אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

הסקר שקבע איזה אווירה הכי חשובה למסיבת רווקות

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
מוטיבציה בהשראת ג'ודו
אחד מחסמי המוטיבציה החזקים ביותר הם המקומות שבו אנו מוותרים לעצמנו כי אנחנו צעירים מידי או זקנים מידי. זה רק קול פנימי החושש שלא תצליחו אז זכרו. גם אם לא הצלחתם הפעם הזאת תצליחו בפעם הבאה. הדוגמא הטובה ביותר הייתה בלרוץ המיליון. זוג שסיים ראשון במשימה אחת יכול לצאת אחרון במשימה הבאה.
חזור...
30/1
2017
הסקר שקבע איזה אווירה הכי חשובה למסיבת רווקות
חיפוש לפי קטגוריות:
מסיבת ואירועים
 
 
 
איזה אווירה במסיבת רווקות היית רוצה
 
Frequency
Percent
Valid Percent
Cumulative Percent
Valid
הוואי
5
2.5
2.5
2.5
מצחיקה אבל לא מביכה
1
.5
.5
3.0
מקווה - אפטר פארטי
2
1.0
1.0
4.0
סולידית
23
11.5
11.5
15.5
פול מון
3
1.5
1.5
17.0
פרועה
27
13.5
13.5
30.5
רגועה
2
1.0
1.0
31.5
שמחה
136
68.0
68.0
99.5
 
בסקר שנערך על 200 נשים רווקות, גרושות, נשואות, פרודות, אלמנות נשאלה השאלה איזה אווירה במסיבת רווקות היית רוצה: הוואי, מקווה, סולידית, פול מון, פרועה, רגועה, שמחה.  לפניכם התשובות והקביעה איזה אווירה נשים בישראל רוצות למסיבת רווקות.
 
מסיבת רווקות "אווירת הוואי" – לכלה שמאוד מאוד אוהבת פרחים. זה סגנון מיוחד שבו מחפשים את הכלה "לנערת הוואי" כך שהיא תרגיש בחופשה חלומית הכוללת איך לו פרחים מסביב לגופה, כתר על הראש. כדי לשדרג את האווירה מוסיפים הרבה פרחים בחדר, מוזיקת רוק קלילה, קוקטילים עם רמה אלכוהלית גבוה. יש כאלה שאפילו מעדיפות להזמין חשפן שידבר במבטא אמריקאי כבד.
 
תוצאות הסקר – מתוך 200 נשים רק 5 החליטו כי במסיבת רווקות תהיה אווירה בסגנון הוואי. הן מהוות 2.5 אחוז מהסקר.
 
מסיבת רווקות "סולידית" – ישנם נשים שהן בנפשן יותר מופנמות ויש חברות שהן מאוד מוחצנות.  כל אחת רוצה "למשוך" לכיוון אחר. החוכמה שלך בתור מפיקת האירוע היא למצוא את האיזון בין הרצון של החברה הטובה "הכלה" לבין רצון החברות.  בסופו של דבר החוויה הטובה צריכה להיות נטו של "הכלה". אם היא רוצה משהו סולידי צריך לזרום איתה. זה לא אומר שאי אפשר להזמין דראג קווין בשביל לעשות "טוויסט" לערב.
 
תוצאות הסקר-  בסקר נבדקו צמד המילים מסיבת רווקות רגועה וסולידית. אם נחבר את שתיהן נגלה כי 25 נשים המהוות 12.5 אחוז מהסקר כן רוצות מסיבת רווקות פרועה.
 
מסיבת רווקות "פול מון"- זאת מסיבה שבדרך כלל נחגגת בחופיה האקזוטיים של תאילנד. בישראל ניתן לחגוג אותה בחוף הים ורצוי בחודשי הקיץ והסתיו. המטרה היא להגיע לחוף בערב לקחת פינה, להביא מוזיקה טובה, מחצלות, בגדי ים, תאורה ולעשות מסיבת נשים מלאה בחול ואלכוהול.
 
תוצאות הסקר- רק שלוש נשים המהוות 1.5 בחרו באווירת פול מון למסיבת רווקות. ייתכן שהמסיבה מתאימה יותר למי שהיה במזרח ולנשים אולי שהן צעירות יותר בגילן.
 
מסיבת רווקות "פרועה" – הקונוטציה של מסיבת רווקות פרעה מתייחסת לכך שמביאים חשפן, דראג קווין, תקליטן החברה מזמינה ווילה עם בריכת שחיה, מזמינים סדנת אלכוהול ועושים את  הדברים הכי מטורפים.  
תוצאת הסקר – עשרים ושבע נשים אמרו שהיו בוחרות במסיבת רווקות פרועה. הן מהוות 13.5  אחוזים מכלל הנשים שענו על הסקר.
 
מסיבת רווקות במקווה (אפטר פארטי) – יש היום טרנד שבו נשים מעדיפות לעשות את מסיבת הרווקות במקווה. כך ניתן להזמין גרפולוגית, סדנת צחוק ולעשות אירוע בתוך המקווה עצמו.
 
תוצאות הסקר- שתי בנות המהוות אחוז אחד מכלל הסקר ענו שהן היו מעדיפות אווירת מקווה – אפטר פארטי. ייתכן שהדבר נעוץ שלא ענו מספיק נשים דתיות, חרדיות, מסורתיות.
 
מסיבת רווקות שמחה – מסיבת רווקות שמחה היא כזאת שבה הצחוק מתגלגל, האווירה חופשית אבל לא פרועה מידי. יש הרבה קטעים מצחיקים, האווירה חופשית, אפשר לעשות מצגת מצחיקה על הכלה, לשתף בשריטות בחוויות מצחיקות ומרגיזות שקראו לכן אם הכלה המיועדת. ניתן להזמין הופעת סטנד אפ, סקסולוגית, סדנת צחוק משעשעת. מסיבת רווקות שמחה שכל אחת מהמוזמנות מגיע עם מצב רוח טוב מתוך רצון לחגוג לחברה הטובה, לשתף. יש אוכל לא כבד מידי, אלכוהול ברמה טובה ובעיקר אווירה משוחררת ושמחה.
 
תוצאות הסקר-  הרוב המכריע של הנשים שענו בסקר אשר מהוות 137 נשים (אם ניקח אישה אחת שאמרה שהיא רוצה מסיבה רווקות מצחיקה אבל לא מביכה) שהן רוצות מסיבת רווקות שמחה. הן מהוות 68.5 אחוז מכלל תוצאות הסקר.
 
מסקנה – נשים רוצות מסיבת רווקות שמחה. אז בין אם את מפיקת אירועים או החברה הטובה כדאי מאוד שתכווני לכך שמסיבת הרווקות תהיה שמחה, משחררת, וכיפית. יחד אם זאת צריך להתכוון אל רצון של הכלה בנוגע לאווירה המתאימה.
 
טיפ למסיבת רווקות – כדי לשדרג את האווירה כדאי מאוד לבחור מוזיקה מתאימה, לקשט את המקום בהתאם, לקנות מתנות קטנות, לדאוג לתאורה שתעצים את האווירה. לקבלת רעיונות למסיבת רווקות שמחה עברי לדף הבאה
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.