אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

ערב נשים – כיצד לבחור מפעילה למסיבה

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
מוטיבציה בהשראת ג'ודו
אחד מחסמי המוטיבציה החזקים ביותר הם המקומות שבו אנו מוותרים לעצמנו כי אנחנו צעירים מידי או זקנים מידי. זה רק קול פנימי החושש שלא תצליחו אז זכרו. גם אם לא הצלחתם הפעם הזאת תצליחו בפעם הבאה. הדוגמא הטובה ביותר הייתה בלרוץ המיליון. זוג שסיים ראשון במשימה אחת יכול לצאת אחרון במשימה הבאה.
חזור...
23/1
2017
ערב נשים – כיצד לבחור מפעילה למסיבה
חיפוש לפי קטגוריות:
ערב צוות
אם תוחלת החיים בישראל  של גברים היא 80.3 ושל נשים היא 84.1 אז לנשים יש שלוש שנים ושמונה חודשים לחגוג יותר ערבי נשים כי הגברים המשיכו למסיבה בעולם הבאה. הזמנת מפעיל או מפעילה, מרצה או אומן צריכה להתאים לסגנון הבנות ולמטרת האירוע.
 
בחירת מפעילה לערב נשים
 
בג"צ כבר קבע כי יש "להביא לאיתורה ולמינויה של מועמדת ראויה .. אשר תיעשה על פי מבחן התוצאה". הדבר נכון הן לגבי שילוב במגזר הציבורי והן לגבי בחירה נכונה בשביל ערב נשים.
בחירת מפעילה לערב נשים צריכה להיעשות בהתאם לסוג האירוע ולסגנון והוויה שהבנות רוצות. לפניך מספר רעיונות בנושא
 
1.טווח גילאים – אם החברות שלך בנות שישים או שבעים והן רוצות מפעילה שתדבר עליהן בגובה העיניים והגיל, כדאי לבחור במישהי שבטווח הגילאים שלכן.
 
2.מפעילה ראויה  - יש לבחור לערב נשים מי שיש לה מירב המלצות:  המלצות יכולות להיות כתובות, מצולמות ביוטיוב או טלפוניות. אם חשוב לך את יכולה לבקש ממנה להצטרף אל פעילות לערב נשים יחד איתה.
 
3.מבחן התוצאה – בסופו של דבר מפעילה לערב נשים צריכה לעמוד במבחן התוצאה, האם האירוע הצליח מאוד, האם ההפעלה שנבחרה הייתה מתאימה. לכן כדאי מאוד לערוך תאום ציפיות לפני.
 
מסיבת יום הולדת לחברה בערב
 
מסיבת יום הולדת לחברות שלא מכירות - ערב שבו מתקיים אירוע יום הולדת עם החברות הטובות מצריך את ההפעלה הטובה ביותר. . במידה והחברות לא מכירות אחת את השניה, המפעילה היא זאת שצריכה לגרום להיכרות ולמינגליניג דרך משחקי חברה ותקשורת בין אישית.
 
 
יום הולדת עם קרובות משפחה –  כשעורכים מסיבה עם בנות משפחה כדאי להזמין מפעילה שתוכל להצחיק, לשחרר, להעצים אבל שתדע לא לגעת בנוקדות שיכולות להית רגישות. לכן צריך לדבר לפני ולשתף על מה כן לדבר או להפעיל ועל מה לא.
 
יום הולדת עם חברות וותיקות -  מסיבת נשים עם כלת השמחה יש בה משהו שונה כי האינטימיות הי הרבה יותר גדולה. אפשר להזמין סקסולוגית, גרפולוגית, סטנדפיסטית והחוויה תהיה גדולה.
 
