אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

היכן היית רוצה לחגוג את מסיבת הרווקות ?

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
מוטיבציה בהשראת ג'ודו
אחד מחסמי המוטיבציה החזקים ביותר הם המקומות שבו אנו מוותרים לעצמנו כי אנחנו צעירים מידי או זקנים מידי. זה רק קול פנימי החושש שלא תצליחו אז זכרו. גם אם לא הצלחתם הפעם הזאת תצליחו בפעם הבאה. הדוגמא הטובה ביותר הייתה בלרוץ המיליון. זוג שסיים ראשון במשימה אחת יכול לצאת אחרון במשימה הבאה.
חזור...
13/2
2017
היכן היית רוצה לחגוג את מסיבת הרווקות ?
חיפוש לפי קטגוריות:
מסיבת ואירועים
 
בסקר שנערך על 200 נשים הן נשאלו היכן הן היו רוצות לחגוג מסיבת רווקות. שתי התשובות שעליהן היו צריכות לענות הן מסיבה בבית או מסיבה בחוץ. התוצאה הייתה מפתיעה שכן ההשערה הייתה שיהיה איזון בין הרצון לחגוג בבית לבין הרצון לחגוג. באחוזים ההשערה הייתה שיהיה חמישים אחוז לכן ולכן לבית ומחוץ לבית.
 
לבחירת מקום למסיבת רווקות יש השפעה גדולה על הפעילות עצמה. נהוג להפריד בין פעילות בבית לפעילות בחוץ. העונה הטובה ביותר לארגן  מסיבת  בחוץ היא בקיץ. ניתן לאתר חורשה, חוף ים, פארק שבו ניתן לקיים את המסיבה.
 
כשמדברים על משמעות אירוע בחוץ הכוונה היא גם מחוץ לבית החל מהשכרת ווילה פרטית למסיבת רווקות, דרך לופט ועד חגיגה בספא או בבית מלון. מצד שני יש משהו הרבה יותר אינטימי כאשר חוגגים בסלון הבית כאשר יש עשר חברות טובות שרק רוצות לשמח את הכלה שבדרך. ישנו ייתרון נוסף לעריכת האירוע בבית והוא כלכלי. אין צורך בשכירת מקום.
 
על הסקר. הסקר הקיף 200 נשים ממגזרים שונים ומסטטוס שונה. החל מרווקות, גרושות, מאורסות ונשואות. המטרה הייתה לבדוק מה היא מסיבת רווקות אופטימאלית. לאחר מכן הנתונים זוקקו רק לגבי נשים רווקות או מאורסות ויוצגו בהמשך. התוצאות שיוצגו פה מדברים על כלל 200 הנשים.
 
תוצאות הסקר - מתוך 200 נשים ארבעים ושבע נשים המהוות 23.5 % שהן קרוב לרבע העדיפו לערוך את האירוע הרווקות בבית בעוד ש-153 נשים המהוות 76.5 % העדיפו לעשות את המסיבה מחוץ לבית.
 
ניתוח ממצעים  - על פי מה שנראה רוב הנשים רוצות לעשות מסיבות רווקות מחוץ לבית (76.5%). התוצאה מפתיעה בעיקר בכמות של הנשים שהצביעו. ישנו רוב מוצק והדבר מרמז על רצון לחגוג בצורה מקורית ומוחצנת כך שארבע קירות בבית של החברה פחות יפריעו.
 
אל לנו להתעלם מכך שכמעט רבע מהנשים כן מעדיפות חגיגה בבית והדבר אולי מרמז על הרצון לחגוג בצורה יותר אינטימית ואישית.  בשלב הבאה נבדקה השאלה איזה מקום מדויק מועדף בקרב המין הנשי לחגוג את מסיבת הרווקות. לחצו כאן למאמר המלא בנוגע מה היא מסיבת רווקות אולטימטיבית
 
ממצאי הסקר בטבלה - איפה היית רוצה לחגוג את מסיבת הרווקות
 
 
Frequency
Percent
Valid Percent
Cumulative Percent
Valid
בבית
47
23.5
23.5
23.5
בחוץ
153
76.5
76.5
100.0
Total
200
100.0
100.0
 
 
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.