אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

באיזה מקום יוקרתי נשים רווקות בוחרות לחגוג מסיבת רווקות

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
חזור...
22/2
2017
הסקר שמצא באיזה מקום יוקרתי נשים רווקות בוחרות לחגוג מסיבת רווקות
חיפוש לפי קטגוריות:
סקרים
אחת מהדרכים לגרום למסיבת רווקות להפוך למיוחדת היא בחירת מקום יוקרתי לחגוג את חגיגת סיום הרווקות. בסקר שנערך על 200 נשים מתוכן 108 נשים רווקות נשאלה השאלה "באיזה מקום יוקרתי היית רוצה לחגוג אם הייתה לך אפשרות".
 
ממצאי הסקר – המקומות שהנשים היו צריכות לבחור כמקום יוקרתי למסיבת רווקות הן: ווילה, חו"ל, לופט, ספא, צימר. המקומות נבחרו על סמך נפח החיפושים שגוגל הציע בשנת 2016-2015.
 
במקום הראשון נמצא כי נשים רווקות רוצות לחגוג בווילה. קרוב לארבעים אחוז מהנשים 39.8 אחוז המהוות 4. נשים בחרו בווילה למסיבת רווקות כמקום היוקרתי ביותר.
 
במקום השני בחרו נשים רווקות בצימר. קרוב לשליש מהן 31.5 אחוזים המהוות 34 נשים בחרו לחגוג בתוך צימר למסיבת רווקות.
 
במקום השלישי בחרו נשים רווקות לחגוג את המסיבה בספא. קרוב לעשרים אחוז מהן, ליתר דיוק 22.2% בחרו לחגוג בתוך ספא מסיבת רווקות.
 
במקום הרביעי בחרו נשים רווקות לחגוג את המסיבה בלופט. קרוב 5.5 אחוז המהוות 6 נשים בחרות לחגוג את מסיבת הרווקות בלופט.
 
במקום החמישי בחרו נשים רווקות לחגוג את מהסיבה בחו"ל. מדובר על אישה אחת המהווה אחוז אחד בלבד.
 
 
באיזה מקום יוקרתי היית רוצה לחגוג אם הייתה לך אפשרות
 
Frequency
Percent
Valid Percent
Cumulative Percent
Valid
וילה
43
39.8
39.8
39.8
חו"ל
1
.9
.9
40.7
לופט
1
.9
.9
41.7
לופט - חדר פרטי
5
4.6
4.6
46.3
ספא
24
22.2
22.2
68.5
צימר
34
31.5
31.5
100.0
Total
108
100.0
100.0
 
 
 
ניתוח ממצעי הסקר
 
על פי הסקר נמצא כי ווילה למסיבת רווקות ממותגת בתפיסה כאחת המקומות היוקרתיים ביותר כדי לערוך את המסיבה. היתרון של ווילה הוא בכך שניתן לישון בה לאחר לילה עמוס בחוויות. כמו כן אטרקציה של בריכה בווילה בחורף או בקיץ יכולה להיות חלק מתוך פעילות למסיבת בנות. כנראה שגם הסכומים הגבוהים שלוקחים תורמים ליוקרה בתפיסה של שכירת ווילה למסיבת רווקות. ישנם ווילות מאוד מאובזרות למסיבת רווקות.
 
במקום השני נתפס כמקום יוקרתי צימר שדומה במהותו לווילה רק שאין בו את היוקרה שיש לווילה כמו  בריכה פרטית.  מצד שני לצימר כן יש ז'קוזי והוא יכול לשמש כאירוע אינטימי בין הבנות. עלות צימר נמוכה מעלות של ווילה ואולי זה מסביר את ההבדל בין המקום הראשון למקום השני.
 
במקום השלישי נתפס כמקום יוקרתי ספא. ספא למסיבת רווקות הוא מקום שניתן לקבל  בו טיפול קבוצתי עם הפעלה לאחר מכן (בחלק מהמקומות). כיום מתחיל טרנד של טיפולי ספא למסיבת מקווה במקווה. לרווקה שאוהבת יותר שקט ואינטימי ספא הוא מקום אידאלי. במידה והספא לא יכול להיות מונגש לטובת הפעלה אז צריך להמשיך למקום חלופי. אולי זאת הסיבה שהוא מדורג במקום השלישי.
 
במקום הרביעי נתפס כמקום יוקרתי לופט למסיבת רווקות. זה ממצא מפתיעה שרק 6 נשים כי לופט למסיבות ואירועים עם כל האבזור בתוכו דומה לצימר ואפילו יותר רק בלי אפשרות לישון.
 
במקום חמישי נתפס כמקום יוקרתי חו"ל  אבל רק אישה אחת שהצביע עליו מתוך 108 נשים. כנראה שנסיעה לחו"ל פחות קורצת או נתפסת בתור אטרקציה יוקרתית למסיבת רווקות לפחות במדגם הזה. חשוב לציין את העלות הגבוה. לא כל אחת היא בר רפאלי שיכולה לערוך מסיבת רווקות בחו"ל.  וגם ציונות מסתבר שיש לנו ארץ ברוכת אטרקציות יוקרתיות למסיבות רווקות.
 
לסיכום – בחורות רווקות בחרו בווילה במקום הראשון כיוקרתי ביותר, לאחריו צימר, ספא, לופט במקום האחרון חו"ל.
 
לקבלת מאמר המקיף ביותר בישראל על מסיבת רווקות הקישו כאן 
 
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.