אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
22/02
2017
הסקר שמצא באיזה מקום יוקרתי נשים רווקות בוחרות לחגוג מסיבת רווקות
חיפוש לפי קטגוריות:
סקרים
אחת מהדרכים לגרום למסיבת רווקות להפוך למיוחדת היא בחירת מקום יוקרתי לחגוג את חגיגת סיום הרווקות. בסקר שנערך על 200 נשים מתוכן 108 נשים רווקות נשאלה השאלה "באיזה מקום יוקרתי היית רוצה לחגוג אם הייתה לך אפשרות".
04/04
2017
הסקר שבדק – האם משחקים למסיבות רווקות תורמים לאווירה
חיפוש לפי קטגוריות:
סקרים
בסקר שנערך על 200 נשים הן נשאלו האם משחקים למסיבת רווקת תורמים לאווירה ? מסתבר כי שילוב משחקים בזמן האירוע הפכו בשנים האחרונות למצרך מאוד מבוקש. התשובות לא הפתיעו. ביננו מי לא אוהב/ת לשחק. עוד בתור ילדים המשחק יש תפקיד חשוב מאוד בלמידה, בהתמודדות עם חוסר הצלחה ועוד. משחקים באירועי חברה הפכו גם לסוג של טרנד. מימי הולדת, דרך ימי גיבוש ועוד..
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.