אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
מוטיבציה בהשראת ג'ודו
אחד מחסמי המוטיבציה החזקים ביותר הם המקומות שבו אנו מוותרים לעצמנו כי אנחנו צעירים מידי או זקנים מידי. זה רק קול פנימי החושש שלא תצליחו אז זכרו. גם אם לא הצלחתם הפעם הזאת תצליחו בפעם הבאה. הדוגמא הטובה ביותר הייתה בלרוץ המיליון. זוג שסיים ראשון במשימה אחת יכול לצאת אחרון במשימה הבאה.
22/02
2017
הסקר שמצא באיזה מקום יוקרתי נשים רווקות בוחרות לחגוג מסיבת רווקות
חיפוש לפי קטגוריות:
סקרים
אחת מהדרכים לגרום למסיבת רווקות להפוך למיוחדת היא בחירת מקום יוקרתי לחגוג את חגיגת סיום הרווקות. בסקר שנערך על 200 נשים מתוכן 108 נשים רווקות נשאלה השאלה "באיזה מקום יוקרתי היית רוצה לחגוג אם הייתה לך אפשרות".
04/04
2017
הסקר שבדק – האם משחקים למסיבות רווקות תורמים לאווירה
חיפוש לפי קטגוריות:
סקרים
בסקר שנערך על 200 נשים הן נשאלו האם משחקים למסיבת רווקת תורמים לאווירה ? מסתבר כי שילוב משחקים בזמן האירוע הפכו בשנים האחרונות למצרך מאוד מבוקש. התשובות לא הפתיעו. ביננו מי לא אוהב/ת לשחק. עוד בתור ילדים המשחק יש תפקיד חשוב מאוד בלמידה, בהתמודדות עם חוסר הצלחה ועוד. משחקים באירועי חברה הפכו גם לסוג של טרנד. מימי הולדת, דרך ימי גיבוש ועוד..
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.