיזה מקום יוקרתי נשים רווקות בוחרות לחגוג מסיבת רווקות
חיפוש לפי קטגוריות:
סקרים
אחת מהדרכים לגרום למסיבת רווקות להפוך למיוחדת היא בחירת מקום יוקרתי לחגוג את חגיגת סיום הרווקות. בסקר שנערך על 200 נשים מתוכן 108 נשים רווקות נשאלה השאלה "באיזה מקום יוקרתי היית רוצה לחגוג אם הייתה לך אפשרות".
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.