אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

בחירת סדנאות גיבוש לאחר הסכם משא ומתן בין הטייסים לאל על ובכלל

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
מוטיבציה בהשראת ג'ודו
אחד מחסמי המוטיבציה החזקים ביותר הם המקומות שבו אנו מוותרים לעצמנו כי אנחנו צעירים מידי או זקנים מידי. זה רק קול פנימי החושש שלא תצליחו אז זכרו. גם אם לא הצלחתם הפעם הזאת תצליחו בפעם הבאה. הדוגמא הטובה ביותר הייתה בלרוץ המיליון. זוג שסיים ראשון במשימה אחת יכול לצאת אחרון במשימה הבאה.
חזור...
1/1
1901
בחירת סדנאות גיבוש לאחר הסכם משא ומתן בין הטייסים לאל על ובכלל
חיפוש לפי קטגוריות:
פעילות גיבוש לעובדים
מנכ"ל אל על דוד מימון חתם על הסכם עם וועד טייסי אל על בראשותו של הטייס ניר צוק ומול ההסתדרות.  מתי כדאי להם לערוך סדנאות גיבוש אחרי מו"מ שעולה המשאיר משקעים בין אישים.
 
ידוע כי הכנה למשא ומתן היא חלק מהותי להצלחה מול הצד השני, הגדרת מתווה של תוכנית פעולה, סימולציות ותרגולים יגרמו לקח שתשיגו יותר ותהיו יותר אפקטיבים בניהול משא ומתן מול הצד השני.  שמירה על כבוד הדדי גם אם הטונים צורמים במהלכו כשמגיעים לקווים האדומים שהוגדרו יעזרו למצוא מכנה משותף ולהגיע לפתרון.
 
"הזמן מרפא את הפצעים"
באחת מהמכללות הפרטיות בארץ ביקשו שהעביר סדנת גיבוש לאחר שוועד העובדים הגיע להסכם עם ההנהלה אחרי מאבק שהתנהל מספר חודשים. להפתעת הוועד חלק מההנהלה ואלה שלא היו שותפים למאבק לא הגיעו. הסברתי להם כי דברים לוקחים זמן. פצעים מתרפים לאט. להוציא כמובן מקרים בפוליטיקה הארצית שבה שר ביטחון אביגדור ליברמן עבר ניתוח וירטואלי להארכת הפתיל שלו כשנכנס לממשלה בשנת 2016.
 
מתי כדי להזמין סדנאות גיבוש בתום המשא ומתן
אחרי מספר חודשים  ארבע חודשים לאחר "שאבק המלחמה" ירד. כששני הצדדים הגיעו לעמק השווה מבחינתם, ויש חזרה לשגרה כדי להזמין סדנת גיבוש שתצליח אם כולם יהיו שותפים לה בפועל. על המנהלים/ות וראשי הוועד לעמוד כאיש אחד ולהצהיר שהכול כבר מאחורה. הסדנה לא תוכל להעלים משקיעים אישיים שנוצרו ובדרך כלל הם נוצרים בין האנשים אבל בהחלט ניתן להקטין אותם.
 
איזו סדנת גיבוש יכולה להתאים לאחר ההסכם
רעיון ראשון - אם רוצים סדנה משחררת וכיפית אפשר להזמין סדנת צחוק. פחות דיבורים והרבה מאוד משחקי אלתור וצחוק משחררים ומהנים. משחקי צחוק קבוצתיים במעגל ובזוגות שיגרמו לכולם שבצחוק כולם שווים.
 
רעיון שני – סדנת שפת גוף ותקשורת בין אישית. פעילות זאת מראש מוגדרת כמפגש בין כמה שיותר אנשים דרך משחקי גיבוש ותקשורת קבוצתיים ואישיים. כאן ניתן לעשות "מניפולציות" כדי להפגיש לפעילות עובדים/ות מנהלים/ות ואת הוועד במטרה לעשות דברים משותפים ולחבר ביניהם. יצירת חוויה משתפת ומשותפת. שפת הגוף בין המינים, העצמה של התדמית והרושם הראשוני, טיפים חדשים לשכנוע ולעמידה מול קהל ועוד..
 
רעיון שלישי – סדנת עבודת צוות שבה ניתן יהיה להדגיש את הכדאיות לעבוד יחד למרות המחלוקות שהיו. הסדנה מתמקדת במקום שלי העובד/ת בצוות, סימולציות ומשחקי תפקידים, שלבים בעבודת צוות שמיועדים לכך שהעובדים/ות והמנהלים/ות יקשיבו ויפנימו כי חלק מקונפליקטים אלה הם גם דברים חיובים.
 
רעיון רביעי – סדנת גרפולוגיה קבוצתית. הצוות ייחשף אחד לשני ואחת לשניה דרך כתבי היד ושירבוטים. ניתן יהיה לאפיין איך כל אחד התנהל במשא ומתן על פי כתב ידו. להכניס אופטימיות לכתב. לצחוק על זוגיות ולערוך משחקונים לפיתוח מצוינות אישית.
 
רעיון חמישי – סדנת גיבושODT  בשטח כך שכולם יצטרכו לפתור משימות קבוצתיות ועל ידי כך ליצור חוויה משותפת ומשתפת.
 
האם לבחור בהופעה או בהרצאה במקום סדנה
סדנה יוצרת קשר רגשי, מילולי ואפילו פיזי בין העובדים/ות שיכולה לחבר יותר ביניהם ואף לחזק את ההכרות. בחירת הופעה או הרצאה תהפוך את המנהלים/ות העובדים/ות ליותר פסיבים. הם יכולים לצאת אם חוויה אישית ולא לחוויה קבוצתית גם אם אחרי זה הם ידברו על התובנות של ההרצאה או ההופעה. בחיל האוויר יודעים שכשיש "תאונה אווירית" והטייס ניצל לאחר תחקיר מעלים אותו כמה שיותר מהר למטוס. זה ההבדל בין סדנאות גיבוש קבוצתיות לבין הרצאות או הופעות.
 
לכן הוועד של טייסי/ות אל על וההנהלה צריכים להחליט יחד על סדנת גיבוש, יום גיבוש שבו כולם יצאו יחד במטרה להתחבר ולהשאיר את מה שהיה מאחור או בקיצור לעשות הארכת פתיל הסבלנות וההכלה בין הטייסים להנהלה. 
 
להזמנת סדנאות גיבוש ניתן ליצור קשר בנייד 050-5711160 או דרך יצירת קשר באתר.
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.