אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
18/09
2016
קידום חשיבה יצירתית בעבודה דווקא בשעת לחץ
חיפוש לפי קטגוריות:
חדשנות ויצירתיות
למה דווקא חדשנות מגיע ממצב של לחץ וכיצד ניתן להשתמש בה כמקור לחדשנות ויצירתיות בעבודה. ישנם לא מעט סדנאת חשיבה יצירתית וסדנאות מוטיבציה אולם אפשר להתחיל בלעודד חדשנות ויצירתיות דרך סיפורי מקרה.
29/09
2016
הרצאה חדשנות – למה חשוב לפנטז בהפסקה בזמן העבודה
חיפוש לפי קטגוריות:
חדשנות ויצירתיות
שמעון פרס ז"ל צוטט "אנשים שאין להם פנטזיה לא עושים דברים פנטסטיים". 050-5711160 יובל בן בסט. המצאה יכולה להגיע מתוך תאונה יצירתית והיא תגיע יותר בזמן הספקה כשגלי האלפה והגמא במוח יספקו את התשובה היצירתית.
18/10
2016
סדנת חדשנות – לצאת להרפתקה ולהגיע למקום שאיש לא היה בו קודם
חיפוש לפי קטגוריות:
חדשנות ויצירתיות
המשפט שייך לדב מורן מייסד חברת סיסטמס וממציא הדיסק און קי. כמעט בכל אדם טמון החוקר והממציא. מידי יום עוברת במוחנו השאלה "איך לא חשבו לשנות, להחליף לחדש את..." החדשנים/יות יהיו אלה שיעשו מעשה כדי לשנות את המציאות ויהמרו על זמנם החופשי, המשכורת, העבודה, החסכונות כדי ליצור חיים טובים יותר לעצמם, לחברה ולעולם כולו. הפחד מפני ההימור משתק חברות ואנשים וגורם להם להישאר באזור המוכר והנוח. הספר "מי הזיז את הגבינה שלי" שהיה רב מכר לפני כמעט עשרים שנה מתאר בדיוק את התופעה הזאת. בתקופה של לחץ אנו מצליחים להוציא יותר מעצמנו בזכות יצירתיות שאנו מגלים. כשהשחיקה מרימה את הראש זה בדיוק המקום לצאת להרפתקה, לאמץ אורח חיים יצירתי וחדשני שמוציא מאזור הנוחות המוכר. גם אם בשלב הראשון זה מפחיד וישנה תחושה של חוסר יציבות העתיד יכול להיות הרבה יותר טוב ומבטיח. אגב זה עובד בדיוק גם על חברות עסקיות.
13/11
2016
מודל לחדשנות בדרכו של אדם נוימן
חיפוש לפי קטגוריות:
חדשנות ויצירתיות
אדם נוימן התפרסם כשהקים חברה שמגלגלת היום מיליארדים בזכות השכרת שטח משרדי זול וקטן שמקיים ממשק חברתי קהילתי עם עוד בעלי/ות עסקים במקום דרך חלל עסקי משותף לכולם כך שכולם יכולים ליהנות מבירה וארוחה משותפת ועד חדרי הרצאות.
14/11
2016
הרצאה יצירתיות וחדשנות – סמסונג הרמן ודונלד טראמפ הופכים חיסרון ליתרון
חיפוש לפי קטגוריות:
חדשנות ויצירתיות
הרצאה יצירתיות וחדשנות וכיצד להפוך חיסרון לייתרון. דונלאד טראמפ הפך את הישירות והבוטות שלו ליתרון. סמסונג רצתה דריסת רגל בשוק רכב אוטונומי אז היא רוכשת את חברת הרמן תמורת כשמונה מילארד דולר.
15/11
2016
יצירתיות בעסקים היא מיזוג חברות ברגע הנכון - אקוויטי&ריג'נסי
חיפוש לפי קטגוריות:
חדשנות ויצירתיות
חברת אקוויטי וואן תתמזג עם ריג'נסי כדי להפוך למרכזי מסחר איכותיים הגדולים בארה"ב. יצירתיות בעסקים היא היכולת לממש הזדמנויות ולקחת סיכונים. ישנם אין סוף הרצאות על מצוינות, מחקרים בתחום הדינמיקה שבדקו חיים פרימיטיביים מצאו שהם היו ועדין במצב של שינוי מתמיד במיוחד לאחר תקופה יציבה יש תקופה של שינוי מהיר. מי שלא מסתגל אליהן לא ישרוד לאורך זמן כך באנושות וכך אצל בני אדם.
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.