אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

סדנאות לעובדים –הפקת אירועים בלי לשנות את החוקים

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
חזור...
1/8
2016
סדנאות לעובדים – כך השיטה עובדת
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנאות לעובדים
כמו שבים התיכון המים מאוד סוערים ביולי אוגוסט לאומת המים בים השחור באותה תקופה כך בחירת סדנאות לעובדים צריכה להיעשות בהתאם לסגנון העובדים/ות והמטרה של האירוע. מאמר זה שופך אור על נושא חשוב זה.
 
מנהלים חדשים שצריכים לארגן סדנה לצוות העובדים יתקלו בפחות סלחנות וסבלנות מצד עמיתיהם לעבודה אם ייטעו בבחירת הקונספט המתאים לאירוע. על המנהל/ת להכיר את הצוות, לטפח מערכת יחסים שנסמכת גם על מרות. התמיכה החברתית שהייתה יכולה בקלות להתפתח לעוינות בעקבות סמכויות חדשות ונקיטת צעדי מרות מצד המנהל/ת החדש/ה.
 
אחת מהדרכים להתגבר על מצב שבו התכנים לא יתאימו הוא עריכת שאלון והכנסתו לגוגל דרייב. תוך מספר שניות ניתן להפיץ את הקישור בקרב העובדים/ות ולקבל "באון ליין" תשובות. מתאים במיוחד כאשר צריך לקבל החלטה בצורה מהירה.
 
מנהל/ת חדשים צריכים לערוך שיחות הכרות ותאום ציפיות. זאת הזדמנות נהדרת להתחקות אחר פעילות חברה שנערכה בעבר ויותר מזה להדגיש את החזון והיעדים החברתיים שאתם רוצים לקדם בתוך הארגון ואף להעצים ולהסמיך אנשים לטובות קידום פרויקטים חברתיים לרבות פעילות גיבוש לעובדים.  לעיתים מנהלים/ות מעדיפים לעשות הכל בעצמם לערוך הפקת אירוע מ א-ת/
 
לפניך 5 עצות לארגון אירוע ובחירת סדנאות לעובדים
 
1.קביעת מועד- צריכה לעשות מול המחלקה ומול מנחה הקבוצה.
 
2.קביעת מטרה לאירוע – יש הבדל משמעותי בין יום גיבוש שלום מהבוקר עד הערב לבין ערב גיבוש או כנס.  חשוב מאוד להתמקד בשאלה מה צוות עובדים צריך מבחינתך ומה הצוות רוצה. שילוב בין השניים יביא את התוצאה האפקטיבית ביותר.
 
3.קביעת מקום לסדנה – המיקום תמיד נקבע לפי כמות העובדים. הייתרון במקום סגור הוא שאין תלות במזג אוויר. בין אולם אירועים לבחירה, מסעדה, חצר או מקום פתוח יש הבדל. מקום קטן מייצר אינטימיות. מקום גדול מאפשר לשחק עם החלל יותר. אם יש מקום גדול מידי ניתן לבקש מחיצת הפרדה שתקטין בחצי. 
 
 
4.קביעת פעילות חברתית – כאשר מדובר על כנס, ימי כיף, ערב חברה  חשוב לקחת הרצאה, סדנה או הופעה בהתאם למטרה הסופית שנקבעה. הרצאה מפעילה את המוח ואת החשיבה, סדנאות לעובדים יפעילו יותר את המקום הרגשי. סדנאות מטרתם להעביר את הצוות ממקום א' למקום ב'. ייתכן שתצטרכו מספר מפגשים. וזאת תלוי בשינוי שאתם רוצים שהצוות יעבור. אם מדובר על ערב גיבוש חברה ייתכן שסדנת צחוק, סדנת שפת גוף, סדנת גרפולוגיה ייתנו מענה לערב חוויתי עם ערך מוסף. כזה שלא עושה שינוי אבל גורם להרבה צחוק, שחרור וחיבור. 
 
 
5.קביעת כיבוד – בחירת הכיבוד צריכה להעשות בהתאם לסוג הסדנה. אם הזמנתם סדנת סנפליניג מן הסתם כדאי שהקייטרינג יוזמן אחרי הפעילות. סדנאות שף הפכו מאוד פופלוריות והן משלבות עבודת צוות לצד אכילה. 
 
יש משמעות למין השולט בצוות. בהרבה מאוד אירועים נשים מעדיפות אוכל חלבי מסושי ועד ניוקי ופסטות. גברים ברוב המקרים יעדיפו על האש. סדנה לצוות יכולה להתחיל בכיבוד קל מסלט ופירות חתוכים, ועד קרוסונים מפנקים. . 
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
fsdfsdsf
2/1/2015
fsdfsd
כדגכדג
2/1/2015
כגדכדג
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.