אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מפתיעים

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
חזור...
2/1
2017
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
חיפוש לפי קטגוריות:
מסיבת ואירועים
 
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
 
החבר הגיע לגיל שלושים ועדין לא עשה אקזיט. בת הזוג הגיע לגיל שלושים ואתה "עדין מייבש אותה ולא מציע להתחתן", זאת ההזדמנות לארגן מסיבת יום הולדת לגיל 30 שתשאיר טעם טוב בפה ותיתן דחיפה לעשור החדש. 
 
בחירת מוזמנים/ות
אחת מהדילמות האם לשלב בין חברים/ות למשפחה. יש שתי גישות לפתרון: 
 
גישה ראשונה - אם כמות החברים/ות או המשפחה גדול לאומת הצד השני אז אפשר לעשות יחד כי הצד השני "ייקח פחות תשומת לב". 
 
הכרות מוקדמת בין החברים/ות ובין קרובי/ות המשפחה מגדילים את הסיכוי שהאירוע יהיה יותר "חמים". אם הוחלט לעשות מסיבת יום הולדת שלושים ולהזמין גם משפחה וגם חברים/ות ואין הכרות טובה, כדאי לבקש מהמפעיל/ה שיעשו את החיבור הנכון בין המשתתפים/ות בתחילת הפעילות כדי שהאירוע יהיה מוצלח יותר. טיפ בקשו מכל אחד/ת להציג את עצמם לאחר שסיימו לאכול או במהלכו
 
גישה שנייה - אם כמות החברים/ות קטנה לאומת כמות המשפחה ולהפך כדאי לעשות שני אירועים. אחד למשפחה ואחד לחברים/ות. 
 
רשימת מוזמנים/ות- רשמו מספר מעגלי חיים. בית ספר, תיכון, צבא, עבודה, טיול לחו"ל ואחר. לכל אחד מהם הוסיפו שמות של מוזמנים/ות שיגרמו להנאה רבה של חתן/כלת השמחה. שוחחו מספר חודשים מראש איזה אנשים הם היו רוצים לפגוש ושלא היו איתם בקשר זמן רב.
 
 
פתיחת קבוצת ווטס אפ
אספו מספרי סמארט פון רבים ככול האפשר ובפעם אחת שייכו את כולם לקבוצה. ורשמו את הסיבה לפתיחת הקבוצה. כל אדם נוסף שתצרפו הודיעו לו קודם בSMS  או דברו איתו. כיום יש אפשרות לשלוח קישור להצטרפות לקבוצה. בקשו מראש לא לשלוח דברים שלא קשורים לקבוצה ושהיא נועדה לעדכון לגבי מסיבת הפתעה / מסיבת יום ההולדת בלבד!
 
מסיבת הפתעה – יש להתקשר אל כולם באופן אישי ולהסביר שמדובר במסיבת יום הולדת הפתעה. ואז לפתוח קבוצת ווטס אפ / פיסבוק סגורה. אנשים שיודעיםם שיש סיכוי שידליפו יש להזהיר אותם מראש שהם "הולכים לממן את הפקת מסיבה" אם בטעות הם ישתפו את חתן / כלת  השמחה
 
הפקת הזמנה למסיבה ללא עלות
אתרו חבר/ה קרוב/ת משפחה שעובד/ת בדפוס או בגרפיקה. במידה ואין אחד כזה היכנסו לאתר אני בא ושם יחכה לך ממשק נוח לעשות הזמנה לאירוע. החלק הזה הוא חשוב בשביל הסטייל אבל בפועל אנשים שאוהבים ורוצים לחגוג צריכים יום, שעה ומיקום. אל תקדישו לזה יותר מידי זמן.
 
משחק טריוויה ליום הולדת שלושים
אפליקציה שכבשה את העולם ואת ישראל בתחום משחק טרוויה למסיבת יום הולדת היא של KAHOT ניתן להוריד גם באיפון וגם באנדרואיד. כל מה שצריך זה מסך טלוויזיה גדול או מקרן ושחקתם אותה. ועכשיו להתחיל לעבוד. בקשו מכל חבר/ה לכתוב שאלה אם ארבע תשובות על חתן וכלת השמחה. רצוי בן 20 -30 שאלות אחר זה מתחיל להיות מעיק מידי. היתרון הגדול שבסוף יש מנצח. ניתן לעשות הפוך שרק חתן / כלת השמחה יענו על השאלות.
 