ערב גיבוש נשים בחברה
 
הוטל עליך למצוא מפעילה לערב נשים מחוץ לעבודה אז בהצלחה. פעילות גיבוש לעובדות זה חלק מהווי שהוא חשוב וחלק מתרבות ארגונית תקינה. בחירת מפעילה לערב שתשחרר אתכן. סדנת צחוק לצוות וותיק יכולה להיות פעילות מושלמת לשבירת שגרה. משחקי צחוק, תחרויות צחוק בקבוצה, בזוגות, מעגל צחוק של נשים תהפוך את האירוע לחוויתי ביותר. כדאי לשאול חלק מהבנות איזה פעילות הן היו רוצות. לשתף לפני בפעילות שנחברה (אלה אם את ממש רוצה לעשות להן הפתעה). אם יש עובדות חדשות צריך לבחור במפעילה שגם תעבוד על נושא הכרות יותר מעמיקה.
 
ערב נשים רווקת
 
מסיבת רווקות של חברה הכי טובה היא הדרך שלך לגמול לה על מסיבת הרווקות שהיא ארגנה לך  או לרמוז לה איזה מסיבת רווקות את היית רוצה בעתיד. בכל מקרה יש לבדוק מולה מה היא הייתה רוצה ואיזה פעילות החברות שלה היו רוצות. מפעילה למסיבת רווקות צריכה לדעת מראש כמה אלכוהול יהיה במסיבה, ואם אלה נשים שאוהבות לשתות אולי כדאי להתחיל את המסיבה עם מפעילה בהתחלה. מפעילה יכולה לעשות סדנת סטטילינג, סדנת שפת גוף, סדנת קריאת פנים, סדנת נומרולוגיה, סדנת אסטרולוגיה, סדנת כירולוגיה, סדנה עם סקסולוגית חברתית השאלה הגדולה כמה הבנות רוצות להיות מופעלות. האם הן מעדיפות שמישהי תבדר אותן בלי שהן יהיו במרכז או דווקא הן רוצות להיות מופעלות.
 
ערב נשים – חוג בית משפחתי
 
בעדה הפולנית נהוג להזמין אחת למספר חודשים את קרובות המשפחה כדי לפרגן  אחת לשניה, להגיד דברים על בן הזוג, להעביר חוויות כמה חשוב לחסוך ולא לקנות ועוד.. כשאת מזמינה מפעילה לחוג בית בערב עם קרובות המשפחה אתן יודעות מה כבר כל אחת אוהבות. הדבר החשוב ביותר זה לערוך תדרוך מול המפעילה שנבחרה.
 
ערב נשים ליום המשפחה
 
לקראת יום המשפחה יש צורך לבחור מפעילה שתעשה את האירוע לחוויתי ותוסס. מפעילה ליום המשפחה יכולה להתמקד
במשחקים מעולם התיאטרון כמו אימפרוביזציה על שלל משחקי אלתור מגוונים ומשחררים. מפעילה יכולה לעשות תחרויות כמו המירוץ למיליון או הישרדות. מאוד חשוב לבחור את המפעילה בהתאם לקונספט הנבחר.  לקבלת רעיונות לעשרות רעיונות, משחקים, מרצים, מפעילים/ מפעילות / אומנים  לחצי ערב נשים
 
ערב נשים לוועד הורים
 
בכל כיתה יש וועד הורים שמטרתו לעזור לכיתה  "לעלות למעלה".  בכל גן ואפילו פרטי יש וועד הורים שמטרתו לקדם את הגן למקום טוב יותר. ה מיום המורה, יום האישה דרך מסיבת חנוכה, ערב גיבוש לאמהות בתחילת שנה באמצע או מסיבת סוף שנה. חשוב לבחור הפעלה מנצחת שתגבש ותשחרר את האימהות והמורות. מפעילה שתשלב קריוקי יכולה להוות פעילות מנצחת
 
ערב נשים לוועד מורים
 
וועד המורים נמדד גם ביכולת שלו לארגן פעילויות חברתיות למורות ולמורים במהלך שנת הלימודים. כיוון שנצבר ניסיון קודם כדאי מאוד לבדוק מה כן היה טוב בשנים עברו. אפשר ומומלץ להתייעץ עם וועדים בתי ספר אחרים. אגב יש מפעילות שמומלצות בתפריט הבית ספרי מטעם הסתדרות המורים.
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.