אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

רעיון לסדנה או הרצאה או הופעה לנופש לעובדים בחברה

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
מוטיבציה בהשראת ג'ודו
אחד מחסמי המוטיבציה החזקים ביותר הם המקומות שבו אנו מוותרים לעצמנו כי אנחנו צעירים מידי או זקנים מידי. זה רק קול פנימי החושש שלא תצליחו אז זכרו. גם אם לא הצלחתם הפעם הזאת תצליחו בפעם הבאה. הדוגמא הטובה ביותר הייתה בלרוץ המיליון. זוג שסיים ראשון במשימה אחת יכול לצאת אחרון במשימה הבאה.
חזור...
29/11
2016
רעיון לסדנה או הרצאה או הופעה לנופש לעובדים בחברה
חיפוש לפי קטגוריות:
השתלמויות לעובדים ומנהלים
נופש לעובדים  בדרום, בצפון , במרכז  מצריך בחירת פעילות תואמת ציפיות . נופש בבית מלון  בים המלח, תל אביב, טבריה, אילת , ירושלים  עם הרצאה מרתקת, סדנת גיבוש, הופעה על חושית  בערב יכולה להוות פלטפורמה מעולה לסגירת היום.
 
פעילות לנופש עובדים בהתאם למיקום המלון
יש בתי מלון הנמצאים באילת, בירושלים, תל אביב שקל מאוד למצוא אטרקציה בחוץ. לכן כדי להשאיר את העובדים יחד עוד קצת זמן לפני שחלק יפרשו לישון ולכן חשוב למצוא אטרקציה נכונה. מצד שני דווקא בנופש בבית מלון ביום המלח צריך למצוא אטרקציה מהצד השני כי יחסית האפשרויות לבילוי הם יותר קטנות. לכן בשני המקרים כדאי לבחור פעילות מתאימה לנופש  ולתכנון המסלול של היום.
 
מתי חשובה הזמנת הרצאה לנופש עובדים בבית מלון
אטרקציה מאוד פופולארית כשמפיקים נופש לעובדים היא הזמנת אומן אורח לערב הראשון. כך לאחר יום שכלל מדריך טיולים והליכה, טיולי אופניים או טיסה בכדור פורח  ניתן לעובדים/ות סוף סוף קצת זמן להירגע וליהנות ממינגליניג חשוב שגם מסכם את היום. הרצאה לנופש עובדים/ות מומלצת בעיקר כשהיום הוקדש לפעילות גיבוש ODT או פעילות אתגרית מסנפלינג ועד רכיבה על סוסים. ככול שהיום יש בו יותר אתגרים פיזים חשוב לאזן בערב עם משהו יותר קליל ובישיבה. זאת טעות להזמין פעילות אקטיבית לערב עובדים כדי שהם לא ירדמו. גם לצוות צעיר מומלץ להרגיע ואם עדין נשאר להם מרצ תמיד הם יכולים לצאת  "לאפטר פרטי". הרצאה מפי אומן חושים, הרצאה עם גרפולוג יכולה להיות גם מבדרת וגם מחברת דרך כתב היד.
 
מתי חשובה הזמנת סדנה לנופש עובדים בבית מלון
כשצריך גיבוש לעובדים בנופש חשוב לבחור סדנה שבאמת תעשה את העבודה. אחת מהסדנאות הטובות ביותר היא סדנת הכרות בשפת גוף. כך גם העובדים/ות יכולים לשפר את היכולות התקשורתיות שלהם וגם להכיר אחת את השני ואחת את השניה. כשבוחרים סדנה לנופש צוות חשוב להתאים אותה לפעילות שנבחרה בבוקר. ככול שהפעילות יותר מתונה כך ניתן לשלב סדנה אקטיבית בערב.  סדנת אלכוהול, סדנת תקשורת בין אישית, סדנת צחוק יכולים לגרום לעובדים לתחושת כיף ושחרור. אם הסדנה מתקיימת אחרי צהרים כדאי לאתר מראש מקום ליד המלון שניתן לבצע תחת כיפת השמיים. כדאי להתייעץ עם המפעיל/ה בנידון. כאשר הנופש עם בני ובנות זוג ניתן להזמין סדנת זוגיות.
 
מתי חשובה הזמנת הופעה לנופש עובדים בבית מלון
הופעה לעובדים לא מסתפקת באינפורמציה אלה פונה למקום הרגשי  חשוב למצוא את התוכן הנכון שלא יפגע ושיהיה מרתק. חשוב לבחור בהופעה שתצחיק, שתגרום לעובדים/ות לפסק זמן של כיף כולל מבעל, אישה, ילדים. זה כמו סרט טוב שלוקח למקום חדש. הופעת סטנד אפ תיתן בדרך מענה מצויין כמו גם מופע קוסמות, טלפתיה, שירה בציבור, קריוקי  ועוד..
 
האם כדאי להזמין הרצאה מקצועית לנופש
רבים עושים זאת ומשלבים הרצאה מקצועית בנופש לעובדים. כמובן שאם ההרצאה מוכרת כגמול השתלמות אז זה כדאי. יחד אם זאת קחו בחשבון שבנופש הציפיות של העובדים/ות הם למופע בידור, להרצאה שייהנו ממנה ויוכלו להפיק ממנה תועלת. לכן חשוב לעשות את האיזון הנכון. הרצאה מקצועית בצהרים עדיפה על זאת בערב. כך העובדים יוכלו ליהנות בערב מהרצאה קלילה ומשעשעת ולסגור את היום בתחושה חיובית.
 
האם לשים אוכל על השולחנות בזמן ההופעה
עדיף לא לשים אוכל על השולחנות ולאחר שההופעה מסתיימת אז לשים את הכיבוד. אפשר לבקש שולחן שצמוד לקיר ועליו לשים את האוכל. תחשבו שאתם מרצים ואוכלים תוך כדי שאתם מדברים.
 
כשמזמינים מרצה, אומן, מפעיל, מנחה מה כדאי לבדוק בבית מלון
1.שיש פליפצ'רד או לוח מחיק כולל טושים
2.שמקבלים מערכת הגברה
3.שיש אפשרות למקרן כולל מסך
4.מה כמות הכיסאות שניתן לקבל בישיבה
5.איזה כיבוד ושתיה ניתן להכניס לחדר.
 
לקבלת המלצה על סדנה, הרצאה, הופעה, אומן, מנחה קבוצה, מפעיל/ה בשביל נופש עובדים ניתן להשאיר פרטים ביצירת קשר
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.