הפקת קליפ ליום הולדת שלושים
מבקשים שקרובי משפחה יצלמו את עצמם בסלפי או שמישהו אחר יצלם אותם מברכים/ות ומבקשים לשלוח לכם דרך ווטס אם או במייל . העלו אותם למחשב שלכם. יש אייקון במחשב של זכוכית מגדלת. לחצו עליו וכתבו MOVIE MAKER  לאחר שהוא נפתח הורידו את כל הסרטים שקיבלתם והתחילו לערוך. תוך חצי שעה אתם אלופים/ות בלערוך סרטים. 
 
הפקת שיר ליום הולדת שלושים
אתרו חבר/ה עם כישרון כתיבה והחליטו שהם הולכים לכתוב שיר. הקונספט הוא לקחת שיר ידוע ולהלביש מילים חדשות לשיר. לדוגמא הפזמון לשיר הקלאסי  " עולה לי עולה לי עולה ולא יורד לי" יכול להפוך " חופר לי חופר לי חופר ולא ירוד לי".  מתאים מאוד לעשות זאת בכל מצב, בכל מקום מספיק מדונה. יתרון נוסף ניתן לבצע בלי מוזיקה.
 
החלטה על תאריך ליום הולדת
נסו לקבוע תאריך כמה שיותר מהר ובכך תחסכו זמן יקר. אתרו מי הם האנשים שיגרמו למקסימום שמחה לכלת וחתן יום הולדת שלושים וקבעו תאריך בשילוב הגעתו של אומן/ מפעיל / מפעילה למסיבת יום ההולדת 30.
 
מה שחשוב שיהיו אנשים שאוהבים את חתן/כלת השמחה ויודעים לעשות שמח. יותר ממנחה, בדרן או אומן חושים.  אם מדובר על סטנדיפסט סטייל אלי מריאנו או שחר חסון, אדיר מילר בסדר גודל כזה אז מן הסתם תצטרכו להתחשב באילוצים שלו. 
 
ברגע שקבעתם תאריך עדכנו את כולם. וחזרו לפחות פעמים עד שלוש על התאריך בקבוצת הווטס אפ. במקביל וודאו הגעה באופן אישי במיוחד מאלה שהם "הכי חשובים".

 
בחירת מקום ליום הולדת שלושים
 
בבית – הסלון נועד לימי הולדת גם אם קצת צפוף. מתאים לקבוצות קטנות ובינוניות. 
 
מסעדה עם חדר פרטי – פותר את הצורך לארגן כיבוד ונוצרת אינטימיות.
 
חדר קריוקי – הטרנד שמשלב שירה, ריקודים וכיבוד מוזמן מהמקום.
 
פארק / ים / חצר – מתאים במיוחד לימי קיץ. לא לשכוח להתמרח נגד יתושים ועקיצות ולבוא בלבוש ארוך. 
 
אולם אירועים / גן אירועים – אם מדובר על עשרות או מאות ויש לכם תקציב 150 ₪ לאדם לפחות.
 
חדרי מילוט –  לחתן או כלה שמהילדות רצו להיות חוקרים/ות במשטרה, שב"כ מוסד או 8200. 
 
דאנס בר – אין כמו לחגוג עם החברים הטובים במקום שבו יש אלכוהול ומוזיקה טובה.
 
יאכטה –  לא לבעלי קיבה רגישה. תודו יש בזה משהו אחר. במיוחד אם אפשר לערוך מסיבת ריקודים ליום הולדת שלושים. 
 
ווילה – לקחת את כל החברים/ות לווילה שניתן לישון בבוקר אחרי שכל הלילה חגגתם.
 
לופט – המקום שבו יש משולחן סנוקר ועד ג'קוזי מפנק במיוחד.
 

 
בחירת כיבוד ליום הולדת 30
 
ערכו מיפוי של כמות המוזמנים/ות, מי מהם טבעוני, צמחוני, רגישות לגלוטן, האם יש דתיים/יות או חרדים/יות, חילונים שאין להם בעיה עם אוכל שהוא לא כשר. 
 
