אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
01/08
2016
סדנאות לעובדים – כך השיטה עובדת
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנאות לעובדים
כמו שבים התיכון המים מאוד סוערים ביולי אוגוסט לאומת המים בים השחור כך בחירת סדנאות לעובדים צריכה להיעשות בהתאם לסגנון העובדים/ות והמטרה של האירוע. מאמר זה שופך אור על נושא חשוב זה.
03/08
2016
יום כיף לעובדים – הדרך שלך לבלוט ולהתקדם בחברה
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנאות לעובדים
כשפגשתי את ח"כ בצלאל סמוטריץ אמרתי לו שהוא לא התכונן מספיק לתוכנית "גב האומה". שבוע לאחר מכן הופיע שר האוצר משה כחלון והיה מצוין. אנשים אפקטיביים נמדדים בעקביות וביכולות להיות מוכנים במסגרת השליטה על חייהם המקצועיים והפרטיים. כפי שמבחני מיון תעסוקה נועדה לבדוק התאמה מקצועית וחברתית. יום כיף לעובדים הוא המקום שבו ניתן יהיה להתבלט ולגלות לחברים/ות בעבודה דברים שלא יודעים עליך ברמה האישית והמקצועית ולהעצים את האיכויות שלכם מול עובדים/ות ומנהלים/ות.
28/09
2016
משנה מקום משנה מזל - איזה סדנה לעובדים לבחור
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנאות לעובדים
"משנה מקום משנה מזל" שרים כוורת. כשחברת מיקרוסופט החליטה לעבור למתחם ברחוב תוצרת הארץ ת"א כדי למזג בין מרכז הפיתוח בהרצליה עם מרכז השיווק ברעננה נדרשה החלטה אמיצה. כאשר יש צורך בשינוי ארגוני כדאי גם לבחור סדנה לעובדים שתתמקד בשינויים האישיים והארגונים ככלי חברתי תומך.
22/11
2016
סדנאות גיבוש לעובדים בעידן של גיוון תעסוקתי Diversity
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנאות לעובדים
גיוון תעסוקתי בעבודה משפר פתרונות ייצרתים, ההון האנושי בארגון הופך ליתרון בזירה הגלובלית ומשפיע על הגידול הכלכלי לארגון. בחירת סדנאות גיבוש לעובדים צריכה להיות מושפעת מתהליכים אילו.
11/12
2016
סדנאות גיבוש - הרצאות שוברות שגרה -הופעות לוועדי עובדים גם בבית מלון
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנאות לעובדים
הופעה אחת טובה יכולה לעשות את כל העבודה! בהתאם לתכנים שעלו בוועידת העסקים של גלובס לפניך רעיונות עבור סדנאות גיבוש, הרצאות העשרה, הופעות מרתקות לוועד עובדים בבתי מלון. בהתאם למצב החברתי והמצב הכלכלי בעולם. אלסדר רוס סקר בוועידת עסקים של גלובוס את התעוררות השווקים הכלכליים בעולם לשנת 2017 מבריקזיט באנגליה ועד דונלד טראמפ בארה"ב. הוא תיאר בקצרה את השינויים הדמוגרפים ביפן, דיבר על מצבה הכלכלי של רוסיה ועל כלל יבשת אירופה ולמרות כל השינויים שבפתח הוא שידר תחושה של אופטימיות.
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.