אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
09/02
2016
עבודת צוות מרחבית – חיסכון בעלויות והגדלת הביצועים
חיפוש לפי קטגוריות:
עבודת צוות בארגונים ובספורט
עבודת צוות מרחבית – חיסכון בעלויות והגדלת הביצועים
הרבה אנשים מזלזלים בתפקיד של כוחות הביטחון עד שזה לא נוגע להם באופן אישי. עבודת צוות משותפת בכוחה לפתור בעיות הד הוק ובתנאי שיש תאום, הכלה והוכרה של כלל הנוגעים בדבר. עבודת צוות ברמה גבוה מצריכה מיומנות מקצועית וניסיון רב לצד שיתוף פעולה, סולידריות, קרבה ולכידות חברתית חזקה בין העובדים/ות הכוללת השלמת מיומנויות של האחר.. בדרך כלל מדובר על
18/02
2016
ישראל תישאר מעצמת סטארט-אפ בזכות עבודת צוותים
חיפוש לפי קטגוריות:
עבודת צוות בארגונים ובספורט
ידעתם שקוריאה הדרומית עקפה את ישראל בהוצאה הלאומית למחקר ופיתוח? ישנו מחסור במהנדסים/ות. בדירוג של global innovation index ישראל ירדה מהמקום ה- 14 למקום ה 22 בעולם. לכן יש לתכנן עבודת צוות בין משרדית, חינוך ליותר בתחום המדעים מדויקים, והמשך תקצוב המדינה בפרויקטים כמו "חממה".
05/09
2016
לרוץ למיליון – גיבוש צוות והמתכון לניצחון מפי המתחרים
חיפוש לפי קטגוריות:
עבודת צוות בארגונים ובספורט
לרוץ למיליון –  גיבוש צוות והמתכון לניצחון מפי המתחרים
כששאלתי את עמית איזה תכונה חשובה ביותר שיהיה בפרטנר לרוץ למיליון התשובה הייתה "שיהיה ווינר". טיפ של רז להצלחה בלרוץ למיליון "לסיים הכי מהר משימות קלות". גיבוש צוות הוא אחד מהיעדים של מנהל/ת רוצים שיהיה בצוות שלהם ובזוגיות זה אותו דבר. זוג שמכיר טוב אחד את השני טוב, שצברו ניסיון זוגי, שיש לו שפה משותפת ויכולת הכלה וכמובן מוטיבציה לנצח יגיעו רחוק יותר במרוץ.
14/09
2016
עבודת צוות כשהצד המקצועי מאחד והצד החברתי מפריד
חיפוש לפי קטגוריות:
עבודת צוות בארגונים ובספורט
עבודת צוות היא מרכיב חשוב בהתקדמות של המין האנושי. בחברות וארגונים קורא שיש קונפליקטים על בסיס מקצועי. אבל מה הפתרון כשהצד המקצועי מאחד והצד החברתי מפריד?
21/09
2016
למה קשה להיזכר בסיפור על עבודת צוות מיטבית ?
חיפוש לפי קטגוריות:
עבודת צוות בארגונים ובספורט
סדנת עבודת צוות נפתחת בשאלה מה היא עבודת צוות מיטבית שנתקלתם בה ? רבים מהעובדים/ות מתקשים לחשוב על סיפור הצלחה של עבודת צוות למרות שאנו נתקלים בכל מקום. עבודת צוות מתחילה בזוגיות ומסתיימת בארגון שבו יש אלפי עובדים/ות.
05/10
2016
איך ליצור גיבוש בקבוצה חדשה כשלבוס ולאוהדים אין סבלנות
חיפוש לפי קטגוריות:
עבודת צוות בארגונים ובספורט
עבודת צוות מצוינת לוקחת זמן. יש צורך בבנייה חברתית ומקצועית. גיבוש קבוצה ליחידה מאומנת ומיומנות לוקחת זמן. כשיש לחץ מצד בעלי המניות או האוהדים על המנהל/ת לערוך תאום ציפיות מוגדר על פי לוח זמנים דבר שיכול להפחית את הלחץ ולהגדיל את הסבלנות והסובלנות.
22/11
2016
עבודת צוות של הרשות לכבאות והצלה
חיפוש לפי קטגוריות:
עבודת צוות בארגונים ובספורט
עבודת צוות בארגונים היא המפתח לחדשנות ולהצלחה. דוגמא לעבודת צוות מסונכרנת היא של הראשות העצמית לכבאות והצלה בשריפה ביער לטרון – נווה שלום-זיכרון יעקב-דולב כאשר צוותים של לוחמי אש על הקרקע והמטוסים מלמעלה נלחמו במשך שעות באש המתפשטת לעבר הבתים של התושבים/ות.
30/01
2017
האם סדנת גיבוש לניר ברקת ושי באבד תעזור בפתרון הסכסוך
חיפוש לפי קטגוריות:
עבודת צוות בארגונים ובספורט
זה מספר שבועות שישנה התקוטטות בין עיריית ירושלים לבין משרד האוצר ויותר נכון בין ראש עירית ירושלים ניר ברקת לשי באבד מנכל משרד האוצר. האם סדנת גיבוש בין השניים תוכל לעזור להגיע לפתרון מסוכם?
01/01
1901
גיבוש קבוצתי נפגע כתוצאה מהחלפת שחקנים בנבחרת ישראל
חיפוש לפי קטגוריות:
עבודת צוות בארגונים ובספורט
מנחה קבוצות יודע כי תלכיד חברתי ומקצועי הוא פתח להזדמנות חדשה והעלאת התפוקה. נבחרת ישראל בכדורגל סגרה קמפיין חלש. מאמר יתמקד בהחלפת מרובה של שחקנים כאחד הסיבות שהביאו לכך
03/04
2019
מרצה עבודת צוות – השראה לשיתוף פעולה יצירתי פורץ גבולות
חיפוש לפי קטגוריות:
עבודת צוות בארגונים ובספורט
מרצה לעבודת צוות יעביר בהרצאה מתודות לצד סיפורי השראה על חשיבות שיתוף הפעולה בין העובדים/ות בכדי ליצור ממשקים משותפים הנעה לפעולה והנאה מהחיבור בצוות. זה המקום ליצור ללמוד דרך סיפורים מעצימים שיוכלו לקחת את צוות עובדים ואת החברה לפסגות וגבהים רבים יותר
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.