אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
מוטיבציה בהשראת ג'ודו
אחד מחסמי המוטיבציה החזקים ביותר הם המקומות שבו אנו מוותרים לעצמנו כי אנחנו צעירים מידי או זקנים מידי. זה רק קול פנימי החושש שלא תצליחו אז זכרו. גם אם לא הצלחתם הפעם הזאת תצליחו בפעם הבאה. הדוגמא הטובה ביותר הייתה בלרוץ המיליון. זוג שסיים ראשון במשימה אחת יכול לצאת אחרון במשימה הבאה.
27/10
2016
איך להפוך השתלמויות לעובדים למנהלים לאפקטיביות חברתית ומקצועית
חיפוש לפי קטגוריות:
השתלמויות לעובדים ומנהלים
חברת פייצ'קס ברוצ'סטר השקיעה121 שעות השתלמות לעובדים בממוצע לשנה לפני כעשור. לא אשכח כשהייתי אחראי על קורסי גמול השתלמות, כל ראש חודש סייעות שלמדו היו אורכות סעודה שלא הייתה מביישת חברת קייטריניג. ההשתלמות הפכה לאירוע חברתי שבועי כשבכל מפגש העובדים/ות היו באים ללמוד אבל גם ליהנות זה מחברת זה, לעשן ביחד, לאכול ביחד ולקטר ביחד.
29/11
2016
רעיון לסדנה או הרצאה או הופעה לנופש לעובדים בחברה
חיפוש לפי קטגוריות:
השתלמויות לעובדים ומנהלים
נופש לעובדים בדרום, בצפון , במרכז מצריך בחירת פעילות תואמת ציפיות . נופש בבית מלון בים המלח, תל אביב, טבריה, אילת , ירושלים עם הרצאה מרתקת, סדנת גיבוש, הופעה על חושית בערב יכולה להוות פלטפורמה מעולה לסגירת היום.
17/01
2017
יום גיבוש לעובדים – כי מי שמכוון לכוכבים עלול להגיע לירח
חיפוש לפי קטגוריות:
השתלמויות לעובדים ומנהלים
שבעה טיפים כדי להשיג תקציב גדול יותר עבור יום גיבוש או ימי כיף לעובדים. הצלחה של האירוע תלויה בבחירת קונספט מתאים והחזון שיתורגם למטרות ויעדים. ההחלטות על סדנה / הרצאה / הופעה ליום גיבוש צריכות להיגזר ולהתאים לשונות בין העובדים/ות.
25/01
2017
כיצד סדנאות גיבוש לעובדים יכולים לשפר את פריון העבודה
חיפוש לפי קטגוריות:
השתלמויות לעובדים ומנהלים
כשמשרד האוצר בדק למה פריון העבודה בישראל נמוך מזה של המדינות המפותחות נמצא כי אי ניצול הון אנושי כתוצאה מפער טכנולוגי, מיומנות נמוכה, תשתיות תחבורה לא מספקות והוצאה ביטחונית גבוה הם הגורמים העיקריים לכך. סדנאות גיבוש הן חלק קטן מהפתרון לצד בחירת סדנה מתאימה.
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.