אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

הרצאה בגרפולוגיה – סיפורו המרתק של כתב ידך

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
חזור...
9/10
2016
הרצאה בגרפולוגיה – סיפורו המרתק של כתב ידך
חיפוש לפי קטגוריות:
גרפולוג - יה !!
גרפולוגיה היא אחת מהיצירות האותנטיות שלך ושלך חבריך. זהו קול פנימי שיוצא מתוך הכתב. גרפולוג במהלך הרצאה בגרפולוגיה עושה לכתב מה שמלחין עושה לשיר. מעביר למימד חדש שכן דרך כתב היד ניתן לדעת על אופיו ואישיותו של הכותב/ת.
 
למה להזמין הרצאה בגרפולוגיה ?
כי ישנם מספר סוגים שונים של הרצאות שיכולות להתאים לקהל הרחב. ישנה הרצאה שתתמקד בנושא של פענוח ציורי ילדים. הרצאה כזאת מיועדת לגננות  וגננים, סיעות וסייעים, מורות ומורים. דרכם אפשר ללמוד על סימני מצוקה, היחס של הילד/ה כלפי עצמו, יחס כלפי משפחה על שלל הדמויות שלה. הרצאה פענוח ציורי ילדים מתאימה לתחילת שנה כמו יום הערכות או כסמינר.  הרצאה יכולה בקלות להפוך לסדנה בהתאם לרצון המשתתפים/ות.  בעוד בהרצאה נותנים דוגמאות שהוכנו מראש בסדנה המשתתפים/ות הם אלה שנותנים דוגמאות תוך כדי הפעילות.
 
למה להזמין הרצאה בגרפולוגיה לסקפטים
אחת מהסיבות לכך שהרצאה בגרפולוגיה היא מאוד פופולארית אש זה בגלל שניתן לשלב תכנים מהיום יום, דברים שמצחיקים ומרגיזים את כולנו. חבר לעבודה שמתקשה לפרגן, זאת "שחופרת" ללא הפסקה, זאת שחייבת להגיע למינימום 5000 חברים/ות בדף הפיסבוק ושתיפול עליך אם לא עשית לה לייק לתמונת הפרופיל שלה. החבר שלך שאוהב את הספייס שלו ועוד. ניתן להתאים את התכנים הנכונים בהתאם לאירוע המתאים .זה המקום להראות כי יש משהו בחתימה שהיא מאוד אישית. ומכאן אפשר להמשיך לתחום הציורים ופענוח עצים. נכון גרפולוגיה זה לא מדע מדויק אבל בהרצאה ניתן יהיה לקבל כמה כלים פרקטים והגיונים לחיים. בעצם להתחיל להסתכל על כתב היד בצורה "קצת אחרת". 
 
הרצאה בגרפולוגיה ליום הולדת
בין אם מדובר על זוגות חברים/ות ובין על המשפחה הרצאה בגרפולוגיה שבה חתן או כלת השמחה יעלו ויכתבו פרגון לכולם ותוך כדי יפורשו אותיות מיוחדות במיוחד. זה המקום שבו מודגם כיצד האופטימיות נכנסת לדף ומה החבר הפסימי ביותר ביום הולדת. לכל גיל ועשור ניתן למקד את החוויה.
 
הרצאה בגרפולוגיה למסיבת רווקות
מסיבת רווקות היא מקום להכיל את הכלה, את החששות או את השמחה. מתחילים מתיפוף של העט על הדף וממשיכים לצחוק ולבדוק היכן הזוגיות והיצרים מתבטאים בתוך כתב היד. כתיבת ברכות ואיחולים לצד אבחון אותיות והמילים.
 
הרצאה בגרפולוגיה מעצימה
כתב היד בא לעזרה במיוחד כאשר רוצים לעשות התחלה של שינוי. בעבר נזירות חדשות שהגיעו למנזר נתנו להם להעתיק כתב יד של נזירות צייתניות כדי להשפיע עליהן בצורה לא מודעות.  לפניך דוגמא של תכנים :
.
 
1.      מדד האופטימיות והאושר לפי כתב היד .
2.      שינוי החתימה כחלק משינוי התדמית
3.      זיהוי מקורות עוצמה דרך הכתב
4.      איך ליצור בהירות דרך "רי לוקשיין" בדף
5.      ההשפעה של ההורים כפי שמיוצגת בכתב
6.      לצחוק על זוגיות ויצרים דרך ציורים
7.      משחקי כתיבה השראתיים 
 
 
הרצאה בגרפולוגיה לערב גיבוש בעבודה
ערב גיבוש חברתי שבו יגיע גרפולוג כדי לעשות הכרות בין העובדים/ות לבין ראש הצוות דרך כתב היד.. כמו כן זה המקום להשתחרר ולהדגים כיצד ניראת עבודת צוות מיטבית.  לפניך דוגמא :
  1. נפתח במשחק משעשע הבודק איזה עובד/ת מסוגל/ת לעשות 2 דברים ויותר
  2. נערוך תיפוף עטים להדגמת עבודת צוות מיטבית.
  3. נגלה כיצד התדמית של הקולגה שלך  מתבטא ע"פ החתימה
  4. נצחק על זוגיות ויצרים- הטיפים שכולם אוהבים וצוחקים
  5. נערוך משחק כתיבה לעידוד יצירתיות "ויציאה מהקופסה"
  6. נבחן איזה תכונה גורמת לשחיקה ואיך היא מתבטאת בכתב
  7. ההומור והאופטימיות כפי שמשתקף בכתב היד.
 
 
אין ספק כי הרצאה בגרפולוגיה יכולה להיות חוויה מיוחדת ומלמדת.  עברו לדף הבאה וגלו איזה הרצאה בגרפולוגיה מתאימה לך !
 
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.