אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
01/08
2016
סדנאות לעובדים – כך השיטה עובדת
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנאות לעובדים
כמו שבים התיכון המים מאוד סוערים ביולי אוגוסט לאומת המים בים השחור כך בחירת סדנאות לעובדים צריכה להיעשות בהתאם לסגנון העובדים/ות והמטרה של האירוע. מאמר זה שופך אור על נושא חשוב זה.
02/08
2016
ערב גיבוש לעובדים - טרנדים חדשים בתחום
חיפוש לפי קטגוריות:
פעילות גיבוש לעובדים
החל משנות התשעים התחיל חילופי משמרת. לא עוד עבודה לאורך שנים אלה חיפוש עבודה כל מספר שנים. אחת מהדרכים לשמר סטטוס חיובי של הארגון לאחר עזיבה הוא הפקת ערב גיבוש
03/08
2016
יום כיף לעובדים – הדרך שלך לבלוט ולהתקדם בחברה
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנאות לעובדים
כשפגשתי את ח"כ בצלאל סמוטריץ אמרתי לו שהוא לא התכונן מספיק לתוכנית "גב האומה". שבוע לאחר מכן הופיע שר האוצר משה כחלון והיה מצוין. אנשים אפקטיביים נמדדים בעקביות וביכולות להיות מוכנים במסגרת השליטה על חייהם המקצועיים והפרטיים. כפי שמבחני מיון תעסוקה נועדה לבדוק התאמה מקצועית וחברתית. יום כיף לעובדים הוא המקום שבו ניתן יהיה להתבלט ולגלות לחברים/ות בעבודה דברים שלא יודעים עליך ברמה האישית והמקצועית ולהעצים את האיכויות שלכם מול עובדים/ות ומנהלים/ות.
10/08
2016
מוטיבציה בהשראת ג'ודו
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנאות מוטיבציה
אחד מחסמי המוטיבציה החזקים ביותר הם המקומות שבו אנו מוותרים לעצמנו כי אנחנו צעירים מידי או זקנים מידי. זה רק קול פנימי החושש שלא תצליחו אז זכרו. גם אם לא הצלחתם הפעם הזאת תצליחו בפעם הבאה. הדוגמא הטובה ביותר הייתה בלרוץ המיליון. זוג שסיים ראשון במשימה אחת יכול לצאת אחרון במשימה הבאה.
25/08
2016
מוטיבציה חדשנות ויצירתיות בעיתון - דב יודקובסקי
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנאות מוטיבציה
על מוטיבציה, חדשנות, יצירתיות והשראה שחתום עליו דב יודקובסקי שבאצבעותיו ובאמצעות רוח גבית מצד ההנהלה הצליח להביא את עיתון ידיעות להיות "העיתון של המדינה". כשמדברים על מוטיבציה וחדשנות הוא דמות מרתקת להשראה. בסרט דוקומנטרי של YES VOD בבימוי של של גלעד טוקסלי נפרסים תולדות חייו של איש מיוחד זה שאני לא הכרתי עד רגע זה. דב היה ניצול שואה שנולד בשנת 1923 ואומץ על ידי יהודה מוזס שהיה להם קשר משפחתי. משנת 1953 – 1989 היה העורך בפועל של העיתון ידיעות אחרונות.
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.