אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

כך נראה כתב יד של סוכן/ת מכירות אולטימטיבי

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
חזור...
1/2
2017
כך נראה כתב יד של סוכן/ת מכירות אולטימטיבי
חיפוש לפי קטגוריות:
גרפולוג - יה !!
איך לשפר את הסיכוי להיות אנשי/ות מכירות יותר טובים דרך כתב היד. לפניך כתבי יד של סוכן/ת מכירות אשר עובדים עשר שנים ומעלה בתחום. תפקידי המכירה הם דרך פגישות פנים אל מול פנים וגם טלפוניות. קבלו הצצה נדירה אל כתב ידם עם אבחון גרפולוגי שכולל טיפים גרפולוגים ועצות מעולמם המקצועי.

 
תכירו את כתב ידו של רוניי שנמצא באותה חברת היי טק בתחום המכירות כבר עשר שנים.  הוא הודה כי הוא אוהב את תחום המכירות. כשנשאל למה ותשובתו הייתה: בגלל האינטראקציה עם הלקוחות, המשא ומתן וסיפוק מהמכירה. בכלל הצלחה במשימה גורמת לו "סיפוק רב". הוא מתלבש בצורה מכובדת והינו איש מכירות בתחום ההיי טק. המנכל תיאר אותה כסוכן מכירות שאין לו בעיה לדבר מול קהל. בין היתר מוכר מנועים לגופים שונים במשק.
 
אבחון גרפולוגי - אפשר לראות כי כתב היד קשה לקריאה. במאקרו הפסקאות מאורגנות על ידי כוכבית. במיקרו האותיות מפושטות ומקופחות וכמעט בלתי קריאות. ישנו רווח בולט בשוליים העליונים. ישנם זוויות באותיות. צבע לבן שולט.  האות "ת" רצה קדימה ויוצרת שיפוד. לחץ בינוני עד קל. מהירות הכתב גבוהה. 
 
הפירוש - יש בו שילוב של טיפוס הרפורמטור על פי אדם. זה סוכן מכירות שאוהב אתגרים אינטלקטואלים, הוא תחרותי, שאפתן, בעל יוזמה ועצמאי, ערני מאוד. חד תפיסה ובעל עקרונות, ביקורתי. קורא סיטואציות מהר, לעיתים חסר סבלנות כמו בצמד המילים "אין לי".  הוא סקרן לגבי אנשים, מתעניין בהם אבל גם זקוק למרחב מחיה משל עצמו להתרעננות. יודע לשדר רשמיות בתחילת שיחה.  

 
תכירו את כתב ידה של אילה. היא כבר 19 שנה בתחום המכירות. בשע וחצי שנים האחרונות מנהלת מחלקה שהיא העובדת היחידה והמכירות שהיא עושה הם טלפוניות על סמך פניות ללקוחות חדשים שאינה מכירה בתחום של מוצרי אבטחה. כששאלתי אותה למה היא אוהבת את תחום המכירות השיבה:
 
1.זה כיף ומאתגר
 
2.תמיד רוצה לכבוש את היעד הבאה
 
3.מי שמוכר נולד מוכר. זה מקצוע מולד ולא נרכש (או שיש לך את זה או שאין).
 
4.אני תמיד משתדלת להיות אמיתית ולשדר ללקוח ביטחון.
 
5.נותנת ללקוח להסיק מסקנות לבד עם הובלה עדינה ולא מורגשת . בקיצור חוויה.
 
אבחון גרפולוגי - כתב ידה קריא זה הדבר הראשון שבולט. במאקרו מאורגן ומסודר לפסקאות. פריסה טובה וכל הדף מנוצל. בחוכמה. ישנם רווחים בין המספרים לבין תחילת כל שורה ומספור השורות. כתב יד מאוד קריא. במיקרו האותיות רחבות, האות "ת" רצה קדימה. מרווחים שווים בין המילים. מרווח צר בשוליים העליונים.    
 
הפירוש – סוכנת מכירות מסודרת בחשיבתה. פועלת מתוך אינטואיציה רגשית. רוצה לתת ולהעניק. חשוב לה אינטראקציה ברמה החברית והחברתית. (ישנו גם ציור עץ  שלה ועליו הרבה פירות) מה שנותן תוקף "שתמיד רוצה לכבוש את היעד הבאה". בעלת ביטחון עצמי חיובי, צריכה חיזוקים חיובים מעט לעט. יודעת לתת מעצמה, תיצור קשרי חברות ואכן היא אמיתית והרגש מוביל אותה. משדרת חום וחינניות בתחילת שיחה. 
 
אבחון גרפולוגי משותף - בשני כתבי היד יש דבר אחד שמאוד בולט. יכולת ארגונית במאקרו והאות "ת" שרצה קדימה. בהמשך יבחנו עוד כתבי יד של סוכני מכירות וייבדק האם יש מכנה משותף כולל עצות מקצועיות למכירה
 
יובל בן בסט גרפולוג ומנחה קבוצות בכיר.
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.