אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
מוטיבציה בהשראת ג'ודו
אחד מחסמי המוטיבציה החזקים ביותר הם המקומות שבו אנו מוותרים לעצמנו כי אנחנו צעירים מידי או זקנים מידי. זה רק קול פנימי החושש שלא תצליחו אז זכרו. גם אם לא הצלחתם הפעם הזאת תצליחו בפעם הבאה. הדוגמא הטובה ביותר הייתה בלרוץ המיליון. זוג שסיים ראשון במשימה אחת יכול לצאת אחרון במשימה הבאה.
13/12
2016
מתי חברה לקראת אקזיט צריכה לארגן ערב צוות לעובדים חדשים
חיפוש לפי קטגוריות:
ערב צוות
ערן גרוניך המייסד ומנכ"ל חברת FLYING SPARK גייס בשלב הראשון גייס מיליון דולר לבניית שתי מעבדות והגדלת מצוות כוח אדם. מטרתו בניית מפעל. מתי כדאי לארגן ערב צוות לעובדים ועובדות חדשים/ות על כך יתמקד המאמר.
23/01
2017
ערב נשים – כיצד לבחור מפעילה למסיבה
חיפוש לפי קטגוריות:
ערב צוות
אם תוחלת החיים בישראל של גברים היא 80.3 ושל נשים היא 84.1 אז לנשים יש שלוש שנים ושמונה חודשים לחגוג יותר ערבי נשים כי הגברים המשיכו למסיבה בעולם הבאה. הזמנת מפעיל או מפעילה, מרצה או אומן צריכה להתאים לסגנון הבנות ולמטרת האירוע.
24/01
2017
ערב חברה תוך כדי העבודה במשרד
חיפוש לפי קטגוריות:
ערב צוות
מורליניג כריס החליט לעביר את משרד החברה לטירה בסגנון ויקטוריאני מחוץ לעיר. כדי לשכנע את העובדים/ות להישאר הוא בנה מערה מקרח, אולם קולנוע, חדר משחקים, בירה בחינם. ערב חברה יכול להיות הדבר הטוב ביותר שיכול לקרות לעובדים/ות גם אם הפעילות נערכת במשרד.
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.