אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

רעיון למשחקים למסיבת רווקות

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
מוטיבציה בהשראת ג'ודו
אחד מחסמי המוטיבציה החזקים ביותר הם המקומות שבו אנו מוותרים לעצמנו כי אנחנו צעירים מידי או זקנים מידי. זה רק קול פנימי החושש שלא תצליחו אז זכרו. גם אם לא הצלחתם הפעם הזאת תצליחו בפעם הבאה. הדוגמא הטובה ביותר הייתה בלרוץ המיליון. זוג שסיים ראשון במשימה אחת יכול לצאת אחרון במשימה הבאה.
חזור...
12/2
2017
רעיון למשחקים למסיבת רווקות
חיפוש לפי קטגוריות:
מסיבת ואירועים
שילוב משחקים למסיבת רווקות הוא רעיון מעולה. כי אחת מהדרכים הנפוצות להפוך את מסיבת הרווקות לאירוע משעשע, מצחיק, חוויתי ומכיל הוא לבחור משחקי חברה מקפיצים, מחברים ומשעשעים בכדי להפוך את האווירה למיוחדת יותר לצד הכרות משמעותית בין החברות הטובות. (במידה והן לא מכירות).
 
ישנם מחקרים המראים שככול שההנאה גדולה יותר היצירתיות והמוטיבציה עולים יותר כך שמשחקי חברה יכולים לגרום להנאה רבה יותר ובתנאי שלא יגיעו למצד שהמוטיבציה תהיה OVER בזכות המשחקים במיוחד  שמדובר במסיבת שהמטרה היא לשמח את הכלה לפני החתונה.
 
בסקר בו ענו 200 נשים בעלי סטטוס שונה נשאלה השאלה "האם משחקים למסיבת רווקות תורמים לאווירה".  שכן אווירה משפיעה על מסיבת הרווקות. ניתן לשדרג את האווירה הכללית דרך בחירת סגנון העיצוב, המקום, הכיבוד, השתייה והמתנות. אבל לא תמיד הכסף הוא זה שיוצר אווירה ודווקא בחירת משחקים נכונה בפועל תגרום להכנסת תוכן איכותי ושמחה מוכחת למסיבה.
 
תוצאות הסקר מראות כי רק 22 נשים המהוות 11% החליטו כי משחקים למסיבת רווקות אינם תורמים לחוויה. לאומתן 121 נשים המוות 60.5% החליטו כי משחקים כן תורמות  לאווירה. 57 נשים המהוות 28.5% חשבו כי משחקים "תורמים מאוד" לאווירה.
 
                                                     לפניך תוצאת הסקר בטבלה לאחר איבוד הנתונים.
האם משחקים למסיבת רווקות תורמים לאווירה
 
Frequency
Percent
Valid Percent
Cumulative Percent
Valid
לא תורמים
22
11.0
11.0
11.0
תורמים
121
60.5
60.5
71.5
תורמים מאוד
57
28.5
28.5
100.0
Total
200
100.0
100.0
 
 
 
סיכום תוצאות הסקר. הבנות קבוע בצורה חד משמעית כי משחקים למסיבת רווקות תורמים עד תורמים מאוד לאווירה במסיבה. בשקלול שני הפרמטרים "תורמים" ו"תורמים מאוד" אנו מגיעים ל-178 נשים המהוות 89% מכלל הנשים שענו על המדגם. 
 
עצם הקונצנזוס על חשיבות משחקי חברה ותרומתם לאווירה במסיבת רווקות מעיד עד כמה חשוב לבחור ולצרף משחקים נכונים ומתאימים שמעבר לכך שיתרמו לחיזוק ההכרות בין החברו יש להן משמעות מיוחדת בהוצאה לפעול של מסיבת רווקות שמחה. בעצם הנשים אינן רואות במשחקים דבר ילדותי אחרת תוצאות הסקר היו שונות. 
 
בחירת משחקי חברה נכונים היא זאת שתעשה את ההבדל.  בין משחקי אלכוהול לבין טריוויה על הכלה ובן זוגה ישנם רעיונות לעשרות משחקים למסיבה וכל מה שצריך זה לבחור נכון. מוזמנת לעבור לדף המתמקד בעשרות משחקים ובקבלת רעיון למשחקי חברה למסיבת רווקות.
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.