אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
02/12
2016
סופרפארם – קסם של שרות עובר דרך סדנת שירות לקוחות טכנולוגית
חיפוש לפי קטגוריות:
שירות לקוחות
במשך שנים בישראל שירות לקוחות נחשב לדבר נלווה. התיעדוף היה לשיחות נכנסות למכירה. בשלב מסויים שירות פרונטלי הפך למכירתי מבנקים ועד חברות הסלולאר. סופר פארם בסלוגן "קסם של שירות" תגרום לכך שנתח המכירות יגדל כי אנשים יגיעו גם בגלל השירות ומאותו סיבה הם גם יחזרו לסניף לקניה חוזרת תקופתית לקוחות "מצביעים ברגלים" אומרים וכך משמרים אותם.
11/12
2016
סדנאות גיבוש - הרצאות שוברות שגרה -הופעות לוועדי עובדים גם בבית מלון
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנאות לעובדים
הופעה אחת טובה יכולה לעשות את כל העבודה! בהתאם לתכנים שעלו בוועידת העסקים של גלובס לפניך רעיונות עבור סדנאות גיבוש, הרצאות העשרה, הופעות מרתקות לוועד עובדים בבתי מלון. בהתאם למצב החברתי והמצב הכלכלי בעולם. אלסדר רוס סקר בוועידת עסקים של גלובוס את התעוררות השווקים הכלכליים בעולם לשנת 2017 מבריקזיט באנגליה ועד דונלד טראמפ בארה"ב. הוא תיאר בקצרה את השינויים הדמוגרפים ביפן, דיבר על מצבה הכלכלי של רוסיה ועל כלל יבשת אירופה ולמרות כל השינויים שבפתח הוא שידר תחושה של אופטימיות.
13/12
2016
מתי חברה לקראת אקזיט צריכה לארגן ערב צוות לעובדים חדשים
חיפוש לפי קטגוריות:
ערב צוות
ערן גרוניך המייסד ומנכ"ל חברת FLYING SPARK גייס בשלב הראשון גייס מיליון דולר לבניית שתי מעבדות והגדלת מצוות כוח אדם. מטרתו בניית מפעל. מתי כדאי לארגן ערב צוות לעובדים ועובדות חדשים/ות על כך יתמקד המאמר.
14/12
2016
סקר הבודק האם רווקות רוצות מסיבת רווקות
חיפוש לפי קטגוריות:
מסיבת ואירועים
סקר המקיף בארץ על מסיבת רווקות. ענו על הסקר 200 נשים. המטרה לעבור את 500. נשאלות. השאלה הראשונה בדקה האם נשים רווקות, נשואות, וגרושות רוצות מסיבת רווקות. התשובות נותחו ע"י תוכנת SSPS
14/12
2016
יום גיבוש לעובדים בנתיבות – חוויה של כיף לצוות
חיפוש לפי קטגוריות:
פעילות גיבוש לעובדים
חברת הפקה/ מנהל רווחה/ מנהלת משאבי אנוש יכולים לקחת בחשבון יום גיבוש לעובדים בנתיבות .למי שלא מכיר/ה האזור התעשייה של נתיבות צים סנטר שמשופע במסעדות כולל לופט.
25/12
2016
האם נשים נשואות רוצות עוד מסיבת רווקות
חיפוש לפי קטגוריות:
מסיבת ואירועים
בתוצאות סקר הראשוני נמצא כי מיתוך 81 נשים נשואות, 60 נשים המהוות 74.1 אחוז כן היו רוצות מסיבת רווקות . מסקנה הראשונית היא שמסיבת רווקות בישראל כן משאירה זיכרון חיובי וטעם טוב.
26/12
2016
סדנת צחוק - הקבוצה משפיע על היחיד לטובה
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנת צחוק
סדנת צחוק מטרתה לשחרר, להביא את הקבוצה לריגוש של צחוק מתגלגל במגוון דרכים כמו: משחקי יחיד, זוגות וקבוצה. הצחוק מדבק בדיוק כמו שהתאבדות עלולה להיות מדבקת ובדיוק כמו שבכי מדבק. אז מה עדיף? לצחוק כמובן..
26/12
2016
סדנאות גיבוש לצד התמזגות מבנית – כשבזק תתמזג עם YES
חיפוש לפי קטגוריות:
פעילות גיבוש לעובדים
לבזק יש חברות בת פלאפון, YES, ובזק בין לאומי. עכשיו כשניתן האות והחברות האלה יהפכו למעין חברה אחת שנותנת סל שירותים יהיה צורך לפטר עובדים לצד בחירת סדנאות גיבוש חדשות כחלק מהמשחק החדש במשק. נקדים ונומר כי המטרה של ההפרדה הייתה לגרום לכך שתהיה יותר תחרות. לדוגמא בין YES לבין הוט. בין ספקי אינטרנט שונים. השינוי החוקי לטובת בזק תגרום לה להיות שחקן כמעט בלעדי וחזק מאוד בתחום האינטרנט והצפייה בטלוויזיה.
27/12
2016
מתי לעשות אירוע פרידה ומתי ערב צוות למנכל ולמנכלית
חיפוש לפי קטגוריות:
עו''ד מאיר שפיגלר יתמנה בקרוב להיות מנכ''ל ביטוח הלאומי. בתפקידו הקודם היה מנכ"ל קרן הקיימת. בעוד אירוע פרידה מתקיים בטווח של חודש הפקת ערב צוות יכול לחכות. אחד מהדברים החשובים ביותר הוא לדעת כיצד לסיים תקופה ואיך להתחיל תקופה חדשה. סיום תקופה בארגון מצריך ברמה האישית להכיל את המקום של הפרישה. אצל כל אחד/ת זה מגיע בצורה אחרת. יש מנהלים שתוך מספר ימים מתרגלים למקום חדש ויש כאלה שזמן ההסתגלות שלהם ארוך יותר. (כמובן בהתייחס למעורבות הרגשית, להטבעת החותם, תחושת המיצוי העצמאי ומשך הזמן של העבודה בחברה ועוד).
28/12
2016
האם נשים גרושות גם רוצות מסיבת רווקות
חיפוש לפי קטגוריות:
מסיבת ואירועים
גם נשים גרושות ענו על סקר מהי מסיבת רווקות אולטימטיבית. כשנשאלו האם הן היו רוצות לעשות שוב מסיבת רווקות התשובה הפתיעה...
2
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.