אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
13/12
2016
מתי חברה לקראת אקזיט צריכה לארגן ערב צוות לעובדים חדשים
חיפוש לפי קטגוריות:
ערב צוות
ערן גרוניך המייסד ומנכ"ל חברת FLYING SPARK גייס בשלב הראשון גייס מיליון דולר לבניית שתי מעבדות והגדלת מצוות כוח אדם. מטרתו בניית מפעל. מתי כדאי לארגן ערב צוות לעובדים ועובדות חדשים/ות על כך יתמקד המאמר.
23/01
2017
ערב נשים – כיצד לבחור מפעילה למסיבה
חיפוש לפי קטגוריות:
ערב צוות
אם תוחלת החיים בישראל של גברים היא 80.3 ושל נשים היא 84.1 אז לנשים יש שלוש שנים ושמונה חודשים לחגוג יותר ערבי נשים כי הגברים המשיכו למסיבה בעולם הבאה. הזמנת מפעיל או מפעילה, מרצה או אומן צריכה להתאים לסגנון הבנות ולמטרת האירוע.
24/01
2017
ערב חברה תוך כדי העבודה במשרד
חיפוש לפי קטגוריות:
ערב צוות
מורליניג כריס החליט לעביר את משרד החברה לטירה בסגנון ויקטוריאני מחוץ לעיר. כדי לשכנע את העובדים/ות להישאר הוא בנה מערה מקרח, אולם קולנוע, חדר משחקים, בירה בחינם. ערב חברה יכול להיות הדבר הטוב ביותר שיכול לקרות לעובדים/ות גם אם הפעילות נערכת במשרד.
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.