אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
14/02
2016
מנהיגות אינדיבידואלית בזמן מלחמה
חיפוש לפי קטגוריות:
מנהיגות
פטירתו של יאנוש בן גל אתמול העלתה שיחה שהתקיימה במלחמת יום הכיפורים בינו לבין פקודו אביגדור קהלני. ברצוני לעלות את המושג מנהיגות אינדיבידואלית בזמן מלחמה ובשדה קרב.
24/02
2016
עבדות צוות ומנהיגות בסדרת הילדים מפרץ ההרפתקאות
חיפוש לפי קטגוריות:
מנהיגות
"אין משימה גדולה מידי ואין גור קטן מידי". מה זה אומר על סגנון המנהיגות שלכם ועבודת צוות במשרד. בשנות השמונים ותחילת שנות התשעים היו סדרות מצוירות לילדים שהתחלקו לשתי קבוצות.
11/09
2017
מנהיגות חדשה עם קאר שולץ - מנכל ונשיא טבע
חיפוש לפי קטגוריות:
מנהיגות
בעקבות המינוי של קאר שולץ לנשיא ומנכ"ל חברת טבע הוא יעבור יחד עם משפחתו לישראל. התחושה הייתה בשבועות האחרונים שטבע זקוקה למנהיגות חדשה שתוביל אותה לדרך שונה וליציאה מהמשבר שמתבטא בירידת ערך המניות שלה (מעל -15.5 אחוזים לשנת 2017) ובהשקעות שלא הניבו תוצאות המקוות בלשון המעטה בשנת 2016 כאשר רכשו את חברת רסימה המקסקנית בסכום של כ-2.3 מיליארד דולר שלאחריה הגישו תביעה על תרמית כנגד החברה והאחים אספינוזה. אפילו בגלי צה"ל הושמע ביקורת מאחת הנשים החזקות בטבע על צעדיו של המנכ"ל הקודם.
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.