אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

יום גיבוש לעובדים בנתיבות – חוויה אחרת

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
מוטיבציה בהשראת ג'ודו
אחד מחסמי המוטיבציה החזקים ביותר הם המקומות שבו אנו מוותרים לעצמנו כי אנחנו צעירים מידי או זקנים מידי. זה רק קול פנימי החושש שלא תצליחו אז זכרו. גם אם לא הצלחתם הפעם הזאת תצליחו בפעם הבאה. הדוגמא הטובה ביותר הייתה בלרוץ המיליון. זוג שסיים ראשון במשימה אחת יכול לצאת אחרון במשימה הבאה.
חזור...
14/12
2016
יום גיבוש לעובדים בנתיבות – חוויה של כיף לצוות
חיפוש לפי קטגוריות:
פעילות גיבוש לעובדים
חברת הפקה/ מנהל רווחה/ מנהלת משאבי אנוש יכולים לקחת בחשבון יום גיבוש לעובדים בנתיבות .למי שלא מכיר/ה האזור התעשייה של נתיבות צים סנטר שמשופע במסעדות כולל לופט. 
 
נתיבות היא כבר מזמן לא רק מקום כדי להגיע להתרשם ולהתפלל על קברי צדיקים. הקבר של האדמו"ר הרב ישאל אבוחצירא הידוע בכינוי הבאבא סאלי ז"ל מושך עליו מידי שנה אלפי אנשים. באחד מימי הגיבוש שאורגנו בעבר בארגון שבו עבדתי הגענו לנתיבות לביקור בקברו של הרב "הבאבא סאל". כל זה קרה בשנת 2006 לפני עשור.  מי שלא היה או לא הייתה במקום, זאת באמת חוויה רוחנית או אנתרופולוגית מרתקת.  מאז כל כך הרבה דברים השתנו בעיר הזאת וכן צריך לחשוב איך לקחת אותה בחשבון כשעורכים יום גיבוש לעובדים.
 
יום גיבוש בלופט
הטרנד שפותח את שנת 2017 הוא השכרת לופט יוקרתי לימי כיף לעובדים. שבו יש הרבה מאוד פינוקים ומקום מועלה לעשות הופעה, הרצאה או סדנה לעובדים. בזכות אירוע גיבוש שהתקיים לאחת מהמחלקות של טרה הביא אותי להגיע על העיר נתיבות למקום בשם "לואי לופט". מדובר על לופט  שכולל ג'קוי, מסך, מקרן, שולחן ביליארד מקצועי, עמדת תקליטן ועוד. המקום נותן פתרון אם רוצים גם לעשרות עובדים/ות כי יחסית הוא גדול.
 
יום גיבוש בפארק גרר
פארק נחל גרר נמצא בין נתיבות לאופקים. (ניתן להגיע מצפון - צומת בית הגדי). הוא  הוקם על ידי קרן הקיימת לישראל בין השנים 1958-1960 ויכול לשמש כמקום מופלא ליום גיבוש עם טיול או פעילות של ODT. האקלים הנוח בנתיבות הוא זה שמאפשר לעשות טיול בתחילת הסתיו ואפילו בחורף בהתאם למזג האוויר.
 
לאכול "בצים סנטר" נתיבות
זאת אולי גולת הכותרת. כל מי שמכיר/ה את היציאה מנתיבות ידוע שיש מספר חנויות ביציאה באחת או שתיים מהן ניתן לאכול המבורגר לדרך. אבל מסתבר שבתוך נתיבות יש מרכז מסחרי גדול שניתן להביא את העובדים עליו בדיוק כמו שמביאים לקברי צדיקים. רק שהפעם להראות את הצד "שהתפתח" בעיר. העיר נתיבות מתחה את פניה בין היתר בזכות מתחם הקניות והאוכל צים סנטר שמאפשר לארגן יום גיבוש לעובדים מבחוץ ולתת להם שירותי הסעדה ברמה גבוה כולל מסעדות עם חדר פרטי.
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.