אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

יצירתיות בעסקים היא מיזוג חברות ברגע הנכון - אקוויטי&ריג'נסי

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
חזור...
15/11
2016
יצירתיות בעסקים היא מיזוג חברות ברגע הנכון - אקוויטי&ריג'נסי
חיפוש לפי קטגוריות:
חדשנות ויצירתיות
חברת אקוויטי וואן תתמזג עם ריג'נסי כדי להפוך למרכזי מסחר איכותיים הגדולים בארה"ב. יצירתיות בעסקים היא היכולת לממש הזדמנויות ולקחת סיכונים. ישנם אין סוף הרצאות על מצוינות, מחקרים בתחום הדינמיקה שבדקו חיים פרימיטיביים מצאו ששבטים היו ועדין נמצאים במצב של שינוי מתמיד. עוד עולה כי לאחר תקופה יציבה יש תקופה של שינוי מהיר. חברה שלא מסתגלת לשינויים לא תישרוד לאורך זמן כך באנושות וכך בארגונים ובחברות עסקיות. 
 
יצירתיות היא מילה כוללנית. במאמר זה נתמקד בשני מושגים "איחוד" ו"התייעצות". ילדים/ות שנולדים הם יצירה משותפת של שני ההורים. נישואים זאת דרך טבעית לערבב גנים בכדי ליצור ילדים/ות בעלי סיכוי טוב יותר גנטית ופסיכולוגית, לכן יש משיכה ביולוגית להפכים. נמצא שכלבים מעורבים בריאים יותר מאשר כלבים גזעים ועוד. מיזוגים יכולים להפוך חברות קטנות לגדולות ומשפיעות יותר.
 
כאשר שני דברים לא מסתדרים לדוגמא רצון לקנות עוד שטחי מסחר אבל אין מספיק עתודות כספיות לחברה צריך לקחת פתרונות ולשחק איתם, לעשות לכל חלק מניפולציה. לדוגמא בעניין הכספי להנפיק את החברה בבורסה, בעניין החברה להתמזג עם עוד חברה, לקנות עוד חברה כפי שלמשל חברה טבע עושה בתחום התרופה הגנרית, למכור את החברה.
יצירתיות זאת הדרך לבחור צוות שאפשר להתייעץ איתו ושיכול להוציא ולהביא פתרון אחר. זה להתייעץ עם אנשים שהיו כבר בסיטואציה דומה של מיזוג וניתן להבין מהם איך עושים את זה נכון.
 
סטאובך רוג'ר עמד בפני פשיטת רגל בשנת 1985 כשהיה לו עסק לתיווך בתחום הנדל"ן. הוא הצטרף לקבוצת פורום בשם
YPO של אלפי מנכ"לים שנתנו עצות בצורה דיסקרטית למנהלים/ות חדשים/ות. בזכות העצות שהוא קיבל הוא ערך שינוי בעסק על ידי פיזור אחריות ומתן עצמאות ויזמות לצוותים. התוצאה לא רק שהחברה החזירה את החוב אלה גדלה עם עשרות משרדים בארה"ב.
 
יצירתיות זאת היכלות של בעלי עסקים לעשות "פריימינג”, לצאת החוצה ולהסתכל על הדברים מקרוב ומרחוק. דמיינו שגדוד נמצא בתוך קרב בעזה והוא תקוע עקב ירי בלתי פוסק רחפן מוזנק מצלם את הדברים מלמעלה ונותן תשובה מהיכן לתקוף ולהשתיק את מקורות הירי.  כשאנו תקועים צריך להסתכל על הדברים מלמעלה ומלמטה כדי לקבל תמונה מקיפה וטובה יותר. אם אתם לא יכולים לעשות זאת תנו למישהו אחר לעשות זאת במקומכם. קוסמים משתמשים ביכולות של המוח האנושי שעובד בצורת צילום והשלמה בהופעה במשחקי קלפים מול קהל.
 
גמישות ויצירתיות בחברות קטנות ! אחד מהיתרונות הגדולים של חברה קטנה שהיא גמישה, בעלת רמת מיקוד גבוהה מאוד מול הלקוח ויכולה להתנהל טוב יותר עם שינויים. ברגע שנעשה מיזוג  בשלב השני (מספר חודשים לאחר המיזוג) הגמישות תיעצר בגלל  "רגולציה בירוקרטית חדשה" ולכן חשוב מאוד שיוקם צוות היגוי משותף שתפקידו לקצר ולתת פתרונות בשטח הד הוק.
 
מיזוגים בין חברות זה דבר שכיח אבל צריך להתקיים בעיתוי העסקי הנכון. להזמת הרצאה על יצירתיות, חדשנות עברו לדף הבאה
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.