אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

האם נשים נשואות רוצות עוד מסיבת רווקות

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
חזור...
25/12
2016
האם נשים נשואות רוצות עוד מסיבת רווקות
חיפוש לפי קטגוריות:
מסיבת ואירועים
בתוצאות סקר הראשוני נמצא כי מיתוך 81 נשים נשואות, 60 נשים המהוות 74.1 אחוז  כן היו רוצות מסיבת רווקות . מסקנה הראשונית היא שמסיבת רווקות בישראל כן משאירה זיכרון חיובי וטעם טוב.
הסקר בדק מה נשים רווקות רוצות אולם גם דגם נשים נשואות כדי לבדוק שינויים במגמת הזמנת הפעילות, האוכל וכו בין רווקות לנשואות.
 
צריך לקחת את התשובות בזהירות כיוון  שכמות הנשים שנדגמו בשלב זה אינה גדולה ולא מהווה מסה קריטית  לכן תוקף הניבוי והמהימנות בהתאם ואינה עומדת בקריטריונים של מחקר אבל בהחלט שופכות  אור ונותנות כיוון.
 
מסיבת רווקות היא טרנד עולמי. נשים נשואות ונשים גרושות שמתחנות שוב רוצות לערוך מסיבה. לטקס עצמו לפני עשרות שנים הייתה מטרה להכין את הכלה לקראת הזוגיות. עדות שונות ביהדות הכינו את הכלה דרך מנהגים שונים לפני החתונה ובמהלך השבוע שלאחר החתונה.
 
גם כיום למסיבה יש משמעות בחברה החילונית אבל כמעט ולא במובן שבו החברות והמשפחה של הכלה והחתן צריכות להכין אותה לקראת המעבר לחיים משותפים תוך שהיא "עוזבת" את בית הוריה.  
 
בחברה הדתית והיותר חרדית על שלל גווניה והחסידיות שבה יש "למסיבת רווקות" תפקיד משמעותי יותר כטקס מעבר. בשנים האחרונות ניתן למצוא את הרצון לייצר מסיבה שמחה בתוך המקווה, דרך מסיבת חינה ועד הפרשת חלה.  
 
מה נשים נשואות היו רוצות במסיבת רווקות
בין הממצאים המעניינים שעולים מהסקר כי הן מעדיפות לחגוג בחוץ בווילה או בספא ושהמסיבה תהיה שמחה. מוטיב השמחה חוזר גם כשמדובר על נשים רווקות שהיו רוצות מסיבת רווקות.  ניתוח הממצאים ניתן להבחין
 
למה נשים נשואות רוצות מסיבת רווקות?
הסקר לא בא לבדוק את השאלה הזאת אבל ניתן לחשוב על שלוש תשובות אפשריות.
 
1.מדובר על אירוע בעבר שנתפס כמשהו מאוד חיובי וטוב. ייתכן שעל רקע השינויים החברתיים היום יש רצון להפיק מסיבת רווקות שתעלה על קודמתה.
 
2..אולי הכל בכלל ברצון לחגוג בכיף יחד עם החברות הטובות של אז או של היום.
 
3.ייתכן שמסיבת הרווקות שנערכה לפני שנים השאירה רושם פחות טוב ועכשיו הגיע הזמן לפיצוי.
 
לסיכום – הגילוי הראשוני שבו גם נשים נשואות רוצות לחגוג מסיבת רווקות משלהן יכול להמריץ מפעיל/ה, אומן/ית, מרצה לנסות לקדם את התחום הזה. מי שיהיה הראשון שיעשה זאת יצליח לסחוף טרנד שלם של נשים שיחוו ושרוצות חוות מסיבת רווקות שניה כשהן נשואות. לקבלת רעיונות למסיבת רווקות מפי מומחות ומומחים בשלל תחום הקשורים לאירוע מעיצוב האירוע, אוכל ועד שכירת ווילה או מרצה, היכנסו למאמר המקיף ביותר בארץ בתחום 
 
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.