אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

יום גיבוש לעובדים בלי השחקן המרכזי

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
מוטיבציה בהשראת ג'ודו
אחד מחסמי המוטיבציה החזקים ביותר הם המקומות שבו אנו מוותרים לעצמנו כי אנחנו צעירים מידי או זקנים מידי. זה רק קול פנימי החושש שלא תצליחו אז זכרו. גם אם לא הצלחתם הפעם הזאת תצליחו בפעם הבאה. הדוגמא הטובה ביותר הייתה בלרוץ המיליון. זוג שסיים ראשון במשימה אחת יכול לצאת אחרון במשימה הבאה.
חזור...
18/1
2017
יום גיבוש לעובדים בלי השחקן המרכזי
חיפוש לפי קטגוריות:
פעילות גיבוש לעובדים
כששחקן הפועל ב"ש מאור בוזגלו לא הגיע ליום גיבוש בספא שנערכה לקבוצה זה הפך לשיחת היום. קשה למנוע מעובדים/ות לא להגיע ליום כיף. מצד שני זה יכול לפגוע במטרת האירוע. אז מה ניתן לעשות....
יום גיבוש לעובדים מטרתו לחבר בין חברי/ות הצוות בשעות הפנאי מחוץ לעבודה. ליצור שחרור, להוריד מתחים, לתת תחושה שההנהלה משקיעה בעובדים/ות. אם יש בעיות של תקשורת וקונפליקטים זאת הזדמנות להוציא את צוות החברה לדרך חדשה. לאומת זאת כשבנק ממן עובדים/ות לנסוע לחו"ל לרומניה או יוון כאן מדובר על נופש מלא שיש פחות שליטה על התכנים ועל הפעלת העובדות והעובדים.
 
יום גיבוש הוא פסק זמן לעובדים
ישראל נמצאת במקום ה12 מתוך 37 מדינות במספר שעות העבודה. לשנת 2015  עמד על כ-1858 שעות לאומת עובד/ת שמבלים 1400 שעות בשנה במפעל או במשרד בהולנד או גרמניה על פי דוח ה-oecd. העומס הרבה שיש על העובדים/ות מתבטא בשחיקה וטוב שהחברה לוקחת  על עצמה להפיק אירוע גיבוש וחברה למען העובדים/ות זה הזמן לנשום ולנוח או להפך לעשות פעילות אקסטרים ולעלות את האדרנלין.
 
קידוש יום הגיבוש 
יש עובדים/ות שמאוד "מקדשים" את יום הגיבוש ולכן הם אף פעם לא מגיעים. יש חברי/ות צוותים שקשה להם עם השינוי והם מעדיפים להישאר במשרד כגיבוי. הפתרון הוא לשבת איתם ולהבין מה מונע מהם להגיע ליום גיבוש. יש לשאול אותם מה הסיבה ולנסות להגיע לסיבה האמיתית. תהיו כנים. נסו להבין ויחד אם זאת להיות מספיק אסרטיביים בשכנוע.  במקרה האחרון ניתן לחייב. אם כבר עשיתים את זה עדיף לחייב לחלק מהפעילות.
 
הפתרון לשתף - כשמאור בוזגלו לא הגיע ליום גיבוש
קבוצת הפועל באר שבע עשתה יום גיבוש בספא כאשר אחד מהשחקנים החשובים בקבוצה מאור בוזגלו הודיע שהוא חולה. בפוסט שכתב הסביר את רגשותיו בנוגע לכך שלא חתמו איתו על חוזה עדין. זה היה בתאריך 11.1.17 שבוע לאחר מכן העניינים לובנו בינו לבין המאמן. אין ספק כי ביום הגיבוש זה הפך לחלק מהשיחה. לכן אם יש מקרה כזה יש צורך לעשות כל מאמץ שהוא לא יקרה.
 
השפעה של עובד בכיר ובעל השפעה חברתית שלא מגיע ליום גיבוש היא גדולה. לא תמיד יש להנהלה שליטה על כך. וגם אם קורה כזה מקרה "ההצגה חייבת להימשך". זה מה שההנהלה צריכה לשדר "העסקים כרגיל". 
 
אם עובד/ת החליטו להגיע ובסוף התחרטו, יש לעשות שינויים קטנים בכדי שהצוות יצא בתחושה טובה. להשקיע בפעילות או באטרקציה נוספת ויותר חשוב להסביר מה קרה כדי שהעובדים/ות יידעו את האמת לפחות על תקן של צד אחד. ואז לאחר שסיפרתם יש לקחת אותם לפעילות תחרותית "שתביא" אותם ליום גיבוש ואת הריכולים / העדכונים להשאיר לשעת האוכל בצהרים. 
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.