כיבוד טבעוני וצמחוני – אם חתן או כלת השמחה הם כאלה ותארגנו להם ארוחה בהתאם למי שהם ולמה שהם מאמינים/ות בטוח שהם יעריכו את זה מאוד.
 
ארוחה חלבית – טרנד שקיים יותר "במגזר הנשי". שילוב של פסטה, גבינות, יין, סושי, סלט ודגים. טוב עם יש חברים/ות שהם צמחונים. 
 
ברביקיו – רצוי מינימום 300 גרם סטייק לאדם. נסו לאתר מישהו שבתשלום יהיה אחראי על המנגל וזה יפנה את הזמן להיות עם האורחים/ות. טיפ הקפיאו את הבשר שעתיים ואז הכניסו למקרר. כשעה לפני האירוע תנו לבשר להתמזג אם טמפרטורת החדר. 
 
ארוחת שף - ניתן להזמין שף או שפית שיגיעו ויבשלו יחד עם האורחים/ות ויעשו חוויה קולנארית מיוחדת ואז הרווח גם פעילות חברתית וגם ארוחה. 
 
במסעדה – ניתן להזמין לכולם מנות ראשונות ובקבוק יין. תזכורת ניתן לקנות ולהביא בקבוק יין רק שעליו יתווסף בדמי חליצה ולכן חשוב לבדוק מה מחיר החליצה ומותר לנסות להקטין את הסכום על כך. 
 
האורחים/ות מביאים את הכיבוד– מכינים רשימה וכל אחד/ת אחראי להביא ממנה ראשנה ועד אחרונה משתייה קלה ועד אלכוהולית. עצה אם אין לכם מספיק ניסיון תתיעצו לגבי הכמויות. 
 
קייטרנינג - חברת הסעדה היא זאת שמביאה את האוכל למקום. חשוב להתייעץ לגבי התפריט שיתאים לאופי האירוע, לבדוק מה התקציב שלכם וכמובן להשוות בין עלויות. אפשר ללכת על קונספט של מזנונים ובנוגע לסגנון ההגשה, ניתן בעלות נוספת לקבל מלצר/ית שיגישו את האוכל. מומלץ לבדוק את עיצוב מגשי האירוח וכשיש כמות גדולה של אורחים/ות להגיע ולעשות טעימות. 
 
סגנון ההגשה - כשיש הרבה מזומנים/ות והמקום קטן הפתרון המושלם הוא "בופה" שבו האוכל מרוכז במקום אחד בצלחות או במגשי אירוח והאורח/ת מגיעים ולוקחים בצלחת ובכך נוצרים מפגש ביניהם. 

 
בחירת אלכוהול למסיבת יום הולדת
 
יין – לפחות להרמת כוסית מומלץ לקנות כמה בקבוקי יין לבן או אדום.
 
בירה – לקהל מעורב בקבוקי בירה על דלי קרח ישדרגו את האירוע.
 
קוקטילים – מספיק אחד שיודע לעשות קוקטייל טוב ושכולם יטעמו ויהנו.
 
וויסקי – למי שבאמת אוהב לשתות ואוהב את זה "קטן, חזק ולא מהול".
 
סדנת אלכוהול – הזדמנות מעולה לקבל גם הפעלה וגם שתייה אלכוהולית.
 

 
גימיקים ואביזרים לעיצוב יום הולדת שלושים
 
1.שני בלוני הליום גדולים עם הספרות 3 ו 0
 
2.דגלונים של מזל טוב
 
3. שרשת הוואי
 
4.מפיות שרשום המספר 30
 
5. חולצות עם כיתוב מדליק.
 

 
רעיון למתנה ליום הולדת שלושים
אחד מהגימיקים המבוקשים למתנת יום הולדת שלושים בתקופה האחרונה הוא קניית עיתון מקורי של שנת הלידה. לא מדובר על כותרת אלא על עיתון מלא.
 

 
 
הפעלה ליום הולדת שלושים
 
1.משחק אמת ושקר על חתן וכלת האירוע. כל חבר/ה צריך להגיד שתי סיטואציות שקראו לו עם חתן או כלת השמחה ושאר החברים צריכים לנחש. בסוף הכלה או החתן צריכים להגיד מה נכון ומה לא.
 
