אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

מתי חברה לקראת אקזיט צריכה לארגן ערב צוות לעובדים חדשים

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
חזור...
13/12
2016
מתי חברה לקראת אקזיט צריכה לארגן ערב צוות לעובדים חדשים
חיפוש לפי קטגוריות:
ערב צוות
ערן גרוניך המייסד ומנכ"ל חברת FLYING SPARK גייס בשלב הראשון גייס מיליון דולר לבניית שתי מעבדות והגדלת מצוות כוח אדם. מטרתו בניית מפעל. מתי כדאי לארגן ערב צוות לעובדים ועובדות חדשים/ות על כך יתמקד המאמר.
 
מטרת ערב צוות
ישנם מטרות ראשונית לערב צוות שיכולה להיות דומה. שיהיה משחרר, כיף, מחבר ומעצים. יחד אם זאת לכל צוות את "הוויב" שלו. לכל צוות עובדים יש דינאמיקה שהיא קצת שונה. טוב יעשו מנהלים/ות שיבדקו עם עצמם מה הצוות צריך ויבדוק מול הצוות מה הוא רוצה. שילוב בין השניים ייתן את התוצאה האפקטיבית ביותר.
 
מטרת ערב צוות לעובדים/ות מנהלים/ות חדשים/ות
מטרה ערב צוות לעובדים/ות היא לחזק את התקשורת וההכרות ביניהם. .סדנה או פעילות חייבות לכלול תקשורת בין אישית ודינאמיקה קבוצתית ממוקדת הכרות.. יכולים להמליץ לכם על הרבה מאוד סדנאות גיבוש, אטרקציות כדוגמת סדנאות בישול, סדנאות אלכוהול השאלה היא בכמה זמן הפעילות תתמקד בהכרות איכותית ומעמיקה. סדנה מומלצת להכרות וגיבוש לצוות חדש היא  מומלץ להזמין סדנת גיבוש בתקשורת בין אישית. שכן דרך משחקי תקשורת, NLP, מחוות גוף, משחקי גיבוש בין 2 ובין קבוצות, תחרויות קצרות  שדרכם אפשר לחזק ולחדד בצורה איכותית את הקשר בין העובדים/ות החדשים/ות לוותיקים/ות
 
באיזה שלב כדאי לבחור ערב צוות לעובדים
אין זמן מדוייק. אבל בין מספר שבועות לשלושה עד ארבע חודשים זה זמן סביר לעשות ערב צוות. כך שתהיה הכרות מקודמת על בסיס יומי. ככול שהמחלקה, האגף, החטיבה הם יותר גדולים אפשר לקחת קצת יותר את הזמן. ככול שהצוות יותר קטן מומלץ לעשות תוך מספר שבועות ערב צוות מגבש. במקרה שבו ראש צוות מתחלף מומלץ תוך מספר שבועות לעשות פעילות גיבוש. מומלץ כי המנהל/ת החדש/ה יזמינו לבית שלהם. יש בזה מסר של ערך משפחתיות, פתיחות מצד ההנהלה.
 
רעיון למשחק גיבוש בין עובדים חדשים לוותיקים
משחקי תקשורת מכווננים שמראש יבחרו עובדים/ות חדשים וותיקים לשחק יחד יעזרו בהכרות. אחד מהשחקים הפופולאריים בתחום הוא כשמחלקים לזוגות ולכל זוג יש חמש דקות לגלות כמה שיותר מידע על הצד השני ולהציג אותו
 
מתי כדאי לחברת FLYING SPARK לעשות ערב  צוות
חברת פליין ספארק מתמקדת בסיפוק תחליף לחלבון שיש לו מרכיבי תזונה של בשר בלי כולסטרול. השלב הראשון היה כשהם בנו שתי מעבודות ואיישו את מצוות כוח האדם. לאחר מספר שבועות היו עד חודשיים – שלושה הם היו צריכים לארגן ערב צוות. בשלב השני לאחר שיבנו את המפעל החדש תוך מספר שבועות עד שלושה ארבע חודשים הם יצטרכו לארגן ערב חברה לעובדים החדשים ולערבבם עם הוותיקים.
 
האם כשהתפוקה נמוכה צריך לבטל ערב צוות ?
לא פעם קורה שצוות לא מתפקד ברמה המיטבית. לצד תמיכה מקצועית יש לבדוק מה קורה בדינאמיקה הקבוצתית והחברתית. לפעמים ערב צוות יכול לתת "דרייב" וקצת לשחרר את הפקק לכן אסור לדחות אותו וכדי לקיימו במועד שנקבע אבל אם יש קונפליקטים שמגיעים למצב בו שאחד לא מדבר עם השני ורמת האמון מעוד נמוכה כאן צריך להזמין סדנה לפיתוח צוות שיכולה להתפרס על פני מספר מפגשים.
ערבי גיבוש ואירוע חברה הם חלק אינטגרלי מכל ארגון ואם לא זה הזמן להתחיל לגבש מסורת של חגיגת הצלחות וכישלונות. מנהל/ת שלוקחים על עצמם את התפקיד של הפקת ערב חברה בשביל הצוות שלהם יזכו להערכה גבוה ולתגמול אישי בעבודה מצד העובדים/ות. אז לכו על זה ואל תוותרו. זכרו ! התקציב הוא לא חזות הכל!  מנהל/ת אתם תמדדו ברצון האמיתי שלכם לעשות משהו למען העובדים/ות שתחת אחריותכם.
 
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.