אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

האם נשים גרושות גם רוצות מסיבת רווקות

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
מוטיבציה בהשראת ג'ודו
אחד מחסמי המוטיבציה החזקים ביותר הם המקומות שבו אנו מוותרים לעצמנו כי אנחנו צעירים מידי או זקנים מידי. זה רק קול פנימי החושש שלא תצליחו אז זכרו. גם אם לא הצלחתם הפעם הזאת תצליחו בפעם הבאה. הדוגמא הטובה ביותר הייתה בלרוץ המיליון. זוג שסיים ראשון במשימה אחת יכול לצאת אחרון במשימה הבאה.
חזור...
28/12
2016
האם נשים גרושות גם רוצות מסיבת רווקות
חיפוש לפי קטגוריות:
מסיבת ואירועים
גם נשים גרושות ענו על סקר מהי מסיבת רווקות אולטימטיבית. כשנשאלו האם הן היו רוצות לעשות שוב מסיבת רווקות התשובה הפתיעה..
 
חלקי הסקר המובאים במאמר כאן, מקיפים בשלב זה 200 נשים כאשר מתוכן אחת עשרה נשים הן בסטאטוס של גרושות. מטרתו של הסקר היא לקבוע מה היא מסיבת רווקות אולטימטיבית. הסיבה שנדגמו גם נשים נשואות, גרושות, רווקות...
 
המטרה היא לקחת בחשבון את ההשפעה של בחירת מסיבת הרווקות מצד רווקות אבל גם מצד חברות שמארגנות שהן נשואות וגרושות והסיכוי שצברו ניסיון בהפקת מסיבת רווקות גדול יותר ויש להן השפעה בבחירת התכנים וסגנון האירוע הן על הכלה לעתיד והן על שאר החברות מתוקף היותן "בעלות ניסיון". כלומר או שהיו בעבר במסיבות רווקות דומות, או שארגנו בעצמן את מסיבת הרווקות שלהן או שאירגנו להן מסיבת רווקות.
__________________________________________________
 
                     ממצאי הסקר כפי שעובדו בתוכנת SPF
 
האם היית רוצה מסיבת רווקות
 
Frequency
Percent
Valid Percent
Cumulative Percent
Valid
טרם החלטתי
3
27.3
27.3
27.3
כן
8
72.7
72.7
100.0
Total
11
100.0
100.0
 
 
אף אישה גרושה לא אמרה לא
מספר הגרושות שענו על הסקר הוא סה"כ 11 שזה לא הרבה והטעות הסטטיסטית היא גדולה. לכן חשוב לראות זאת כמגמה שצריך לבדוק יותר לעומק בהמשך לסקר. הנתונים מראים כי 8 נשים כן רוצות מסיבת רווקות, ושלוש נשים מתלבטות.
 
אף אישה גרושה לא אמרה לא
אף אחת מהנשים לא אמרה שהיא לא רוצה מסיבת רווקות. שמונה נשים אמרו שהן כן היו רוצות מסיבת רווקות ושלוש נשים אמרו שהן מתלבטות ואף אישה גרושה אמרה לא. כלומר מסיבת רווקות נתפסת כמשהו חיובי גם אצל גרושות. מסיבת נשים לקראת פרק ב עומדת על הפרק.
 
אני מתלבטת
כפי שניתן לראות רק שלוש נשים שמהוות 27.3 אחוז התלבטו האם הן רוצות מסיבת רווקות שאר הנשים הגרושות מעדיפות כן לעשות מסיבה. הסיבה להתלבטות לא נבדקה אבל יש כמובן מספר סיבות מהמקום השונה בחיים, ילדים והתפיסה הסובייקטיבית לגבי מסיבת רווקות. עצם ההתלבטות אומרת שקיים סיכוי של 50 אחוזים להחלטה לכאן ולכאן.  
 
אני רוצה מסיבת רווקות
שמונה נשים המהוות 72.7 אחוזים כן רוצות מסיבת רווקות. התוצאה הזאת יכולה לתת זריקת עידוד למפיקי / מפיקות אירועים בתחום מסיבת רווקות לא לוותר על פלח אוכלוסייה של נשים גרושות שהן גם רוצות מסיבת רווקות כמו כל רווקה. בעצם אישה גרושה היא כמו אישה רווקה רק עם ניסיון.
 
רעיון למסיבת רווקות מפי המומחיות בתחום
כחלק מהרצון לעשות שינוי באיכות התכנים הקשורים למסיבת רווקות רואינו נשות מקצוע בתחום החל מסקסולוגית, סטנדאפיסטית ועד מעצבת לאירוע מסיבת רווקות במטרה שמסיבת הרווקות שאת מפיקה תהפוך להכי טובה בזכות מאות טיפים. מוזמנת לעבור למאמר האיכותי בארץ על רעיונות ל-מסיבת רווקות
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.