2.לברך בפנטומימה כשחבר נוסף מתרגם ככול העולה על רוחו
 
3.לברך בג'יבריש או בשפה זרה שהצד השני מתרגם.
 
4.קשירת עיניים - לחתן או הכלה ואז הם צריכים לזהות מי עומד/ת מולם.
 
5.משחק כיסאות כדי לערבב בין המוזמנים/ות
 
6.לברך במשך שלושים שניות במהירות הרבה ביותר.
 
7.חבילה עוברת – דומה לשאלון טריוויה רק דרך עיתונים מגולגלים
 

 
הופעה או הרצאה ליום הולדת שלושים
 
אומן חושים – לכלה או חתן שאוהבים סגנון טלפתיה
 
גרפולוג – מופע חשפנות על פי כתב היד
 
שפת גוף – הרצאה מרתקת על מה ששפת הגוף שלכם משדרת.
 
יוגה צחוק – פעילות אירובית של צחוק שיוצא גם מהפה.
 
נומרולוג – מי שדרך מספרים ותאריכי לידה יספר לכם מי אתם.
 
סטנד אפ – מופע בידור מצחיק שיכול להכיל קטע ייחודי על הכלה או חתן יום ההולדת.
 
סקסולוגית – כי תמיד אפשר ללמוד יותר מה לעשות כשמשעמם במיטה.
 
אלכוהול – למי שחובב יין טוב, שותה בירה גם כשהיא חמה.
 
שף – מתאים לנשים ולגברים שלא יודעים לבשל ועכשיו יקבלו הזדמנות חדשה.
 
שוקולד –סדנת שוקולד קטן ושוקולד גדול. לחובבי הז'אנר.
 
דראג קווין – כשגבר מתחפש לאישה הטירוף רק מתחיל.
 
רקדנית בטן – ליצור אווירה "אשכנזית אותנטית" שנעלמה בארץ.
 
 
לחצו לקבלת רעיון ליום הולדת ארבעים התקשרו אל 050-5711160 
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
me
12/12/2019
אהבתי את הרעיונות המקוריים
זוהר
8/3/2020
אני ילד
שוש
11/1/2020
מהמם
שוש
11/1/2020
מהמם
שוש
11/1/2020
מהמם
שוש
11/1/2020
מהמם
שוש
11/1/2020
מהמם
שוש
11/1/2020
מהמם
שוש
11/1/2020
מהמם
שוש
11/1/2020
מהמם
שוש
11/1/2020
מהמם
שוש
11/1/2020
מהמם
רוז
12/9/2020
תודה
אלין ספילברג
10/15/2022
אומייגאד! למה להתקשר!? מי צריך לטלפן כשיש ווצאפ?!
אלין ספילברג
10/15/2022
אומייגאד! למה להתקשר!? מי צריך לטלפן כשיש ווצאפ?!
אלין ספילברג
10/15/2022
אומייגאד! למה להתקשר!? מי צריך לטלפן כשיש ווצאפ?!
אלין ספילברג
10/15/2022
אומייגאד! למה להתקשר!? מי צריך לטלפן כשיש ווצאפ?!
אלין ספילברג
10/15/2022
אומייגאד! למה להתקשר!? מי צריך לטלפן כשיש ווצאפ?!
אלין ספילברג
10/15/2022
אומייגאד! למה להתקשר!? מי צריך לטלפן כשיש ווצאפ?!
אלין ספילברג
10/15/2022
אומייגאד! למה להתקשר!? מי צריך לטלפן כשיש ווצאפ?!
אלין ספילברג
10/15/2022
אומייגאד! למה להתקשר!? מי צריך לטלפן כשיש ווצאפ?!
אלין ספילברג
10/15/2022
אומייגאד! למה להתקשר!? מי צריך לטלפן כשיש ווצאפ?!
אלין ספילברג
10/15/2022
אומייגאד! למה להתקשר!? מי צריך לטלפן כשיש ווצאפ?!
אלין ספילברג
10/15/2022
אומייגאד! למה להתקשר!? מי צריך לטלפן כשיש ווצאפ?!
אלין ספילברג
10/15/2022
אומייגאד! למה להתקשר!? מי צריך לטלפן כשיש ווצאפ?!
אלין ספילברג
10/15/2022
סליחה על מלנתה התגובות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.