אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

הסקר שבדק – האם משחקים למסיבות רווקות תורמים לאווירה

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
חזור...
4/4
2017
הסקר שבדק – האם משחקים למסיבות רווקות תורמים לאווירה
חיפוש לפי קטגוריות:
סקרים
בסקר שנערך על 200 נשים הן נשאלו האם משחקים למסיבת רווקת תורמים לאווירה ? מסתבר כי  שילוב משחקים בזמן האירוע הפכו בשנים האחרונות למצרך מאוד מבוקש. התשובות לא הפתיעו. ביננו מי לא אוהב/ת לשחק. עוד בתור ילדים המשחק יש תפקיד חשוב מאוד בלמידה, בהתמודדות עם חוסר הצלחה ועוד. משחקים באירועי חברה הפכו גם לסוג של טרנד. מימי הולדת, דרך ימי גיבוש ועוד..
 
גם במסיבות נשים משחקים בהחלט נוכחים. בחירה מוצלחת של משחקים יכולה להשפיע על החוויה של האירוע ועל הוויה. ישנם עשרות סוגים שונים של משחקים והחוכמה לבחור את אלה שמתאימות הן לכלה והן לחברות שלה. המשחקים יכולים להיות בנושא מסוים כמו מיניות, הכרות בין המשתתפות, משחקי אימפרוביזציה ואלתור, משחקים בין קבוצות, משחקי הכרות בין הכלה לחתן ועד שאלון טריוויה שהוא משחק לכל דבר.
 
בסקר נשאלה השאלה האם המשחקים תורמים לאווירה או לא תורמים לאווירה כי כשיש אווירה טובה ונכונה המסיבה תהיה יותר מוצלחת. לא נשאלה שאלה ישירה האם היית בוחרת משחקים למסיבת רווקות כי לא כל אחת יודעת להפעיל או להנחות מסיבות לכן הדרך הנכונה הייתה לשאול שאלה שהיא עקיפה.
 
הצגת הממצעים
ענו על הסקר 200 נשים שהן רווקות, גרושות, מאורסות. הן היו צריכות לענות על שלוש שאלות האם המשחקים לא תורמים, תורמים, תורמים מאוד לאווירה במסיבה.  ואלה הממצאים שהתקבלוף
 
מתוך 200 נשים רק 22 נשים חשבו שמשחקים לא תורמים במסיבת רווקות. מדובר על 11% בסך הכל.
 
מתוך 200 נשים ענו 121 נשים שמשחקים תורמים למסיבת נשים. והן מהוות 60.5% מהסקר.
 
מתוך 200 נשים ענו 57 נשים כי משחקים תורמים מאוד למסיבת רווקות שהוו 28.5%.
 
האם משחקים למסיבת רווקות תורמים לאווירה
 
Frequency
Percent
Valid Percent
Cumulative Percent
Valid
לא תורמים
22
11.0
11.0
11.0
תורמים
121
60.5
60.5
71.5
תורמים מאוד
57
28.5
28.5
100.0
Total
200
100.0
100.0
 
 
 
ניתוח הסקר – זה אולי לא מפליא שרק 22 נשים חשבו שמשחקים לא תורמים לאווירה. מסתבר כי הרוב המחוץ כ 178 נשים חשובות שמשחקים תורמים עד תורמים מאוד לאווירה במסיבת רווקות. לכן אם את אחראית על המסיבה לפני שהזמנת אומן או אומנית מומלץ מאוד לארגן מספר משחקים משעשים. מוזמנת להיכנס ולהתרשם מעשרות משחקים למסיבת רווקת כמו כן רואינו נשות ואנשי מקצוע בתחום שנותנים עצות למשחקים.
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.