אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

הפקת אירוע פרידה – בין מנכ"ל אל על לקק"ל

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
מוטיבציה בהשראת ג'ודו
אחד מחסמי המוטיבציה החזקים ביותר הם המקומות שבו אנו מוותרים לעצמנו כי אנחנו צעירים מידי או זקנים מידי. זה רק קול פנימי החושש שלא תצליחו אז זכרו. גם אם לא הצלחתם הפעם הזאת תצליחו בפעם הבאה. הדוגמא הטובה ביותר הייתה בלרוץ המיליון. זוג שסיים ראשון במשימה אחת יכול לצאת אחרון במשימה הבאה.
חזור...
8/11
2017
הפקת אירוע פרידה – בין מנכ"ל אל על לקק"ל
חיפוש לפי קטגוריות:
אירוע למנכ"ל
יצחק כהן סגן שר האוצר הציע לערוך אירוע פרידה לקק"ל. מנכ"ל אל על דוד מימון החליט לפרוש לאחר כ- 12 שנות עבודה. הפקת אירוע פרידה למנכ"ל שונה במהותו מארגון אירוע פרישה לגוף ציבורי על שלל עובדיו.
 
כאשר סגן שר יצחק כהן הציע בשידור בגלי צה"ל לערוך אירוע פרידה לקק"ל זה היה מוזר כי איך ניתן אירוע פרידה לגוף ציבורי ולא למנהל או עובד או עובדת. הרי כשערוץ 11 נסגר מישהו חשב לעשות אירוע פרישה לגוף הציבורי? אבל כאשר מדובר על מנכ"ל אל על דוד מימון שפורש וכאן בהחלט כדאי לערוך וצריך לארגן אירוע פרידה ואפילו מספר אירועים לדוגמא אירוע עם המשפחה והחברים הקרובים, אירוע לכלל העובדים/ות או הרמת כוסית לכל מחלקה בנפרד.
 
שבעה כללים להפקת אירוע פרידה
 
1.קביעת תאריך – המשולש שבין המוזמנים/ות ובעל השמחה, המקום והאומן. הדבר החשוב ביותר הוא קביעת זמן שיתאים למקום ולאורחים/ות אם לא מדובר באומן ידוע זה הדבר שאפשר לוותר לטובת השאר.
 
2.הקמת קבוצת ווטס אפ – שתעזור למקד לטובת הודעות קצרות לקראת האירוע.
 
3.תקציב – יש להחליט מה התקציב הדרוש והאם אתם רוצים לקחת כסף מהמוזמנים/ות.
 
4.בחירת מקום – בחירת מקום תעשה על פי גודל המוזמנים/ות. זה יכול החל מבית פרטי דרך מסעדה עם חדר vip ועד אולם אירועים.
 
5.בחירת כיבוד- יש ייתרון בבופה כאשר מזמינים אנשים שלא מכירים אחד את השני. וזאת דרך לערבב ביניהם. ניתן להזמין חברת קייטריניג או שכל אורח יביא דבר מה אם מדובר במשהו יותר אינטימי בבית.
 
6.הפקת סרט / מצגת  – כל מה שצריך שהעובדים/ות חברים קרובים ישלחו סרטונים בווטס אפ כדי לערוך אותם. אופציה שניה היא להזמין חברת הפקה שתעשה קליפ מקצועי.
 
7.נאומים – אם אתם הולכים על קונספט של "חיים שכאלה" אין בעיה להזמין 7-8 קולגות אבל רצוי לא יותר משלושה נאומים וכל אחד לא יותר מחמש דקות. סך הכל 15 דקות
 
8.אומן אורח – ישנה חשיבות בידורית לעריכת פעילות אומנותית בין אם מדובר על הרצאה לאירוע פרידה, סדנה או הופעה. חשוב לתת רקע לאומן / למפעיל/ה וכן לבחור את התוכן המתאים ביותר לכלל האנשים ושידע להכיל את האירוע.
 
9.- קביעת לוח זמנים – בדיוק כמו אירוע צרו הזמנה אפילו בשבילך שיכלול שעת הגעה, נאומים וברכות, מצגת, כיבוד, סיום משוער. זה יעזור לך למקד ולהיות הרבה יותר אפקטיבי/ת.
 
10- חשוב להתייעץ עם עוד קולגות שכבר הפיקו אירוע פרידה כדי לקבל גם מהם טיפ. בהצלחה !
 
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.