אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

סדנה ליום הולדת – רעיון לפעילות אקטיביסטית

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
מוטיבציה בהשראת ג'ודו
אחד מחסמי המוטיבציה החזקים ביותר הם המקומות שבו אנו מוותרים לעצמנו כי אנחנו צעירים מידי או זקנים מידי. זה רק קול פנימי החושש שלא תצליחו אז זכרו. גם אם לא הצלחתם הפעם הזאת תצליחו בפעם הבאה. הדוגמא הטובה ביותר הייתה בלרוץ המיליון. זוג שסיים ראשון במשימה אחת יכול לצאת אחרון במשימה הבאה.
חזור...
2/1
2019
סדנה ליום הולדת – רעיון לפעילות אקטיביסטית
חיפוש לפי קטגוריות:
מסיבת ואירועים
לפניך מתחם רעיונות לסדנה ליום הולדת בהתאם לסגנון חתן או כלת השמחה, החברות/ים המשפחה. עצות שבהם פעילות תענה על הצורך ולא על היצר שתשמח, תחבר ותעצים.
כדי למצוא פעילות נכונה לאירוע יש לברר כמה נקודות עיקריות:
 
1.איזה פעילות חתן או כלת השמחה אוהבים והיו יכולים לעזור ולהצחיק אותם.
 
2.מה הסגנון של המשתתפים/ות ולאיזה פעילות הם היו יכולים/ות להתחבר.
 
3.בחירת תוכן שיכול לדבר אל כמה שיותר מהמשתתפים/ות.
 
4.בחירת מפעיל או מפעילה שהצלחתם להתחבר לאנרגיה ולפעילות
 
5.סגירת תשלום בהתאם לתקציב.
 
מה חתן/ כלת השמחה היו רוצים
אחד מהדברים החשובים זה לבחור סדנה לא שאת/ה רוצים אלה בהתאם למה שיעניין, יעצים, יצחיק את בעל/ת המסיבה ולכן רצוי שתהיו עם מודעות עצמית גבוה ואם אין לכם רצוי להתייעץ עם עוד מישהו / מישהי מהחברות הטובות. חשוב לברר ויותר מזה מי שלא אוהב/ת הפתעות פשוט תגידו מראש איזה סדנה אתם מתכוונים להביא. גם כל מקרה לגופו. תשמרו גם מקום לקחת סיכון שמבחינה זה חמישים / חמישים.
 
לבחור סדנה בהתאם למשתתפים/ות
חשוב מאוד לדעת האם בין המוזמנים/ות יש רגישות כל שהיא. זה יכול להיות נציגות ממגזר זה או אחר. אם יש אפשרות לבחור משהו שיתאים לרוב המשתתפים/ות הדבר מעלה את הסיכוי שהסדנה בהתאם תצליח. שווה לקחת נציגות מגדרית / מגזרית, משפחתית ולשתף אם יש את מי לשתף.
 
בחירת תוכן שיכול לדבר אל כמה שיותר משתתפים/ות
התוכן יכול להיות מרתק כמו הרצאה ליום הולדת, הפעילות יכולה להיות אקטיבית כמו סדנת צחוק, תחרותית כמו סדנת ODT בטבע, מקפיצה כמו סדנת ריקודי בטן או זומבה, מרגיעה כמו סדנת מדיטציה על חוף ים, מרתקת כמו סדנת גרפולוגיה, משלהבת חושים כמו סדנת שף ועוד.. מה שחשוב שהתוכן יהיה איכותי ויקלע קרוב כמה שאפשר לחתן/כלת השמחה והאורחים/ות.
 
בחירת מפעיל או מפעילה ליום הולדת
לאחר שמצאתם את התוכן הנכון בדקתם במנועי החיפוש ויש לך מספר ניידים עשו סקר שוק. מה העלות בהתאם לגודל הקבוצה ומיקום האירוע, איך נשמע לכם המפעיל/ה, ספרו להם מה הציפיות שלכם, מה הייתם רוצים/ות שיקרה, בקשו לראות מכתבי המלצה, לדבר עם ממליצים/ות והכי חשוב תרגישו את האנרגיה והאג'נדה של המפעילים/ות.
 
סגירת תשלום בהתאם לתקציב
העלות נגזרת מהמיקום שבו תתקיים מסיבת יום ההולדת, כמות המשתתפים/ות והתוכן שנבחר. לאחר שקיבלתם את המחיר הראשוני ניתן לבקש הנחה למרות שלא כל אחד/ת בנויים לזה. סדנה ליום הולדת מורידה את הצורך שאתם תצטרכו לעשות את ההפעלה וזה סיכון שאפשר לקחת ואם אתם שומרים על הכללים קרי להתחשב בחתן או כלת המסיבה לצד המשתתפים/ות אין סיבה שלא תצליחו למצוא משהו שיתאים. סמכו על עצמכם ותצליחו!
 
 
 
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.