אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

יום גיבוש לעובדים – כי מי שמכוון לכוכבים עלול להגיע לירח

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
מוטיבציה בהשראת ג'ודו
אחד מחסמי המוטיבציה החזקים ביותר הם המקומות שבו אנו מוותרים לעצמנו כי אנחנו צעירים מידי או זקנים מידי. זה רק קול פנימי החושש שלא תצליחו אז זכרו. גם אם לא הצלחתם הפעם הזאת תצליחו בפעם הבאה. הדוגמא הטובה ביותר הייתה בלרוץ המיליון. זוג שסיים ראשון במשימה אחת יכול לצאת אחרון במשימה הבאה.
חזור...
17/1
2017
יום גיבוש לעובדים – כי מי שמכוון לכוכבים עלול להגיע לירח
חיפוש לפי קטגוריות:
השתלמויות לעובדים ומנהלים
שבעה טיפים כדי להשיג תקציב גדול יותר עבור יום גיבוש או ימי כיף לעובדים. הצלחה של אירוע לצוות עובדים תלויה בבחירת קונספט מתאים והחזון שיתורגם למטרות ויעדים. ההחלטות על סדנה / הרצאה / הופעה ליום גיבוש צריכות להיגזר ולהתאים לשונות בין העובדים/ות.
 
בשנת 2016 היקף הנכסים שנוהלו ע"י קרנות נאמות שמתחמות באגרות חוב של חברות עלו על אגרות חוב ממשלתיות בכמיליארד ₪  למרות שהסיכון גבוה יותר וזאת בכדי להשיג תשואה גבוה יותר. לפעמים צריך לקחת סיכונים כדי לתפוס בחור/ה של חלומותיך, לקבל את העבודה שתמיד רצית וכדי להפוך יום גיבוש לעובדים לדבר הכי טוב שקרה לצוות שלך.
 
ההצלחה של ימי גיבוש לא תלויה רק בהשקעה הכספית אלה גם במחויבות שלך להפוך אירוע חברה  לנקודת קפיצה ביחסים שבין העובדים/ות  עצמם ובינם לבין ראש הצוות וההנהלה. זה נכון שהתקציב נקבע בהתאם לגדול קבוצות העובדים אבל זה לא הדבר שיוביל בהכרח להצלחת יום כיף.
 
אחד מהדברים החשובים ביותר הוא לקבוע מה מטרת יום גיבוש. רק לאחר שקבעתם מה המטרה והקונספט אפשר להתחיל לקבל הצעות מחיר. חמש שאלות שכדאי שתישאלו רגע לפני ההסתערות על יום גיבוש מושלם:
 
1.בסיום יום הגיבוש אם איזה חוויה אתם רוצים שהעובדים/ות יצאו
 
2.איזה כלים העובדים/ות יקבלו במהלך יום כיף. אם בכלל.
 
3.האם יש קונפליקטים ובעיות שהייתם רוצים למתן ואם כן איזה
 
4.מה החזון, המטרה והיעדים.
 
5.מה המאפיינים של העובדים/ות מבחינה מגזרית, מגדרית, קולינארית.
 
6.מה העובדים/ות היו רוצים ומה באמת הם צריכים
 
7.תתחילו בזה שתחלמו וכל דבר שעולה לכך בראש תקשמו.
 
סיפור מקרה - לאבא של רותם בדש היה רפת שעמדה למכירה. רגע לפני שעשו את המהלך הוא החליט לקחת את הרפת על עצמו, לא למכור אותה ובמקום לשדרג אותה טכנולוגית כך שהיום היא בין עשרים רפתות אשר מצטיינות בארץ. מותר לחלום והרבה פעמים חלומות מתגשמים בכל מה שקשור ליום גיבוש. גם אם זה אומר להתאמת בנוגע לתקציב מול הממונים/ות. אז כיצד ניתן לעשות זאת בצורה יפה.
 
א.לא להתקיף – אף מנהל/ת משאבי אנוש / מנכ"ל/ית לא אוהבים שאומרים להם שהם טועים ושוגים בהנחות שלהם. במקום זאת יש לשאול שאלה במקום הנכון ובזמן הנכון להבין את הצד השני ולאתגר אותו.
 
ב.התמדה ונחישות – אסרטיביות. כמה פעמים סוכני/ות מכירות הצליחו בזכות התמדתם?
 
ג.יש מספר דרכים להגיע אל אותו יעד. ככול שיותר אנשים ידעו לגבי הבעיה כך גם ימצא פתרון יצירתי. כמובן שמה שצריך להיות דיסקרטי יישאר כזה.  
 
ד.יצירת שינוי – האמן / האמיני בעצמך כי יצירת שינוי חיובי תביא להעלאת
המורל גם אצל הצד השני ברגע שיהיה מודע לכך.
 
ה.לא לדבר מאחורי הגב – תמיד להיות הוגנים עם גב זקוף.
 
ו.להפגין אמפטיה – יש להבין את הצד השני שעומד מולך.
 
ז. יש להציג את הרווח והתועלת שיצא בתמורה להוצאה הכספית.
 
ימי גיבוש לשנת 2017 יצאו לדרך. .  לקיחת סיכון סביר ומפתיע ליום גיבוש יכול להיות הדבר הטוב ביותר ומצד שני זה עלול להסתיים בכישלון צורב. לבחירת מרצה, מפעיל, מנחה מדריך/ מדריכת טיולים תפקיד חשוב בהצלחת יום הגיבוש.
 
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.