אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

מוטיבציה בהשראת ג'ודו

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
חזור...
10/8
2016
מוטיבציה בהשראת ג'ודו
חיפוש לפי קטגוריות:
סדנאות מוטיבציה
מדינה במניה דיפרסיה ! הפסד ואנחנו בתהום גיא צלמוות, ניצחון במקום שלישי וקבלת מדלית ארד ומדינה שלמה נכנסת לאופוריה והפכה למעצמת ג'ודו עולמית.  כך גם בחיים האישיים שלנו. יש כאלה שברגע שהם לא הצליחו בפרויקט בעבודה, בזוגיות  הם מתקשים להשלים וקופאים על שמריהם לתקופה ארוכה או קצרה. ויש כאלה שגם אם פרויקט לא הצליח,  התגרשו..  הם ממשיכים ליעד הבאה יהיה אשר יהיה.. מי שידע להפיק את המסקנות ולהגדיר יעד הבאה יהיה יותר מאושר ויגיע להצלחות גדולות יותר.
 
מוטיבציה פנימית
מוטיבציה פנימית וחיצונית היא הנוגדן הטוב ביותר מפני כישלון ומקדמת להצלחה הבאה שלכם.  מנהלים/ות צריכים ללמוד על כל עובד/ת מה מניע שלו / שלה לפעולה ומה מכניס אותו למוטיבציה אבל אתם גם צריכים לשאול את עצמכם מה המקורות המוטיבציה שלך שמניע אתכם לפעולה במיוחד אחרי כישלון או הצלחה מסחררת.
 
 
ירדן ג'רבי - דוגמא למוטיבציה פנימית  
 
ירדן ג'רבי אמרה "הגשמתי את החלום שלי. אומרים שלישראלים אין את האופי, אבל יש לנו את האופי"..."השקעתי את כל החיים שלי, זה השתלם. כל מי שאומר שישראלים לא יכולים להצליח - זו טעות. זה קורה, זה קורה!"
 

בטח/י בעצמך !
כשירדן ג'רבי הייתה בת שלוש וראתה את אולימפיאדת ברצלונה היא שאלה איך אפשר לקנות כרטיס ולהיות שם. ירדן התחילה להתאמן בגיל 6. היא אימצה אורך חיים שנתן לה סיכוי גדול יותר להצליח.

גם כישלון יכול להפוך לסיפור ההצלחה
אני אוהב אומניות לחימה. ברמה הלאומית יש משהו טוב בזה שדווקא זכינו במדליה בג'ודו, אבל איפה הפרופורציות? לעיתים גם מה שנחשב לכישלון הופך להצלחה. לדוגמא: במלחמת יום הכיפורים הופתענו אבל מאז אף מדינה לא הכריזה עלינו מלחמה. כמה ביקורת הייתה על מלחמת לבנון השנייה והנה עשור אחרי ונסראללה עדין לא מרים את הראש מהבונקר. זכרו כישלון הוא גם עניין של דימוי שהחברה יוצרת והאם משווק  בדיוק כמו הצלחה. אין אדם מושלם.
 
 
נא להכיר מוטיבציה חיצונית
ירדן ג'רבי תזכה בעקבות זכייתה במדליית ארד בכ250.000 ₪. האם זה מה שהניע אותו. לא !! מספר מחקרים שנעשו מצאו שהכסף הוא לאוו דווקא המניעה למוטיבציה. האם ירדן התאמנה מגיל שש כדי לקבל בגיל 27 פרס של מאתיים חמישים אלף ₪. ישנם חברות שנותנים בונוסים ופרסים כדי לעורר מוטיבציה. לזמן מוגבל זה טוב לאורך זמן זה הופך לשגרה ובמקרים מסוימים אפילו מקטין את המוטיבציה. כי הרי לחלוקת הפרס נכנסים גם "שיקולים פוליטיים".
 
 
החלום בשירות המוטיבציה

אל תפסיקו לחלום. האמינו בעצמכם. תשקיעו ותראו תוצאות גם אם זה ייקח 21 שנה כי זה קורה בסוף.  
אלברט אינשטיין הוא דוגמא מצוינת שאדם שלו הפסיק לחלום וזה היה המקור שלו, "הדרייב שלו"| לחקור ולגלות. מרטין לוטר קינג התחיל את הנאום המפורסם שלו במילים I HAVE ADREAM
מי שלומד/ת מכישלונות מעלה את הסיכוי לנצח ולהצליח בהזדמנות הבאה .. אל תוותרו על החלומות שלהם.
 
זקן מידי או צעיר מידי
אחד מחסמי המוטיבציה החזקים ביותר הם המקומות שבו אנו מוותרים לעצמנו כי אנחנו צעירים מידי או זקנים מידי. זה רק קול פנימי החושש שלא תצליחו אז זכרו. גם אם לא הצלחתם הפעם הזאת תצליחו בפעם הבאה. הדוגמא הטובה ביותר הייתה בלרוץ המיליון. זוג שסיים ראשון במשימה אחת יכול לצאת אחרון במשימה הבאה.
 
 
באחת המשימות של לרוץ למיליון  קיבלו הזוגות מבוך כשאחד מלמעלה צריך לנווט והשני צריך להגיע למטרה כמה שיותר מהר או לתפוס את זה שמולו. הזוג הראשון שהגיע מוקדם התחיל לתכנן מראש ואפילו עשה ניסוי מקדים. ואכן הוא הצליח. זוג בנות שהיו בנחיתות פיזית אחרי מספר כישלונות הצליחו לנצח זוג גברים שהגיע אחרונים. בזכות מיומנות.
 
 
רחפן = מוטיבציה = גי פי אס
 
החלום שלכם הוא כמו רחפן שרואה את הדברים מלמעלה. המוטיבציה להשיג את החלום היא דלק  שתניע אתכם לפעולה והתכנון והעקביות הוא הגי פי אס שיביא אתכם אל היעד והמטרות שלכם בחיים.
 
אם כבר מדברים על גי פי אס אי אפשר שלו שלא להזכיר את האקזיט כשגוגל רכשה את waze הישראלית בכמילארד ושלוש מאוד אלף דולר. כשאתה עושה משהו למען האנושית התגמול היא גם כספי אבל יותר חשוב מכך הוא יכול לשנות את האנושות. איפה את / אתה רוצים להיות ?  וירדן ג'רבי - יצאת גדולה !!!
 
להזמנת סדנת מוטיבציה או הרצאה על הנעת עובדים/ות לחצו כאן 
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
dsfsdfsd
8/31/2014
dfgdfg
andrey-developer
9/10/2014
tring to comment trough mobile vertion.
developer
9/10/2014
another mobile comment
test
9/11/2014
test
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.