אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

כיצד סדנאות גיבוש לעובדים יכולים לשפר את פריון העבודה

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
מוטיבציה בהשראת ג'ודו
אחד מחסמי המוטיבציה החזקים ביותר הם המקומות שבו אנו מוותרים לעצמנו כי אנחנו צעירים מידי או זקנים מידי. זה רק קול פנימי החושש שלא תצליחו אז זכרו. גם אם לא הצלחתם הפעם הזאת תצליחו בפעם הבאה. הדוגמא הטובה ביותר הייתה בלרוץ המיליון. זוג שסיים ראשון במשימה אחת יכול לצאת אחרון במשימה הבאה.
חזור...
25/1
2017
כיצד סדנאות גיבוש לעובדים יכולים לשפר את פריון העבודה
חיפוש לפי קטגוריות:
השתלמויות לעובדים ומנהלים
כשמשרד האוצר בדק למה פריון העבודה בישראל נמוך מזה של המדינות המפותחות נמצא כי אי ניצול הון אנושי כתוצאה מפער טכנולוגי, מיומנות נמוכה, תשתיות תחבורה לא מספקות  והוצאה ביטחונית גבוה הם הגורמים העיקריים לכך.  (YNET  קריירה)
 
בטבלה שהתפרסמה מדינת ישראל נמצאת במקום ה-12 עם  מדד של % 0.57  כשבמקום הראשון ארצות הברית עם 1.00 ולאחריה צרפת 0.81 ואיטליה עם 0.69% מתחת לישראל נמצאות צ'ילה % 0.54, ארגנטינה עם % 0.79, אלג'יריה  % 0.66, בולגריה  % 0.84, וברזיל% 0.29.  
 
סדנאות גיבוש לעובדים לא יכולים לפתור בעיית השקעה בפערי טכנולוגיה, בהשקעה בתשתיות תחבורה מתקדמות, והקטנת ההוצאות הביטחוניות  אבל הם כן יכולות לקדם לחץ חברתי חיובי, הנעה ללמידה, קידום מצוינות וחדשנות, העלאת מוטיבציה להתקדם כך  שעובדים/ות בעלי "מיומנות נמוכה" ירצו להתקדם וללמוד ולהשקיע בעצמם ברמה המקצועית וברמה האישית.
 
אינטואיטיבית כאשר מדברים על סדנאות גיבוש לעובדים, חושבים על סדנאות בישול ואפייה, סדנאות אלכוהול, סדנאות צחוק, סדנאות גרפולוגיה, סדנאות שפת גוף, סדנאות עבודת צוות יכולות לחזק את ההכרות והחיבור בין העובדים, לרכך מתחים בין אישים  ובכך לתרום להעברת ידע מקצועי ואפקטיבי בין חברי/ות הצוות.
 
בחירת סדנה פיתוח מצוינות היא חלק מסדנאות גיבוש שמתמודדות עם הנושא של עידוד יצירתיות וחדשנות בארגון ומצד שני העצמה אישית. החיבור שבין העולם המקצועי לעולם האישי יכול לתת דחיפה לעובדים/ות לשפר את רמת המיומנות המקצועית שלהם בעבודה. סדנאות לפיתוח מצוינות מתמקדות ב: דימוי עצמי, ניצול הזדמנויות בחיים, מודלים ליצירתיות, מצוינות בבית, בעבודה ובניהול.
 
סדנאות להעלאת מוטיבציה לעובדים יכולות לעזור בהרמת המורל האישי והצוותי. ברגע שלעובד/ת יש מוטיבציה גדולה יותר להצליח הן ברמה האישית והרמה הקבוצתית הרצון שלו לגדול, להתפתח וללמוד תהיה רבה יותר. סדנת מוטיבציה מתרכזת בפיתוח חזון, השפעה באמצעות השראה ומנהיגות, שביעות רצון, תיאוריות מעוררות מחשבה ועוד.
 
סדנאות לניהול קונפליקטים הן צד משלים נוסף לסדנאות גיבוש שבו עובדים/ות מקבלים כלים כיצד לפתור קונפליקטים בדרכים שלא "שוברים את הכלים" בין היתר מעולם הגישור ובכך מעלים את האפשרות לשיתוף פעולה, הפרייה הדדית ומשפרים את המיומנות האחד של השני והאחת של השניה.
 
קורסי הכשרה מקצועית צריכות להיות חלק חשוב מאוד שהארגון צריך לקחת על עצמו כחלק מתרבות ארגונית שמפתחת את העובדים על בסיס יומי, שבועי, חודשי ושנתי. כנסים, השתלמויות דרך שחר און במגזר הציבורי ודרך ימי עיון מקצועיים הם הדרך לשיפור מיומנויות נמוכות.
 
תרבות ארגונית שמעודדת חדשנות, יצירתיות תגרום לעובדים/ות לצאת וללמוד. על וועדי עובדים יש מחויבות לעשות הכל בכדי לגרום לעובדים/ות לשפר את המיומנות שלהם כך שהם יהיו חוד החנית בחדשנות ויצירתיות, בתפוקה ובפריון העבודה גבוה לצד מסירות בלתי מתפשרת ובכך ישנו התדמית של העובד/ת בהסכם קיבוצי בכלל ושל וועדי העובדים בפרט. 
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.