אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
04/09
2016
מוטיבציה בזמן משבר – בין דוד פולק להרב קלהר
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנאות מוטיבציה
מוטיבציה בזמן משבר. דוד פולק מנכ"ל חב' חלל נשאל מה עשה אחרי שטס מעל אתר השיגור של עמוס 6 וראה את הענן השחור. תשובתו הייתה כי בהתחלה הוא חשב שמישהו נדפק ואז הוא הבין "שמי" שנדפק זה הפרויקט שלו. הומר ובמיוחד הומור עצמי היא אחת מהדרכים המועלות שניתן להתגבר ולהמשיך הלאה.
05/09
2016
לרוץ למיליון – גיבוש צוות והמתכון לניצחון מפי המתחרים
חיפוש לפי קטגוריות:
עבודת צוות בארגונים ובספורט
לרוץ למיליון –  גיבוש צוות והמתכון לניצחון מפי המתחרים
כששאלתי את עמית איזה תכונה חשובה ביותר שיהיה בפרטנר לרוץ למיליון התשובה הייתה "שיהיה ווינר". טיפ של רז להצלחה בלרוץ למיליון "לסיים הכי מהר משימות קלות". גיבוש צוות הוא אחד מהיעדים של מנהל/ת רוצים שיהיה בצוות שלהם ובזוגיות זה אותו דבר. זוג שמכיר טוב אחד את השני טוב, שצברו ניסיון זוגי, שיש לו שפה משותפת ויכולת הכלה וכמובן מוטיבציה לנצח יגיעו רחוק יותר במרוץ.
12/09
2016
מתי מוטיבצית יתר מזיקה – מורן סמואל וטל בין חיים
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנאות מוטיבציה
"נתתי כל מה שיכולתי" כך אמרה מורן סמואל החותרת בתחרות הפראלימפיים שזכתה במדליית ארד בחתירה. על מוטיבציה מקדמת - מרחיקה והקשר לכדורגלן טל בן חיים. שחקן שעולה לתחרות על מגרש ספורט ובעולם העסקים צריך לתת את כל מה שיש לו. בכדורגל יש אמרה שצריך "להשאיר הכל על הדשא". מנהיג ומאמן צריכים לדעת כיצד לווסת את המוטיבציה של השחקנים/יות בכדי שכל אחד יגיע לרמה הגבוה ביותר עד לניצחון.
13/09
2016
המלצה גיבוש עובדים בזמן מיזוג - פרזות עמידר ואגף הלוגיסטיקה והטכנולוגיה בצה"ל
חיפוש לפי קטגוריות:
פעילות גיבוש לעובדים
גיבוש עובדים הוא מוצר צריכה בסיסי לקיום עבודת צוות תקינה. מצב בו מתקיים מיזוג בחברה כשל פרזות ועמידר או אגף הלוגיסטיקה והטכנולוגיה מצריך ממחלקת משאבי אנוש פעילות לגיבוש עובדים במחלקות, אגפים, צוותים חדשים בארגון.
14/09
2016
עבודת צוות כשהצד המקצועי מאחד והצד החברתי מפריד
חיפוש לפי קטגוריות:
עבודת צוות בארגונים ובספורט
עבודת צוות היא מרכיב חשוב בהתקדמות של המין האנושי. בחברות וארגונים קורא שיש קונפליקטים על בסיס מקצועי. אבל מה הפתרון כשהצד המקצועי מאחד והצד החברתי מפריד?
18/09
2016
קידום חשיבה יצירתית בעבודה דווקא בשעת לחץ
חיפוש לפי קטגוריות:
חדשנות ויצירתיות
למה דווקא חדשנות מגיע ממצב של לחץ וכיצד ניתן להשתמש בה כמקור לחדשנות ויצירתיות בעבודה. ישנם לא מעט סדנאת חשיבה יצירתית וסדנאות מוטיבציה אולם אפשר להתחיל בלעודד חדשנות ויצירתיות דרך סיפורי מקרה.
21/09
2016
למה קשה להיזכר בסיפור על עבודת צוות מיטבית ?
חיפוש לפי קטגוריות:
עבודת צוות בארגונים ובספורט
סדנת עבודת צוות נפתחת בשאלה מה היא עבודת צוות מיטבית שנתקלתם בה ? רבים מהעובדים/ות מתקשים לחשוב על סיפור הצלחה של עבודת צוות למרות שאנו נתקלים בכל מקום. עבודת צוות מתחילה בזוגיות ומסתיימת בארגון שבו יש אלפי עובדים/ות.
27/09
2016
האם נשים שמרוויחות פחות עושות יותר ערבי גיבוש
חיפוש לפי קטגוריות:
פעילות גיבוש לעובדים
נשים בישראל מרוויחות כשבעים אחוז מהשכר הממוצע של גברים. למרות זאת נשים רבות אחראיות ודחופות לערוך ערב גיבוש או ערבי צוות. יש כאלה שממנות מכיסם אירוע חברתי למשרד או לחברה
28/09
2016
משנה מקום משנה מזל - איזה סדנה לעובדים לבחור
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנאות לעובדים
"משנה מקום משנה מזל" שרים כוורת. כשחברת מיקרוסופט החליטה לעבור למתחם ברחוב תוצרת הארץ ת"א כדי למזג בין מרכז הפיתוח בהרצליה עם מרכז השיווק ברעננה נדרשה החלטה אמיצה. כאשר יש צורך בשינוי ארגוני כדאי גם לבחור סדנה לעובדים שתתמקד בשינויים האישיים והארגונים ככלי חברתי תומך.
29/09
2016
הרצאה חדשנות – למה חשוב לפנטז בהפסקה בזמן העבודה
חיפוש לפי קטגוריות:
חדשנות ויצירתיות
שמעון פרס ז"ל צוטט "אנשים שאין להם פנטזיה לא עושים דברים פנטסטיים". 050-5711160 יובל בן בסט. המצאה יכולה להגיע מתוך תאונה יצירתית והיא תגיע יותר בזמן הספקה כשגלי האלפה והגמא במוח יספקו את התשובה היצירתית.
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.