אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
13/11
2016
מודל לחדשנות בדרכו של אדם נוימן
חיפוש לפי קטגוריות:
חדשנות ויצירתיות
אדם נוימן התפרסם כשהקים חברה שמגלגלת היום מיליארדים בזכות השכרת שטח משרדי זול וקטן שמקיים ממשק חברתי קהילתי עם עוד בעלי/ות עסקים במקום דרך חלל עסקי משותף לכולם כך שכולם יכולים ליהנות מבירה וארוחה משותפת ועד חדרי הרצאות.
14/11
2016
הרצאה יצירתיות וחדשנות – סמסונג הרמן ודונלד טראמפ הופכים חיסרון ליתרון
חיפוש לפי קטגוריות:
חדשנות ויצירתיות
הרצאה יצירתיות וחדשנות וכיצד להפוך חיסרון לייתרון. דונלאד טראמפ הפך את הישירות והבוטות שלו ליתרון. סמסונג רצתה דריסת רגל בשוק רכב אוטונומי אז היא רוכשת את חברת הרמן תמורת כשמונה מילארד דולר.
15/11
2016
יצירתיות בעסקים היא מיזוג חברות ברגע הנכון - אקוויטי&ריג'נסי
חיפוש לפי קטגוריות:
חדשנות ויצירתיות
חברת אקוויטי וואן תתמזג עם ריג'נסי כדי להפוך למרכזי מסחר איכותיים הגדולים בארה"ב. יצירתיות בעסקים היא היכולת לממש הזדמנויות ולקחת סיכונים. ישנם אין סוף הרצאות על מצוינות, מחקרים בתחום הדינמיקה שבדקו חיים פרימיטיביים מצאו שהם היו ועדין במצב של שינוי מתמיד במיוחד לאחר תקופה יציבה יש תקופה של שינוי מהיר. מי שלא מסתגל אליהן לא ישרוד לאורך זמן כך באנושות וכך אצל בני אדם.
16/11
2016
גיבוש עובדים והעלאת המוטיבציה דווקא כשקונים ברשת בזמן העבודה
חיפוש לפי קטגוריות:
פעילות גיבוש לעובדים
כיום בעידן הרשת החברתית נעשים קניות בסמארט פון. העובד/ת לא צריכים את המחשב בעבודה. גיבוש עובדים יכול להתחיל בקניות שנעשות תוך התייעצות בזמן העבודה ומחזקות את התקשרות וההכרות בין העובדים/ות. כמובן כל עוד הביצועים לא נפגעים.
22/11
2016
יום כיף לעובדים בסביבת עבודה תומכת
חיפוש לפי קטגוריות:
פעילות גיבוש לעובדים
אריה פישביין מספר בספרו "המפתח למנהיגות אנושית" כיצד זכרו חייליו שכמפקד נ"מ מילא יחד איתם שקי חול. יום כיף לעובדים יכול להיות על בסיס קבוע כשיש סביבה ניהול תומכת בעבודה
22/11
2016
עבודת צוות של הרשות לכבאות והצלה
חיפוש לפי קטגוריות:
עבודת צוות בארגונים ובספורט
עבודת צוות בארגונים היא המפתח לחדשנות ולהצלחה. דוגמא לעבודת צוות מסונכרנת היא של הראשות העצמית לכבאות והצלה בשריפה ביער לטרון – נווה שלום-זיכרון יעקב-דולב כאשר צוותים של לוחמי אש על הקרקע והמטוסים מלמעלה נלחמו במשך שעות באש המתפשטת לעבר הבתים של התושבים/ות.
22/11
2016
סדנאות גיבוש לעובדים בעידן של גיוון תעסוקתי Diversity
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנאות לעובדים
גיוון תעסוקתי בעבודה משפר פתרונות ייצרתים, ההון האנושי בארגון הופך ליתרון בזירה הגלובלית ומשפיע על הגידול הכלכלי לארגון. בחירת סדנאות גיבוש לעובדים צריכה להיות מושפעת מתהליכים אילו.
29/11
2016
רעיון לסדנה או הרצאה או הופעה לנופש לעובדים בחברה
חיפוש לפי קטגוריות:
השתלמויות לעובדים ומנהלים
נופש לעובדים בדרום, בצפון , במרכז מצריך בחירת פעילות תואמת ציפיות . נופש בבית מלון בים המלח, תל אביב, טבריה, אילת , ירושלים עם הרצאה מרתקת, סדנת גיבוש, הופעה על חושית בערב יכולה להוות פלטפורמה מעולה לסגירת היום.
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.