אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
27/10
2016
איך להפוך השתלמויות לעובדים למנהלים לאפקטיביות חברתית ומקצועית
חיפוש לפי קטגוריות:
השתלמויות לעובדים ומנהלים
חברת פייצ'קס ברוצ'סטר השקיעה121 שעות השתלמות לעובדים בממוצע לשנה לפני כעשור. לא אשכח כשהייתי אחראי על קורסי גמול השתלמות, כל ראש חודש סייעות שלמדו היו אורכות סעודה שלא הייתה מביישת חברת קייטריניג. ההשתלמות הפכה לאירוע חברתי שבועי כשבכל מפגש העובדים/ות היו באים ללמוד אבל גם ליהנות זה מחברת זה, לעשן ביחד, לאכול ביחד ולקטר ביחד.
29/11
2016
רעיון לסדנה או הרצאה או הופעה לנופש לעובדים בחברה
חיפוש לפי קטגוריות:
השתלמויות לעובדים ומנהלים
נופש לעובדים בדרום, בצפון , במרכז מצריך בחירת פעילות תואמת ציפיות . נופש בבית מלון בים המלח, תל אביב, טבריה, אילת , ירושלים עם הרצאה מרתקת, סדנת גיבוש, הופעה על חושית בערב יכולה להוות פלטפורמה מעולה לסגירת היום.
17/01
2017
יום גיבוש לעובדים – כי מי שמכוון לכוכבים עלול להגיע לירח
חיפוש לפי קטגוריות:
השתלמויות לעובדים ומנהלים
שבעה טיפים כדי להשיג תקציב גדול יותר עבור יום גיבוש או ימי כיף לעובדים. הצלחה של האירוע תלויה בבחירת קונספט מתאים והחזון שיתורגם למטרות ויעדים. ההחלטות על סדנה / הרצאה / הופעה ליום גיבוש צריכות להיגזר ולהתאים לשונות בין העובדים/ות.
25/01
2017
כיצד סדנאות גיבוש לעובדים יכולים לשפר את פריון העבודה
חיפוש לפי קטגוריות:
השתלמויות לעובדים ומנהלים
כשמשרד האוצר בדק למה פריון העבודה בישראל נמוך מזה של המדינות המפותחות נמצא כי אי ניצול הון אנושי כתוצאה מפער טכנולוגי, מיומנות נמוכה, תשתיות תחבורה לא מספקות והוצאה ביטחונית גבוה הם הגורמים העיקריים לכך. סדנאות גיבוש הן חלק קטן מהפתרון לצד בחירת סדנה מתאימה.
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.