אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

סדנאות גיבוש לצד התמזגות מבנית – כשבזק תתמזג עם YES

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
מוטיבציה בהשראת ג'ודו
אחד מחסמי המוטיבציה החזקים ביותר הם המקומות שבו אנו מוותרים לעצמנו כי אנחנו צעירים מידי או זקנים מידי. זה רק קול פנימי החושש שלא תצליחו אז זכרו. גם אם לא הצלחתם הפעם הזאת תצליחו בפעם הבאה. הדוגמא הטובה ביותר הייתה בלרוץ המיליון. זוג שסיים ראשון במשימה אחת יכול לצאת אחרון במשימה הבאה.
חזור...
26/12
2016
סדנאות גיבוש לצד התמזגות מבנית – כשבזק תתמזג עם YES
חיפוש לפי קטגוריות:
פעילות גיבוש לעובדים
לבזק יש חברות בת פלאפון, YES, ובזק בין לאומי. עכשיו כשניתן האות והחברות האלה יהפכו למעין חברה אחת שנותנת סל שירותים יהיה צורך לפטר עובדים לצד בחירת סדנאות גיבוש חדשות כחלק מהמשחק החדש במשק. נקדים ונומר כי המטרה של ההפרדה הייתה לגרום לכך שתהיה יותר תחרות. לדוגמא בין YES  לבין הוט. בין ספקי אינטרנט שונים. השינוי החוקי לטובת בזק תגרום לה להיות שחקן כמעט בלעדי וחזק מאוד בתחום האינטרנט והצפייה בטלוויזיה.
 
התמזגות מערכתית
כאשר חברה לייעל תהליכים כדי לחסוך בכסף היא מקצצת בתקנים ובמחלקות. אולי המערכת הבעייתית ביותר לקיצוץ היא מו"פ. (מחקר ופיתוח). בזק לא יכלה עד היום לאחד בין חברות הבת שלה בגלל חוקים רגולטורים. הגיע ראש הממשלה והחליט שהם כן יכולים. באופן מיידי הדבר יחסוך עשרות מיליוני שקלים  בהסדרי מס  אבל לא רק. קיצוץ בשינוי המבני יכול לחסוך הרבה מאוד משרות והשכרת מבנים להנהלות השונות.  ברגע שבזק "תתמזג" עם YES חלק מהעובדים/ות ילך הביתה וחלק ישאר ויצטרך להכיר עובדים/ות חדשים/ות ולעבוד יחד.
 
בחירת סדנאות גיבוש מול שינוים ארגונים
בחירת סדנת גיבוש מתאימה יכולה לעזור בהכרות בין העובדים/ות החדשים/ות. סדנאות כמו תקשורת בין אישית, עבודת צוות שיותאמו יעזרו למנף את היחסים הבין אישיים ולמתן את תחושת האי וודאות. שינוי בדרך כלל גורם לאי וודאות ולכן חשוב לשתף את העובדים/ות בכל מה שקורה מסביב יש לקחת את המנהלים/ות לתדרוכים. לתת דף מסרים מה הולך לקרות בטווח הקצר והארוך. במקביל על ההנהלה לבחור צוות של יעוץ ארגוני שיחד עם מנהלי/ות משאבי אנוש יעזרו לפתח מהלך ההתמזגות.
 
בעקבות הפיטורים שמין הסתם יגיעו ובשנת 2016 הגיעו גם לחברות ההיי טק האחרות במשק ולכן יש צורך למצוא את שביל הזהב כלפי אלה שכן נשארים. הן המנהלים/ות העובדים/ות צריכים להכיר ולמצוא מכנה משותף רחב.
 
 סדנת גיבוש לעובדים חדשים בתחום ההכרות  על שלל מרכיבה יכולה לתת פתרון טוב לטווח הקצר. סדנאות עבודת צוות לטווח הבינוני. לטווח הארוך עשיית ערבי גיבוש משותפים.  כדאי שחברת בזק תחילט יחד עם מנכ"ל הכספים על סכום שיועד לטובת, הדרכות, סדנאות, הרצאות מהרגע שבו המיזוג יצא לדרך. לרעיונות עבור סדנאות גיבוש לעובדים חדשים עבור לדף הבאה
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.